Forum

3284 - Forum -Logistykafirm.com
Temat wiodšcy :
3284
2006--0-7- 05: 1
Dodaj swój komentarz do tego artyku?u.
autor : UPS POLSKA

ups2011--0-7- 10: 2

Dla mnie ta firma to pora?ka,dla nich liczy si? numer nie klient a to ju? w historii kiedy? przerabiali?my.a kurierzy to ju? dramat. Has?o typu "co mnie to obchodzi gdzie jest przesy?ka" lub " a co mi zrobicie jak jej nie dostarcz?" lub " nie b?d? w jedno miejsce sto razy je?dzi?" to pe?na kultura. ale co najwa?niejsze wszyscy solidarnie si? kryj?.Sk?adasz skarg? ale nikt jej nie odnotuje i kurier ?mieje si? prosto w twarz.Gor?co NIE POLECAM. Oszcz?dzcie sobie zdrowia i nerwów wybieraj?c inn? firm? przewozow?

autor : rolek

do Obserwator2011--0-6- 11: 1

Twój komentarz nie zas?uguje na ?adna kulturaln? odpowied? ale ja Ci odpowiem bez inwektyw.
Otóz takie stwierdzenia pisz? kurierzey co im sie robota nie podoba albo ci?nie ich firma i myslisz ?e si? wy?adujesz na klientach. Mylisz sie niestety i to pr?dzej ty SZ.P wylecisz z obiegu.
Byc moze tak jest za nie ma ?adnej i bardzo wiele firm leje na klientów ale do czasu bo CI co te paczki wysy?aj? placa za to , a jak by ci piekarz wciska? czerstwy chleb z piachem to co bra?by??
jesli chodzi o mnie to wys?alem juz tysi?ce ( tak tysi?ce) palet i paczek i nie takie ?ale przerabia?em.
Zatem skorzystaj ze starej chi?skiej madro?ci o mowie i z?ocie i nie truj dupy

autor : rafa?

tylko nie upc2011--0-6- 11: 1

upc zawsze ma problem dostarczy? pod wskazany adres przesy?k?, najlepiej ?eby dojecha? do kuriera po przesy?k? bo inaczej wróci na magazyn ... lipa

autor : zwyk?y

UPS2011--0-6- 11: 1

sprawa z UPS-em ma sie tak faktycznie 90 % paczek standardowych dociera na czas na nastepny dzien lecz jak przesylka zostanie uszkodzona to jakbyscie ja nie zabezpieczyli zawsze UPS ma racje i skarga bezpodstawna (bandytka) jak paczka nie dociera tez cos wymysla jak nie punkt o warunkach atmosferycznych to inna bajka byleby nie placic za niewywiazanie sie z umowy. mamy swiezynke paczka nadana 09.12.2010 do 16.12 echo oczywiscie dobrze myslicie UPS Walbrzych lecz ani przez opiekuna ani infolinia ani program sledzenia to wyjasni gdzie sa 2 paczki z czesciami ?? porazka na calej lini kurier jak kurier jedni ok inni nie ale ogolne wrazenie podejscia do reklamacji bomba pomazyc o tak dobrym kierownicwie dbajacym o pracownika i broniacym go. nawet jak ktorys z geniuszy zlozyl nowy blotnik na pol to oczywiscie nadawca nie zabezpieczyl bo jak gdyby poszedl w drewnianej trumnie wylozonej pianka to by byl caly SZKODA SLOW nie same plusy swiadcza o firmie rowniez sposoby przyznania sie do bledu i ponoszenie konsekwencji .....

autor : Euro-Eko Gliwice

DNO PORA?KA FIRMA MAJ?CA W DOOPIE KLIENTA2011--0-6- 11: 1

nie polecam 3 ostatnie paczki które za ich po?rednictwem zamówi?em 4 dni i nadal brak przesy?ki a kurier zamiast jezdzic z paczkami to poszedl sobie do szpitala na badania ja pier....przecie? to paranoja
kurier GLS niec?ae 48 godzin DHL nieca?e 48 godzin UWAGA poczta polska priorytet nieca?e 48 godzin wi?c jednak si? da , polecam zmiane nazwy firmy z UPS na DNO !!!

autor : jak tam go?? to tylko ja...

UPS - nie dziekuj? ... postoj?2011--0-6- 11: 1

Zawsze my?la?em, ?e to jednak powa?na firma i pewnie na ca?ym ?wiecie tak jest, tylko nie w Polsce, bo u Nas nikomu si? nic nie chce. Zamówi?em niezb?dny do ratowania ?ycia sprz?t medyczny (22.12), bardzo wa?ny by? termin dostarczenia i normalnie z Warszawy do ?widnicy (k.Wa?brzycha) sz?o jeden dzie?. Tym razem po tygodniu nie dosta?em przesy?ki (na stronie UPS w monitoringu pisa?o ?e paczka ju? od 23.12 by?a w Wa?brzychu), wi?c jakim cudem te 15km przez 6dni nie da?o rady ?adnego kuriera wys?a?!? W ko?cu zacza?em wydzwania? do Wa?brzycha, ale to by?o nierealne bo nie maj? tam telefonów i ci?gle ??czy z Warszaw?, a tam kobieta nie chce ze mn? rozmawia?, twierdz?c, ?e reklamacj? mo?e z?o?y? tylko nadawca ... wyja?ni?em jej spraw?, ?e to sprzet medyczny i jak go nie dostane w przeci?gu kilku godzin to b?da sie t?umaczy? prokuratorowi ... kobieta mnie wy?mia?a i sie roz??czy?a. No po prostu ?wietnie =/ Pojecha?em do Wa?brzycha do nich osobi?cie odebra? t? paczk? i po 4 godzinach czekania si? okazuje, ?e zgubili t? paczk?. Jeszcze tego samego dnia zamówi?em ponownie przesy?k? z Warszawy, prosz?c firm? o wys?anie tej paczki Poczt? Polsk? ... i co... mimo ?e mamy sylwestra odtrzyma?em ta paczk? na drugi dzie?... jednak mo?na i to w taki dzie?, gdzie by?bym w stanie zrozumie?, ?e komu? si? nie chce. A od UPS b?de si? domaga? zwrotu kasy za ta pierwsz? paczk?, któr? zgubili i zado??uczynienia za to wszystko na drodze s?dowej.

autor : MatiKasik

UPS "gubi"2011--0-6- 11: 1

Nie polecam firmy UPS poniewa? na kilka paczek wys?anych przez t? firm? dwie mi zagine?y w sortowni przy ul.Pr?dzy?skiego 1/3 w Warszawie.

Kurier odebra? paczk? z mojej pracowni i dowióz? ja do sortowni.
Tam kod z paczki zosta? zeskanowany a paczk? wci????o.

Podobno naj?atwiej wcina paczki ma?e.

A to info od zaprzyjaznionego kuriera

autor : KOLEGA Z UPS

wiecej myslenia, mniej marudzenia2011--0-6- 11: 1

Jesli ktos zamawia przesylke i podaje
adres domowy wiedzac z gory, ze nie bedzie
go w domu to mozna takiej osobie tylko
pogratulowac. Pozniej placz, ze nie
dostali przesylki. Jak sie nie mysli to
trzeba sie pozniej pofatygowac do siedziby
firmy kurierskiej i odebrac osobiscie.

autor : dzialacz

Oj Niegrzecznie2010--0-9- 02: 1

Nie b?d? wi?cej kupowa? od osób
wysy?aj?cych UPS. Dzisiaj dotar? do mnie
kurier mega wkurzony. Pierwsze jego
s?owa to: "Ostatni raz dostarczamy pani
paczk?". Nie wiedzia?am o co chodzi. On
stwierdzi?, ?e na allegro poda?am z?y nr
telefonu i nie móg? do mnie dotrze?.
Rzeczywi?cie, on posiada? nieprawid?owy.
Sprawdzi?am potem, ale na allegro by?o
ok. Zreszt?, inne firmy przywozi?y mi
przesy?ki i zawsze dzwoni?y na
prawid?owy numer. Moim zdaniem , jesli
kto? taki pracuje z lud?mi , ( kurier)
powinie by? bardziej mi?y. Na pewno
nieporozumienie mo?na jakos wyjasni?, a
nie od razu z buzi? i " gro?bami".
Zreszt? podobno kurier nie ma obowi?zku
dzwoni? tylko przywie?? na okre?lony
adres. Na pewno jednak nie chc?znac tych
ma?o kulturalnych panów. Po porstu firma
powinna wymienic pracowników. Bo to ja
da?am jej zarobi?, a nie oni mnie.

autor : adelajda

KIEROWCA UCIEKINIER2010--0-6- 08: 2

Dzi? ko?o godziny 16, na ul. Kalinowej w gda?sku, pewien bardzo m?ody kierowca UPS zajecha? mi drog?, uciekaj?c zreszt? przed goni?cym go innym samochodem, który wcze?niej obtar?. Gdyby nie moj? czujno?? dosz?o by do wypadku, dogoni?em tego typa, a on si? zamkn?? w samochodzie i si? ?mia?....?enada!!!!! Kierowca m?ody Autko bia?y LT GKA JX83

autor : OGON

kurierzy2010--0-5- 27: 1

hehe, ode mnie wczoraj mi?dzy 17-19? mia? odebra? kurier UPS przesy?k? (tak by?o przyj?te zlecenie) ale o 14:46 zadzwoni? kurier i powiedzia? ?e ju? ko?czy prac? i nie chce mu si? czeka? do 17ej... rozumiecie ? NIE CHCE MU SI? CZEKA? !!! a jak poprosi?em o jego nazwisko i numer to si? roz??czy?... i oczywi?cie nie przyjecha? w godzinach w których mia? przyjecha?....super firma ten UPS skoro pracownikom si? NIE CHCE !

autor : hom1

Lepsza Poczta Polska niz UPS2010--0-5- 27: 1

Po raz kolejny kupuj?c przez Allegro nadzia?em sie na UPS (oddz. Wa?brzych) i po raz kolejny paczka je?dzi z kurierem 3-4 dni zanim trafi do mnie. Odradzam korzystanie z tej firmy i kupowanie u sprzedawców z niej korzystaj?cych.

autor : piterski

Lepsza Poczta Polska niz UPS2010--0-5- 27: 1

Po raz kolejny kupuj?c przez Allegro nadzia?em sie na UPS (oddz. Wa?brzych) i po raz kolejny paczka je?dzi z kurierem 3-4 dni zanim trafi do mnie. Odradzam korzystanie z tej firmy i kupowanie u sprzedawców z niej korzystaj?cych.

autor : piterski

UPS- nie chce o tym wiecej s?ysze?!!!!!!2010--0-5- 01: 2

NIE POLECAM TEJ FIRMY. CODZIENNIE ODE MNIE Z FIRMY WYCHODZI OK 50 PACZEK. PRZEZ PÓ? ROKU BY?O WSZYSTKO OK. A POTEM... UPS PODOLICZA? W FAKTURZE ZA PACZKI DOP?ATY RZEDU 12 - 30 Z? NETTO!!! MOJE PRZEDMIOTY S? MA?E WA?? OK 1 KG. OBECNIE TOCZY SI? SPRAWA S?DOWA W TEJ KWESTII. ZNAM TE? DU?E MAGAZYNY KTÓRE ZOSTA?Y OSZUKANE NA OK 60 TY? MIESIECZNIE I ZORIENTOWA?Y SI? DOPIERO PO JAKIM? CZASIE- BY? JUZ ZA PO?NO.... MO?E W INNYCH FIRMACH CZASEM ZDARZY SIE USZKODZENIE LUB ZGINIE PACZKA ALE PRZYNAJMNIEJ NIE MAM DO CZYNIENIA Z OSZUSTAMI I Z?ODZIEJAMI !!!! aha jesli wam sie adarzy taka sytuacja w ogole nie p?a?cie faktur bo jak juz zap??cicie to mo?ecie sie po?egna? ze zwrotem...

autor : KRZYSZTOF

taki typ2010--0-4- 12: 1

TV 42'' tylko na paletce ?osiu, w?a?nie aby kto? nim nie rzuca?, jeno sta? sobie zawsze w jednej pozycji

autor : sprzedawca

dzi?ki za ostrzerzenie2010--0-4- 12: 1

nie chc? by? popychad?em i gównem wi?c
b?d? unika? tej "firmy" jak ognia!!!
mam szacunek do siebie. Po za tym lepiej
dla nich i wymiaru sprawiedliwo?ci ?eby?my
si? nie spotkali, jestem troch? nerwowy
(najpierw wal? w pysk, potem pytam o
drog?) ;)

autor : przera?ony

Nigdy wi?cej UPS2010--0-3- 27: 1

Niestety, korzysta?em dwukrotnie i dwukrotnie si? zawiod?em. Podstawowym wyznacznikiem jako?ci dzia?ania firm przewozowych jest szybko?? dor?czenia przesy?ki. Sze?? dni to norma dla tej firmy. Tragedia - oto moja opinia o UPS Polska. Radz? omija? UPS je?li zale?y Ci na szybkiej przesy?ce.
Koszt jaki ostatnio zap?aci?em to 35z? za 4kg paczk?.

autor : Czempion

TOTALNA POMULKA A NIE FIRMA KURJERSKA2010--0-3- 11: 1

WYSLALEM KLIJENTOWI TV PLASMOWY 42 CALE ORGINALNY KARTON DLA PEWNOSCI WLOZYLEM W DRUGI I CO UPS ZROBIL POLAMALI CALY TV W MIAZGE JAK DO TEJ STRONY NIGDY NIE MIALEM Z INNYMI FIRMAI TAKIEJ PRZYGODY A TA FIRMA NIE POLECAM ,KLIJENT DZWONI I MOWI ZE KERJER ZRZUCIL PACZKIE Z SAMOCHODU BO MUSLAL ZE TO ZLEW CO ZA IDIOTA TERAZ CZEKAM NA ODSZKODOWANIE JUZ 2 TYGODNIE CISZA MUSZE ADWOKATA TERAZ ZALATWIC BO INACZEJ SIE NIE DOCZEKAM

autor : ROXI455

Unikac UPS2010--0-3- 03: 1

Ta firma to jakis zart czlowiek czeka caly dzien na kuriera a paczki jak nie bylo tak nie ma.Wchodze wieczorem w status przesylki a tu pisze ze kurier nikogo nie zastal.Oczywsiscie w sobote paczki nie dowiaza bo byla nadana w czwartek rano jako zwykla a nie expres na sobote.Za przesylke zaplacilem ponad 100zl a czas oczekiwania na nia to 4doby. Normalnie porazka zebym wiedzial ze tak bedzie to bym skorzystal z innej firmy. Jednym slowem nigdy wiecej ups.Trzeba dac zarobic innym.

autor : Maniek

UPS kant gigant2010--0-1- 15: 1

Jesli chodzi o mnie to jestem podwykonawc? ups, liderem, zarzadzam prac? kurierów na rejonie Katowice i chce wam wszystkim powiedzie? ?e musimy kantowa? bo inaczej nie zarobimy.
pozdrawiam KK

autor : KKUPS

Zenada UPS2010--0-1- 05: 1

Wszystko jak w temacie...
Przesylka wyslana 30.12.2009, dzisiaj mamy 04.04.2010 paczki brak. Na stronie monitoringu 31.12.2009 o godz.9.15 komunikat o zmianie terminu dostawy na 04.01.2010.(utkwila 50 km od miejsca docelowego) Czekam cierpliwie i dzwonie, ku mojemu zdziwieniu mily Pan informuje mnie ze nie moze nic zrobic i mam cierpliwie czekac. Czyli reasumujac jutro mamy juz 05.01.2010 a moj klient awanturuje sie bo czeka na podzespol do auta. Jesli ktos ma zamiar wysylac cokolwiek UPS odradzam.

autor : Robert

A nie mo?na tak2010--0-1- 05: 1

Pomijaj?c te wszystkie nieporozumienia - ja zamawiam dostawy do Firmy w godz. 9 - 17 i w ten sposób zawsze je odbior?... Po co mi dostawa do domu w którym mnie nie ma bo jestem w pracy???

autor : Rafa?

?enada.2010--0-1- 03: 1

Pierwsze spotkanie z ups - kurier dzwoni i pyta czy nie podjad? do innej miejscowo?ci po swoj? paczk?. Gdy w ko?cu ?askawie si? zjawi? sugerowa?, ?e powinienem mu 'dyszk? odpali?'.

My?la?em, ?e to szczyt bezczelno?ci.

Tym razem jednak, paczka która mia?a by? dostarczona w ci?gu 1-2 dni nie dotar?a wcale. Dzi?ki monitorowaniu przesy?ek na stronie dowiedzia?em si?, ?e zostanie dostarczona 17stego, brak opó?nie?. Kurier nie zjawi? si? wcale. Jak si? pó?niej okaza?o: 'ODBIORCA NIE MIA? DOST?PNYCH ?RODKÓW PODCZAS PIERWSZEJ PRÓBY DOR?CZENIA. ZOSTANIE PODJ?TA DRUGA PRÓBA DOR?CZENIA.'.

Dzi? równie? nie pojawi? si? kurier. Tym razem zosta?em poinformowany o tym, ?e 'ODBIORCA NIE MIA? DOST?PNYCH FUNDUSZY PODCZAS DRUGIEJ PRÓBY DOR?CZENIA. ZOSTANIE PODJ?TA TRZECIA PRÓBA DOR?CZENIA.' Bardzo mi?o, ?e dowiaduj? si? tego ze strony internetowej UPSu.

Podsumowuj?c: To jaka? kpina z klienta. Mia?o by? dostarczone 17, a ?eby si? przekona? czy w ogóle dostarcz? musz? czeka? do 21.

Odradzam korzystania z w?tpliwej jako?ci 'us?ug' tej ?enuj?cej firmy.

autor : upskilla

chamstwo2010--0-1- 03: 1

Jak wiekszosc wyieram sie na swieta do
rodziny mialem to ucznic juz w piatek
jak tylko odbiore paczke(wzialem
specjalnie urlop) i caly dzien
siedzialem w domu zeby odebrac
przesylke, niestety nikt sie nie zjawil
co wiecej kurier sklamal ze byl i to
nawet 3 razy. W dniu poniedzialek
chcialem zadzwonic i uzyskac
jakiekolwiek informacje kiedy bedzie
kurier podac moj numer telefonu zeby
kurier mogl sie skonatktowac niestety
zostalem doslownie splawiony, uslyszalem
ze kurier byl w piatek pomimo tego ze ja
twierdze inaczej ( jednym slowem ja
klamie). Uslyszalem takze ze to moj
problem zeby byc w domu dzisiaj i czekac
na kuriera zadnego telefonu nic nie
chcieli. Cala sytuacja jest po prostu
karygodna, robie zakupy bardzo czesto
kilkanascie razy mialem juz
nieprzyjemnosc dostawania paczek z UPS
nigdy autentycznie nigdy nie byly na
czas ale tez nikt nie wmawial mi
klamstwa. Teraz wiem ze wiecej nie bede
kupowal od osob wysylajacych UPS.

autor : pcdominus

All inclusive2010--0-1- 03: 1

Dorzuc? i ja swoj? cegie?k? do wspania?ej firmy UPS:)

Czwartek 17 grudzie? 2009r. przed?wi?teczny sza?, czas porz?dków i
latania po sklepach:)Pech psuje mi si? odkurzacz:( W pi?tek rano
zamawiam nowy w sklepie w Bielsku-Bia?ym, mieszkam w Rudzie ?l.
Dostawa ma by? w poniedzia?ek od rana do 19-stej, wi?c nie ruszam
si? z domu przez ca?y dzie?.... przesy?ki brak. Wtorek dzwoni? do
sklepu, zostaj? poinformowana, ?e przesy?ka od poniedzia?ku jest w
Katowicach w magazynach UPS. Telefon do Katowic i informacja, ?e
przesy?ka w drodze, my?l? jest nie?le to oko?o 17 km, do wieczora
przesy?ka nie dociera. ?roda rano (w czwartek Wigilia), m?? dzwoni
do Katowic, nie mog? okre?li? kiedy dostarcz? nieszcz?sny odkurzacz,
nale?y czeka? do 19-stej. Popo?udniu oko?o 16-tej, dzwoni? ja z
pytaniem gdzie w tej chwili jest moja przesy?ka, mi?a pani mówi, ?e
na magazynie i dzisiaj, ani jutro nie wyjedzie, b?dzie w
poniedzia?ek po ?wi?tach. Nie wytrzymuj?, rzucam niecenzuralne
s?owo, milusi?ska pani informuje mnie, ?e je?li mi tak bardzo zale?y
to mog? odebra? j? sama w Katowicach do 18-stej. Jedziemy......szok
w biurze kolejka nabitych w butelk? klientów. Jedne paczki si?
znajduj?, odbiorcy odchodz? zadowoleni, innych puszczaj? z kwitkiem,
?e przesy?ka w drodze i nie maj? jej na magazynie. Klienci prosz? o
numer tel. do kuriera, dzwoni?, odbiera osoba prywatna i mówi, ?e to
pomy?ka. Nasza kolej jest mój pomocnik domowy:) jeszcze tylko ui?ci?
nale?no?? w kasie i mo?emy wraca?. Tak od niechcenia rzucam
pytanie.....dlaczego mam zap?aci? za przesy?k? je?li sama j?
odbieram, tym razem mi?y pan mówi, ?e taka procedura, mog? nie
odbiera?.
Wniosek......w firmie kogucik UPS, SAM P?ACISZ ZA PRZESY?K? I SAM J?
ODBIERASZ, niez?e lody kr?cicie UPS-owcy!!!!!!!! Bez s?owa
przepraszam, bez jakichkolwiek skrupu?ów pobieracie op?aty za nic!!!
Gdybym zosta?a poinformowana we wtorek rano, ?e przesy?k? mam
odebra? sama, wkurza?abym si? jeden dzie? i jeden mia?a zmarnowany
na czekanie na was, a tak zafundowali?cie mi 3-dniowy ful wypas!!!!! Czy ja rz?da?am od was zbyt wiele licz?c na terminow? dostaw????

Dzi? ju? wiem.....cokolwiek b?d? kupywa? zawsze zwróc? uwag? kto ma
mi dostarczy? towar, wol? dop?aci? ni? si? u?era? z tak
niekompetentn? firm? jak? okaza?o si? UPS!!!!!!!!!!!!!!!!! Sprzedawcy korzystaj?cy z tej nieuczciwej firmy, je?li nie chc? traci? klientów niech lepiej zrezygnuj? z jej us?ug!!!

autor : wkurzona na maksa

PLUSY2010--0-1- 03: 1

??DEN KURIER NIE JEST NIEGRZECZNY I Z?O?LIWY. KURIER MA OBOWIAZEK PODJECHAC NA JEDEN ADRES W GODZINACH JEGO PRACY. NIE MA OBOWIAZKU DZWONIC PONIEWAZ TELEFONY SA ICH PRYWATNE, A JESLI CHODZI DORECZENIE PRZESYLEK TO ODBIORCA POWINIEN SIEDZIEC NA D... I CZEKAC NA KURIERA A NIE KURIER NA NIEGO. S?OWA K?AMSTWO SA POMOWIENIEM PONIEWAZ TRZEBA TO UDOWODNI? IZ KURIER K?AMA?. W CENTRUM OB?UGI KLIENTA PAN Z KTÓRYM SIE ROZMAWIA BARDZO DOBRZE STWIERDZI? I? KURIER NIE MA OBOWIAZKU KONTAKTU TELEFONICZNEGO Z KLIENTEM I MÓWI? PRAWDE BO KTO ZWRÓCI KURIEROWI ZA TELEFON? TO TYLKO DOBRA WOLA KURIERA GDY ZADZWONI A Z DRUGIEJ STRONY JAK PRZYJEZDZA DO MNIE KURIER A PRZED DORECZENIEM ZADZWONI ZAWSZE DAJE MU PARE GROSZY ZA WYKONANY TELEFON BO SA TO JEDNAK KOSZTY CHYBA ZE KTOS SPOD SIEBIE BY ZJAD?, TO NIE DA. KURIER MA PODJECHAC 3X POD WSKAZANY ADRES W CZASIE JEGO PRACY A FIRMY PRACUJA OD 9 DO 17. ALE DRODZY ZOSTAJE JESZCZE JEDNO ROZWIAZANIE POCZTA POLSKA A TAM MOZNA ODEBRAC PACZKE W ODDZIALE NA DZIELNICY LUB NIE ZAMAWIAC WCALE. U MNIE FIRMY KURIERSKIE MAJA DUZE PLUSYYYY. POZDRAWIAM

autor : karamba

ostrzezenie przed UPS2010--0-1- 03: 1

witam
OSTRZEGAM wszystkich przed ta firma w sprawie przesy?ek specjalnych ubezpieczonych .
REKLAMACJE i odzyskanie od firmy UPS ubezpieczenia jest niemo?liwe na zasadach ogólnych firmy UPS .
i zadne przepisy dotycz?ce przyjecia przesylki przez kuriera oklejania (ostroznie szklo ) ubezpieczenia i stwierdzenia uszkodzenia przy odbiorze przez kuriera, wam nie pomog? ,poniewa? firma UPS ma swoje zasady ogólne ..
i ?eby by?o jasne to napisali mi ze towar ju? uszkodzony wys?a?em ...
bo za solidnie zapakowa?em gablot? z pleksi (a jak mia?em zapakowa? firmowe debile) w pergamin no mo?ne tak by?o by lepiej
ja przynajmniej mam do?? wspó?pracy z ta firma i ostrzegam innych zasady ogólne nie do przeskoczenia ...

autor : bodzio_cs

UPSsss Rzeszów2010--0-1- 03: 1

Witam.
Zamówi?em karm? dla kota przez Allegro, tylko i wy??cznie dlatego, ?e firma obiecywa?a dostaw? w dniu dzisiejszym. Przewo?nikiem mia? by? UPS. Od wczoraj wieczorem siedz? w domu i co jaki? czas sprawdzam stan przesy?ki. Dzisiaj od 9 rano, ucieszony, ?e przesy?ka bez opó?nie?, w dor?czeniu - czekam na kuriera. Mam otwart? stron? monitoringu. Nagle, ok. godz 14 pojawia si? nast?puj?ca informacja : ODBIORCA MA DZIE? WOLNY OD PRACY. PRÓBA DOR?CZENIA ZOSTANIE PODJ?TA PO JEGO POWROCIE
a o godz.14,43 druga : ODBIORCA ZA??DA? ZATRZYMANIA W CELU PÓ?NIEJSZEGO DOR?CZENIA. FIRMA UPS PODEJMIE PRÓB? DOSTAWY W ??DANYM TERMINIE. / PACZKA ZOSTANIE DOR?CZONA NAST. DNIA ROBOCZEGO — BEZ GWARANCJI W SOBOT?.

Zaznaczam, ?e jestem odbiorc? indywidualnym, nie firm?, przesy?ka mia?a by? dostarczona na adres domowy, a w domu s? od rana obecne trzy osoby.
Czy firma UPS buduje swoj? karier? na k?amstwie i oszustwie? Jak mo?na wypisywa? takie brednie na oficjalnej stronie monitoringu?? Czeka?em jak na szpilkach na t? i drug? przesy?k?, któr? mia?a mi dostarczy? równie? dzisiaj siódemka - efekt identyczny : siódemka dla odmiany awizowa?a przesy?k? - oczywi?cie nie pojawiaj?c si? nawet w okolicy.

To jest szczyt wszystkiego, ?adna powa?na firma nie powinna tak traktowa? klienta, który b?d? co b?d? t? firm? utrzymuje. W dobie bezrobocia osoba, której nie chce si? pracowa?, bo sylwester i trzeba si? szykowa? na imprez?, a nie rozwozi? nieistotnym klientom paczki, powinna by? w trybie natychmiastowym zwolniona !! Dwie firmy przewozowe i dok?adnie to samo dzia?anie!!
W poniedzia?ek sk?adam oficjaln? skarg? na kurierów i mam nadziej?, ?e UPS i Siódemka powa?nie potraktuj? t? skarg?, w przeciwnym wypadku za??dam odszkodowania za straty, które ponios?em na skutek ich niekompetencji.

Odradzam korzystanie z tych firm, to po prostu ?enada!!!

autor : no_name2000

zamurowany2009--1-2- 15: 1

zamurowa?o mnie po kontakcie telefonicznym z kurierem, chamstwo niespotykane w tych czasach. Do?? czesto dostaj? paczki z ró?nych firm, wi?c mam jakie? porównanie. Niegrzeczny, z?o?liwy. Dosta? dwa adresy z godzinami kiedy gdzie jestem. K?amie ?e by? ale mnie nie zasta?. W centrum obs?ugi klienta Pan z którym rozmawia?em stwierdzi?, ?e kurier nie ma obowi?zku kontaktu telefonicznego z klientem. Po prostu 3x ma przywie?? paczk? pod wskazany adres. Ciekawe sk?d mam wiedzie? kiedy przyjedzie i w jakich godzinach. Kurierzy innych firm dzwonili pod numer kontaktowy umawiali si? na przedzia? godzin w danym dniu i w konkretnym miejscu. Dla UPS to za trudne.

autor : maccube

drodzy klienci2009--1-2- 15: 1

Tak sobie siedz? i czytam. Oczywi?cie naj?atwiej jest wygarn?? temu, który siedzi na s?uchawce a klient jest zawsze bez winy. Opowiem Wam dwie historie. W pierwszej kolega z dzia?u interweniowa? w sprawie dor?czenia przesy?ki w us?udze standard (1-2 dni na dor?czenie, ekonomiczna). Klientka stwierdzi?a w rozmowie telefonicznej, ?e je?li przesy?ka nie trafi tego dnia do niej mo?e straci? mieszkanie. By?a godzina 18:30, czyli czas kiedy pracuje praktycznie tylko BOK w Warszawie, a w magazynach w kraju (przesy?ka gdzie? ko?o E?ku) zostaje ochrona, która czeka na kuriera i zamyka magazyn. Kolega interweniowa?, cuda na kiju itp. Kurier zadzwoni? po dor?czeni paczki o 19 informuj?c, ?e w paczce by?o... akwarium.
Druga sprawa. Kolega odebra? telefon i us?ysza?, ?e jego ojciec prawdopodobnie odmówi? odbioru paczki bo taki skan widzia? na stronie. Poprosi? o zostawienie przesy?ki na magazynie do odbioru w?asnego, po czym za 20 min. zadzwoni? ponownie i stwierdzi?, ?e kolega ca?? spraw? sobie wymy?li? (nr. przesy?ki, 2 telefony kontaktowe te?) i za??da? ponownego dor?czenia pod adres. Kurier pojecha?, znowu trafi? na ojca klienta, który poszczu? go psem i zaatakowa? no?em. Cz?owiek by? chory psychicznie.

PS. firmy, które wysy?aj? upsem p?ac? za przesy?ki maksymalnie 40% jej ceny cennikowej, wi?c je?li krzyczycie "ile to ja wyda?em na kuriera, a ten ch..." itp. to ogarnijcie si?. Koszt przesy?ki dla was to mniej wi?cej tyle samo jak priorytet pocztowy, a w 93.7% przesy?ki dochodz? na nast?pny dzie?. Ta reszta to WY. A przesy?ek dziennie w Polsce jest ok 140.000. Pozdrawiam

autor : pracownik UPS'a

Dzi?kuj?, ale nie skorzystam2009--1-1- 20: 1

Sprzedaj?cy nie da? innej mo?liwo?ci wysy?ki jak kurierem, okaza? si?, ?e to UPS. Przesy?ka dotar?a szybko, a? za szybko. Kurier o 8:00 rano by? ju? pod blokiem, ale o tej porze nikogo u mnie w domu nie by?o (to s? normalne godziny pracy, firmy kurierskie powinny to wiedzie?). Zadzwoni? do mnie i powiedzia?, ?e albo zostawi gdzie? paczk?, albo b?d? móg? j? odebra? po po?udniu w ich siedzibie, która jest prawie 10km (!!!) od mojego domu. Spyta?em czy mo?e podjecha? do mnie do pracy, 500m od mojego domu, odpowiedzia?, ?e nie. Musia?em dzwoni? po s?siadach, ?eby gdzie? zostawi?. Guzik mnie obchodzi, ile dostarczaj? dziennie paczek, ja te? za t? dostaw? zap?aci?em i chcia?bym mie? j? dostarczon? jak nale?y. Na przysz?o?? b?d? unika?, wol? ju? Poczt? Polsk?, bo przynajmniej jak mnie nie ma w domu to mam awizo, id? 100m na poczt? i odbieram.

autor : myrsydwaosiem

UPS WIELKI NEGATYW2009--1-1- 20: 1

Jestem MEGA ZNIESMACZONA firma UPS!!!! NIE POLECAM NIKOMU!!!! Kurier jest bezczelny! czekalam na przesylke tydzien, bo on nie mogl jej dostarczyc o 16, a w soboty nie pracuje!!! stwierdzil ze jest w danym miescie do 14 a nie bedzie na 16 specjalnie jezdzil!a jak ktos pracuje do 16 to co ma niby zrobic??!! urwac sie z pracy i biec kilometr do domu bo kurier-wielki pan-przyjechal?!!! |Ta firma to jedna wielka POMYLKA!!!

autor : mala

UPS to ?enada2009--1-1- 03: 2

Ta firma i jej pracownicy to kompletne nieporozumienie! Czekam na kuriere, który ma odebra? paczk?, czkam 3 godziny. W ko?cu dzwoni? do biura i co s?ysz?: "kurier napisa? notk?, ?e by? u mnie ale paczka by?a nieodpowiednio zabezpieczona i nie móg? jej przyj??" - K?AMSTWO I CHAMSTWO. Ci ludzie nie szanuj? ani cz?owieka, ani swojej pracy. Pierwszy i ostatni raz z nimi wspó?pracuj?!!!

autor : Krzysztof

puknijcie si? w ?by!!!!!!!!!2009--1-1- 03: 2

Jak chcecie ?eby wam dotar?y w ca?o?ci kieliszki które pakujecie w papier kanapkowy to sobie wynajmijcie kuriera który wam to zawiezie na puchowej poduszce (1,20 z? za km w obie strony). Troch? wyobra?ni, barany!

autor : kurier

UPS po raz kolejny - ku przestrodze2009--1-0- 12: 2

No i po raz kolejny niechc?cy skorzysta?em z "us?ug" UPS.

Przesy?ka wys?ana 01.10.2009

02.10.2009 LOKALIZACJA ODBIORCY BY?A ZAMKNI?TA PODCZAS PIERWSZEJ PRÓBY DOR?CZENIA. ZOSTANIE PODJ?TA DRUGA PRÓBA DOR?CZENIA

05.10.2009 ODBIORCA NIE MÓG? PODPISA? PRZY DRUGIEJ PRÓBIE DOR?CZENIA. ZOSTANIE PODJ?TA TRZECIA PRÓBA DOR?CZENIA.

Ciekawe, jak? bzdur? wymy?l? jutro. Obydwa wpisy s? oczywistym k?amstwem. Siedzia?em na d...e ca?y bo?y dzie? i nie rusza?em si? ani na chwil? z domu. Ciekawe, dlaczego dzi? nie mog?em podpisa? odbioru przesy?ki? Cholera, mo?e mia?em niedow??d r?ki? Po??czony chyba z zaawansowansowan? skleroz?, bo nijak nie mog? sobie przypomnie? dzisiejszego spotkania z kurierem. Ciekawe, co wymy?li jutro - mo?e brak upowa?nionej osoby?

autor : Aleksander Fara?

To s? jajca !!!2009--1-0- 12: 2

UPS - najgorsza z mo?liwych firm kurierskich, ?enada to dla UPS komplement! Dzi? o 16:00 w Legnicy na ul. Karkonosk? pracownik tej firmy dostarczy? pralk? - super! S?k w tym, ?e samochodem zatrzyma? si? ulic? dalej, bo pono? by?a nieprzejezdna. Zaproponowa?em mu dojazd z innej strony, ale pracownik odmówi?, bo jak powiedzia?: "?pieszy si?" :))) Pracownik ten ignorowa? nasze pro?by i z?orzeczenia. Wi?c musia?em wspólnie z 60-letnim s?siadem zasuwa? z pralk? st?d, sk?d za?yczy? sobie pracownik UPS. Ma?o tego - z u?miechem na twarzy towarzyszy? nam z boku a? do samego mieszkania. Ten pracownik mia? ok. 25 lat... ech... szkoda czasu na pisanie... zreszt? ja z us?ug UPS ju? dawno nie korzystam, ale mój s?siad pierwszy raz przekona? si? o solidno?ci tej firmy... i jak mi powiedzia?: "PO RAZ OSTATNI" Wam te? proponuj? zaoszcz?dzi? sobie nerwów.

autor : Ralph

dziwna firma2009--0-8- 21: 1

a ja kiedy? podpisa?em z nimi umow? i co miesi?c dostawa?em pomylone rozliczenia - albo by?y to nie moje paczki albo by?y moje ale ?le i niedok?adnie rozliczone - wiecie co my?l?..? jakby wzi?? pierwszego lepszego cz?owieka po podstawówce i da? mu kilka milionów dolarów to taki cz?owiek zbudowa?by du?o lepsz? firm? ni? ta o której tu piszemy,,....

autor : kiko

z2009--0-7- 21: 1

Nie szanuje sie w tej firmie nikogo - ani pracownikow ani klientow.

autor : zzz

moje do?wiadczenia z UPS-em2009--0-7- 15: 1

Witam,

wspó?pracuj? z firm? UPS od ok. roku. Wcze?niej korzystali?my z us?ug GLS i Poczty Polskiej. I có? mog? powiedzie? - nigdzie nie jest idealnie. Jednak o ile w GLS-ie cz??ciej zdarza?o si? niedor?czanie przesy?ek na czas, o tyle te przesy?ki mi nie gin??y. W UPS-sie w ci?gu roku zagin??o kilka paczek (ok, znalaz?y si?, ale po wielu tygodniach poszukiwa?). Co ciekawe zawsze gin??y przesy?ki warto?ciowe. Maj?c w miar? pozytywne do?wiadczenia w kwestii nie gubienia paczek w GLS-ie naszych paczek w UPS pocz?tkowo nie ubezpieczali?my. Teraz p?acimy grub? kas? za ubezpieczenie (paczki zagraniczne) a procedury reklamacyjne s? po prostu ?enuj?ce (zero kontaktu, zero informacji o przebiegu poszukiwania paczki, na moje telefony dostawa?am jedynie odpowiedzi nast?puj?cej tre?ci "Trwa procedura, prosz? czeka? 8-10 dni. Po tym czasie kto? si? z Pani? skontaktuje"... Czas min??, zero informacji... Kolejny telefon i kolejna odpowied? "trwa procedura, prosz? czeka? 8-10 dni"... i tak w kó?ko. Wielki uk?on w tym miejscu do naszego przedstawicielia handlowego firmy UPS, bo gdyby nie on pewnie czeka?abym na informacj? o paczce kolejny miesi?c...

autor : kams

Mój pierwszy raz..... z UPS...cd2009--0-7- 04: 0

Dzi?ki Rafa? za kilka wskazówek, które jednak nie przynios?y w moim przypadku oczekiwanego rezultatu. Przebrni?cie przez procedur? reklamacji i straszenie rzecznikiem praw konsumenta nie pomog?o. Nie dosta?em od UPS ani grosza. G?ownym powodem dla którego nic nie dota?em by?o nie zabezpieczenie przesy?ki wype?niaczem i opakowaniem o grupo?ci ?cian powy?ej 4 cm. (najlepiej nowe). Oznakowanie o zawarto?ci elementów ceramicznych nie mia?o znaczenia. Hmmm... mo?e to rzeczywi?cie moja wina bo skoro tak jest w regulaminie UPS to jako klient powiniem si? do niego zastosowa? a nie ufa? Pani z Okienka. Tylko moje pytanie do wszytkich, którzy czytaj? forum.... Czy np. wysy?aj?c telefon komórkowy zabezpieczacie go opakowaniem grubszym ni? 4 cm i do ?rodka dajecie wype?niacz. Je?eli nie to pami?tajcie, ?e w przypadku uszkodzenia przesy?ki odpowiedzialno?? spadnie na Was. Czy stosowanie si? do ww. zalece? pomo?e w przpadku uszkodzenia ? Nie wiem... W moim przypadku UPS z ww. powodów nie wyp?aci?o odszkodowania. Dodam jeszcze, ?e moja paczka zapakowana by?a w podwójny karton, elementy przesy?ki owini?te 4 krotnie foli? b?benkow? o grubo?ci 0,5 cm ka?da warstwa.

autor : warszawiak

OK :)2009--0-6- 30: 0

Wszystko OK Kurier przyniós? paczk? punktualnie, nawet zaczeka? a? sprawdz? czy wszystko jest ok ze sprz?tem. ?adnych problemów. :)

autor : Zadowolony

Omija? szerokim ?ukiem UPS2009--0-6- 30: 0

Nada?em z Wa?brzycha do k/LEGNICY 65,8 km PACZKE za 43z?.OD TYGODNIA PODRÓ?UJE MIEDZY WARSZAW? A WA?BRZYCHEM ZWIEDZAJADZ PÓ? POLSKI I WRACAdo W-CHA 2 razy ju?.KLIENT DO KTÓREGO MIA?A DOSTRZEC WKUR@!*!# SIE Chce kas? spowrotem! Skandal! UPS czytaj !! UPoSledzeni !!

autor : UseriX

?ENADA2009--0-6- 16: 1

Wpiszcie w Google DPD, UPS, GLS, DHL, a tak?e Poczta Polska, etc. i co? I wynnik tego taki ?e w Polsce nie mamy ?adnej firmy kurierskiej godnej polecenia, na ka?d? firm? ludzie psy wieszaj?. Powiem wam jedno, ?e Tobie czy Tobie drogi kliencie (przepraszam powinienem napisa? Panie i W?adco) nigdy nie dogodzisz. I z tego co zaobserwowa?em na forach skar?? sie przewa?nie ci co pierwszy raz lub sporadycznie wysylaja lub dostaj? paczki. Wiec mam dla was dobra rad?, jak wam tak bardzo przeszkadzaj? firmy kurierskie, to nie dawajcie im zarobku.
Zawie? to se KURWA sam ,bedziesz mia? pewno?? swego 100% serwisu. A znajac ?ycie to poskar?ysz si? sam na siebie.

autor : obserwator

o ups2009--0-6- 09: 0

BANDA OSZUSTÓW I Z?ODZIEJI!
NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY KURIERSKIEJ PODAM PRZYK?AD! DNIA 18 MAJA DOSTARCZONO MI PRZESY?KE BIEZNI ALE OPRÓCZ NIEJ BY?Y DO?ACZONE DO NIEJ RZEKOMO DLA MNIE ALOFELGI DO SAMOCHODU KTÓRE W RZECZYWISTOSCI NIE BY?Y MOJE BO NIC TAKIEGO NIE ZAMAWIA?AM!W REZULTACIE ZABRA?AM TYLKO MOJA BIEZNIE ODMAWIAJAC ZABRANIA ALOFELG GDYZ NIE BY?Y MOJE!DZISIAJ CZYLI PO 17 DNIACH OD DORECZENIA MIJEJ BIEZNI ZG?OSI? SIE DO MNIE JAKIS PRZE?OZONY KURIERA TWIERDZAC ?E JA PRZYW?ASZCZY?AM SOBIE TE ALOFELGI! ZA?ADA?AM ABY WEZWA? TEGO KURIERA KTÓRY DOSTARCZY? MI PACZKE I CO BY?O NAJLEPSZE TO TO ?E KURIER K?AMIAC MI PROSTO W O CZY OBSTAWA? PRZY SWOIM ?E ZOSTAWI? TA PACZKE U MNIE!MOIM B?EDEM BY?O ?E POKWITOWA?AM ODBIÓR PACZKI A MOG?AM NAPISAC ?E KWITUJE ODBIÓR TYLKO BIE?NI!ALE TO NIE KONIEC HISTORI ZOSTA?AM ZASTRASZONA POLICJA ?E JESLI NIE ODDAM PACZKI DO WTORKU A DZISIAJ JEST CZWARTEK TO PRZYJEDZIE DO MNIE POLICJA!NIEROZUMIEM DLACZEGO NIE ZOSTA?A WEZWANA ODRAZU I DLACZEGO DOPIERO PO 18 DNIACH KTOS SZUKA JAKIEJ PACZKI KTÓRA WED?UG MNIE UKRAD? ICH PRACOWNIK CZYLI KURIER!BRAK MI S?ÓW ABY ICH OPISAC W JAK NAJGORSZYM ?WIETLE!ZANIM KOGO? ZATRUDNIA TO NIECH SPRAWDZA CZY TO NIE JEST Z?ODZIEJ!PRZE?Y?AM TO STRASZNIE I WIEM ?E JESLI SPRAWA SIE WYJASNI POCIAGNE TA FIRME DO ODPOWIEDZIALNOSCI ZA TO CO SIE STA?O!JESZCZE RAZ OSTRZEGAM NIE KORZYSTAJCIE Z US?UG TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!

autor : anetka398

przesy?ka2009--0-6- 04: 0

Przeczyta?em posty i musz? stwierdzi? , ze ta firma to pomy?ka. Ca?y czas korzysta?em z poczty polskiej. Jeden raz zaufa?em UPS i przesy?ka dotar?a uszkodzona. Szlak mnie trafi? bo to cz??? elektroniczna do samochodu który stoi i czeka. Reklamacja , pi?? , sze?? dziesi?? , pi?tna?cie minut i ?adna franca nie odbiera , a ta jebana melodyjka mnie wpierdala. W ko?cu odbiera i co kurier podjedzie na spisanie reklamacji:
Kiedy mamy pi?? dni , no to jaki dzie? nie wiem maj? pi?? dni a jakie godziny od 12-15. I teraz ja mam siedzie? pi?? dni i czeka? a? jaki? kmiot który rozpierdoli? mi przesy?k? ?askawie podjedzie w jaki? dzie? i co? spisze.
Tak wi?c do tego pracownika UPS , wasza firma przetrwa?a 101 lat bo jebiecie klientów równo po kieszeni i macie to w dupie.
Mam nadziej? , ?e w dobie kryzysu szlak trafi wasz? firm?.

autor : jaro-27

ups i nie uczciwi kurierzy2009--0-6- 01: 1

ostatnio dosta?em paczk? przez firma UPS w siedlcach,nie by?o mnie w domu, kurier pozostawi? paczke bez kontaktu ze mn? pod moim domem bez ?adnego pokwitowania i zeby tego by?o ma?o paczka tak zmok?a bo pada?o. podej?ewam ze kurier podrobi? mój podpis wiec rozwarzam postepowanie karne bo to jawne przestepstwo... nigdy nie korzystajcie z UPS banda nie kompetentnych ludzi...

autor : hellmo

odszkodwanie2009--0-4- 17: 1

Do; Warszawiak
Niestety sprawa jest prosta ale zapewne nie ró?owo wyglada bo . B?dzisz musia? postapi? zgodnie z procedura tej firmy i zrobia wszystko aby? tego odszkodowania nie dostal. Po pierwsze musisz mie? protokó? spisany przy kurierze o tym ?e przesy?ka jest zniszczona, Po drugie jezeli jest to warte 1000 to na pewn? odejm? VAT i b?da chcic zwracac po cenie netto , Po trzecia zarz?daj? faktury zakupu i od niej warto?c netto bed? chcieli zwróci?.
Sk?adaj?c reklamacje dopilnuj wszelkich kwestii formalnych bo to sa tez przyczyny do odrzucania reklamacji.
Co do czasu wpisz formu?e ze nie ustosunkowanie oznacza akceptacje ?ada? i machnij cos o rzeczniku praw konsumenta jak i to ?e UOKiK te? lubi takie sprawy

Mój pierwszy raz..... z UPS2009--0-4- 03: 1

W?a?nie otrzyma?em info od odbiorcy paczki, ?e jej nie przyj?? bo wysy?any kibelek ceramiczny nie dotar? w ca?o?ci :) Z ciekawo?ci prze?ledzi?em kilka stron a? i tu dotar?em. my?la?em ze sprawa jest prosta wysy?am co? o warto?ci 1000 PLN, mówi? ?e to ceramika, odbiorca (wysy?a?em bezpo?rednio w biurze obs?ugi klienta UPS w wawie)widzi paczk? potwierdza, ?e jest dobrze zapakowana, odpowiednio oznacza, p?ac? i dochodzi..... rozbita??? Troch? mnie to zaskoczy?o ale z drugiej strony nic na tym nie strac? (tak sobie my?l?) tysiaka za wys?an? paczk? dostan? tylko nie od odbiorcy a od UPS.... Przeczyta?em forum i troch? mnie wmurowa?o. Je?eli kto? ma jakie? informacj? jak mam odzyska? pieni?dze za uszkodzon? przesy?k? prosz? o e-mail. Dodam, ?e jeszcze nie dosta?em zwrotu, ma by? jutro lub w poniedzia?ek (tak przynajmniej zapewnia telefoniczne biuro obs?ug). Dzi?kuj? za ewentualne wskazówki/pomoc....Napisz? jak si? zako?czy?a moja pierwsza przygoda z UPS...

autor : warszawiak

Moje 3 grosze do UPSera2009--0-4- 02: 1

Witam, I ja dorzuce lyzke goryczy.
UPS napsul mi paczek za 8000 zl i nie czuja sie zobowiazani nawet do przeprosin.
Dzial Reklamacji ktory oficjalnie nazywa sie "Dzial Prewencji Likwidacji Szkod" to jak sama nazwa wskazuje organ majacy za zadanie spuszczac klientow do kosza..

Tylko w marcu reklamowalem 5 przesylek.
Historia wyglada tak:
Przesylka 1: Potluczone szklane elementy: Odpowiedz UPS - "Nie jestesmy w stanie stwierdzic czy zniszczenie spowodowane zostale w trakcie przesylki czy wczesniej" .. Ok - tylko dlaczego ja slysze grzechot szkla w paczce ?

Przesylka 2: Wgniecona i podziurawiona.. Odpowiedz UPS: "Takie przesylki powinny isc na paletach"

Przesylka 3: Tak samo wgniecona i podziurawiona - ale tym razem szla na palecie.. dodatkowo zabezpieczona kartonem i 4 cm warstwa steropianu Odpowiedz UPS: "Przesylka nie byla wystarczajaco zabezpieczona"

Przesylka 4: Kurier UPS zostal okradziony.. o czym dowiedzialem sie od klienta.. Odpowiedz UPS: "Wszczelismy postepowanie, na rozpatrzenie takiej reklamacji mamy 3 miesiace"

Toz to rece opadaja...

autor : Marcin

Do Upsera2009--0-3- 17: 1

Szanowny Upserze w ca?ej rozci?g?o?ci potwierdzi?e? moje negatywne zdanie o firmie jak? reprezentujesz. Piszesz ?e nie pracowa?e? w operacji st?d twoja sucha teoretyczna wiedza która nie ma nic wspólnego z praktyk?. Zapytaj poszczególnych klientów co sadza o tej firmie i wtedy wydawaj s?dy.To ile dostarcza paczek nie jest ?adnym miernikiem
Tak krzyczymy ze nam nie dostarczono paczki i mamy takie prawo i zapewniam cie ?e jeden niezadowolony klient zrobi taka antyreklam? ?e 100 handlowców nie odbuduje wizerunku. Sam stwierdzenie ?e my tu krzyczymy a tyle UPS dostarcza przesy?ek ju? daje do zrozumienia jaka filozofi? si? kierujesz( lubimy du?ych którzy maja kas? a mali na drzewo)
Nie interesuj? nas gitary lampy , pewnie najlepiej ?adne pude?eczka wa??ce 3 kg , zero palet zero gabarytów to nie USA Europa je?dzi na paletach i koniec jak tego nie rozumiecie i filozofia waszej firmy jest tak to nie my mamy i?? do poczty polskiej a Ty na swój wspania?y rynek ale bankowo nie polski.Masz racje klienci id? , odchodz? klienci , pracownicy , podwykonawcy i popytaj kurierów co mówi? do nich odbiorcy( z moich znajomych ju? wielu odesz?o od tej wspania?ej firmy , nawet kurierzy i podwykonawcy którzy s? teraz moimi znajomymi a z UPS-em nie chc? mie? wcale do czynienia)
Jaka tania jak mar?a ujemna , go?ciu to nie stany zjednoczone zejd? na ziemie
. Klienci nie sa klientami ze wzgl?du na jaki serwis oferuje firma tylko jakie ma relacje z kurierami , te broszurki , s?upki ulotki s? warte tyle co zesz?oroczny ?nieg w porównaniu z dobr? wspó?praca z kurierem. Serwis zapytaj któregokolwiek klienta o tzw call center to b?dziesz mia? ogl?d na ten swój serwis
Jakie raporty przegl?dasz , suche liczby , co to jest dobry poziom, podam Ci domry poziom DPD-99% w 24 godziny
Raben palety 99% w 24 godziny , takie liczby masz w tych raportach?

Wyniki finansowe , NPV , IRR cash flow i co z tego mo?e kreatywna ksi?gowo???
Piszesz ?e polska jest bardzo wa?nym rynkiem i tu b?dzie k?adziony nacisk , ju? po?o?y?e? pisz?c ?e jak chcemy wysy?a? gitary to mamy i?? do Poczty Polskiej
Bank Lloyds jest starszy i teraz go nacjonalizuj? zatem nie b?d? tak pewny a we? pod uwag? ró?ne aspekty typu , koniunktura , z?ote lata zaraz po wojnie etc

pare slow2009--0-3- 15: 2

witam,

pracuje dla tej "firmy" juz od 3 lat. w miedzyczasie w 3 roznych krajach na roznych stanowiskach i oddzialach.
jak do tej pory nie mialem okazji pracowac bezposrednio w "operacji".

dla wszystkich krytykow: UPS dostarcza na calym swiecie ok. 15 mio (6 zer) paczek dziennie.
a wy tutaj krzyczycie ze wam paczki nie dostarczono, ktora pewnie i tak jest na tyle tania ze marza graniczna jest pewnie ujemna.

klienci UPS sa klientami UPSu ze wzgledu na servis jaki oferuje.

ostatnie raporty ktore przegladalem na temat czasu dostarczenia przesylek sa naprawde na b. dobrym poziomie, przede wszystkim widac takze duza poprawe z porownaniem do 2008 (raport dla UE)

UPS swoja filozofie funkcjonowania opiera na klientach businessowych ktorzy wyslaja setki (jak nie tysiace) paczek dziennie, potrzebuja rozwiazan indywidualnych, calego zaplecza i supply chain. Nie interesuja ich giatry, lampy itp. tym lepiej niech zajmie sie poczta polska.

btw: popatrzcie na wyniki finansowe, cashflow, inwestycje w nowe technologie itp.

polska jest b. waznym rynkiem dla UPS tak wiec i tutaj bedzie kladziony coraz wiekszy nacisk na servis, klientow itp.

jesli nie zalezy ci na wspolpracy to od razu zwroc sie do poczty polskiej. koszty jakie sa tworzone poprzez "niedzielnych wsyslaczy" sa nie wspolmiernie wiekszy niz kozyszci z tego plynance.

no i na koniec.

gdyby ta firma byla takim badziewiem o jakim tutaj pisza, napewno nie przetrwalaby tak dlugo na rynku (101 lat)

autor : UPSer

ups nie oddaje kasy za zniszczenia2009--0-3- 11: 1

ups uszkodzilo mi paczke ubezpieczon? i nie oddalo kasy ,uwazajcie bo to z?odzieje i oszusci.

autor : chilas

Jedno wielkie klamstwo2009--0-2- 05: 1

ta firma to jedna wielka pomy?ka. Czekam na paczk? od trzech dni. Sprawdzam stan przesy?ki i wszystko si? we mnie gotuje, gdy czytam takie bzdury:
ODBIORCA MA DZIE? WOLNY OD PRACY. PRÓBA DOR?CZENIA ZOSTANIE PODJ?TA PO JEGO POWROCIE.
lub
ODBIORCA NIE MÓG? PODPISA? PRZY PIERWSZEJ PRÓBIE DOR?CZENIA. ZOSTANIE PODJ?TA DRUGA PRÓBA DOR?CZENIA.
albo
SKAN W MIEJSCU DOR?CZENIA
pytam w jakim miejscu dor?czenia skoro nie by?o kuriera? Najlepsze jest ten wpis o dniu wolnym od pracy... Cholera jakiej pracy? Przesy?ka ma by? dostarczona do mieszkania.
Nie polecam tej firmy nikomu, nawet najgorszemu wrogowi.

autor : olka

ups2009--0-1- 29: 2

To fatalna firma. Nie wywi?zuje si? z umów. Call center beznadziejne. Jako?? obs?ugi dno. Generalnie równie? odradzam.

autor : jack

UPS2009--0-1- 21: 2

NIE POLECEM TEJ FIRMY, NAJGORSZY PRZEWO?NIK Z JAKIM SI? SPOTKA?AM!!! W ?ADNYM CALL CENTER NIE ZOSTA?AM TAK ?LE POTRAKTOWANA, BRAK JAKIEGOKOLWIEK KONTKATU Z KURIEREM. KOMPLETNE DNO, WOLE JUZ POCZTE POLSKA BO PRZYNAJMNIEJ MAM BLISKO NA POCZTE BY SAMEJ ODEBRAC PRZESY?KE A NIE JECHAC NA DRUGI KONIEC MIASTA!!!!!!

autor : Aga

do feniks2009--0-1- 20: 1

w zupe?no?ci zgadzam sie z tob? o tych kurierach i ze najwiecej od nich zalezy, ja do kurierów nie mam nic i ci którzy obs?ugiwali moja firm? to mog? opisac w samych superlatywach bo byli naprawde super, natomiast sama firma , czyli BOK, callcenter, kierownicy operacyjni, dzia? reklamacji , poprostu toalne dno.
Nie korzystam juz z UPS-u d?ugi czas i juz raczej nie bede bo mam dogranych przewoxników i powiem Ci ze odk?d oderwa?em sie od UPS-u sko?czy?y sie moje problemy

Do Rafal2009--0-1- 15: 1

Po raz kolejny zwracam uwage na to ze ustawa o ochronie danych osobowych rowniez dotyczy osob prawnych a nie tylko osob fizycznych tym bardziej jesli dzialalnosc jest prowadzona w celach zarobkowych (a tak przeciez chyba jest w przypadku kurierow).Co do funkcjonowania firmy i podejscia do firmy jest wiele prawdy w tym co piszesz ale chcialbym przekazac iz sie to zmienia.Nie wiem czy jestes jeszcze klientem UPs czy nie ale do konca 2008 roku nastapila migracja wszytskich stolicowych klientow do tak zwnae sieci brazawej (czyli UPS).Dodatkowo od 1 stycznia 2009 roku weszlo kilka zmian razem z programami do sledzenia przesylek.Nie twierdze ze wsyztsko jest juz cacy ale prawda jest taka ze poprawil sie serwis uslug.I tak jak w ostatnim poscie dalej uwazam ze najwiecej zalezy od kuriera na danym rejonie i jego podejscia do pracy.Zycze kazdemy jak najmniej problemow z jakimkolwiek kurierem i serdecznie pozdrawiam

autor : Feniks

re pracownik ups2009--0-1- 06: 1

SZanowny pracowniku UPS przeczyta?em Twój post i powiem Ci ?e mo?esz pracowa? w biurze reklamy tej firmy bo to co piszesz to na czas kiedy ja toczy?em swoist? wojn? z upsem to kompletne bzdury.
Co to znaczy poczyta? warunki nadania nikt inny jak UPS zrobi? prawny majstersztyk w celu oszukania klientów przejeli?cie ca?? stolic? ze jej klientami, a wi?c i warunkami umów, wprowadzili?cie swój list z nowym regulaminem a stare listy zosta?y tylko w super klientach , ja niestety musia?em wys?ac na waszym li?cie i zgodzi? sie na ów regulamin ( aumow? mia?em ci?gle ze stolic? nie upsem)i zeby nie ten podpisik na li?cie bez którego nie da si? nada? przesy?ki wasza windykacja obliza?a by sie smakiem a ja wygra? bym w s?dzie

Planowany czas dor?czenia jak wtedy to kpina i wolne ?arty bo przesy?ki jecha?y 6 a nawet 8 dni ( mam listy i mozemy sprawdzi?)
Us?uga expres i zwrot ? hm gratuluj? tylko za ile , pierwsza z brzegu firma da lepsze warunki
A z telefonami i prawe do dzwonienia to prosze sie nie osmiesza? ja bynajmniej pekam ze smiechu bo po pierwsze ludzie na infolinni s? bezkompetencji , wiedzy i w ogóle.
Przyk?ad przesy?ka jedzie 4 dzie? dzwonie do np Wa?brzycha bo panski warszawski numer to wogole porazka( 30 minut durnego jazzu ; kiedys tak by?o)i nikt nie umie nic powiedziec.Którys z rz?dy telefon i nic , prosz? o numer do kuriera nie mozna dac bo ustawa ( wcale zreszt? nie prawda bo kurier to firma a ustawa tyczy sie osób fizycznych)prosze o numer do kierownika operacyjnego tez da? nie mozna , to moze prze??czy? nie mozna albo go nie ma,Prosze zatem nie kpi? z powaznych ludzi zreszt? wiele osób tu które napisa?y wczesniej pewnie ?mia?y si? z Twojego postu do rozpuku
a to "W razie w?tpliwo?ci prosimy o telefon. Wasza sprawa zostanie wys?uchana, zapisana w odpowiednim systemie i zgodnie z wytyczn? rozmówcy odbiorca, nadawca lub p?atnik trzeci otrzyma telefon z wyja?nieniami PO WYJA?NIENIU SPRAWY PRZEZ JEDNOSTK?." to juz kompletny smiech na sali , kto od was kiedy kolwiek do mnie zadzwoni?? nikt i nigdy jedynie ja wiem ile kasy straci?em na telefony i romowy z lud?mi z waszej firmy.
w moimprzypadku cz?sto gesto nikt nie potrafil odnale?? nie w truck trac-e przesy?ki ale nawet na magazynie
Zatem pracowniku UPS prosze cie nie pisz takich bzdur .

pracownik ups2009--0-1- 06: 1

SZanowny pracowniku UPS przeczyta?em Twój post i powiem Ci ?e mo?esz pracowa? w biurze reklamy tej firmy bo to co piszesz to na czas kiedy ja toczy?em swoist? wojn? z upsem to kompletne bzdury.
Co to znaczy poczyta? warunki nadania nikt inny jak UPS zrobi? prawny majstersztyk w celu oszukania klientów przejeli?cie ca?? stolic? ze jej klientami, a wi?c i warunkami umów, wprowadzili?cie swój list z nowym regulaminem a stare listy zosta?y tylko w super klientach , ja niestety musia?em wys?ac na waszym li?cie i zgodzi? sie na ów regulamin ( aumow? mia?em ci?gle ze stolic? nie upsem)i zeby nie ten podpisik na li?cie bez którego nie da si? nada? przesy?ki wasza windykacja obliza?a by sie smakiem a ja wygra? bym w s?dzie

Planowany czas dor?czenia jak wtedy to kpina i wolne ?arty bo przesy?ki jecha?y 6 a nawet 8 dni ( mam listy i mozemy sprawdzi?)
Us?uga expres i zwrot ? hm gratuluj? tylko za ile , pierwsza z brzegu firma da lepsze warunki
A z telefonami i prawe do dzwonienia to prosze sie nie osmiesza? ja bynajmniej pekam ze smiechu bo po pierwsze ludzie na infolinni s? bezkompetencji , wiedzy i w ogóle.
Przyk?ad przesy?ka jedzie 4 dzie? dzwonie do np Wa?brzycha bo panski warszawski numer to wogole porazka( 30 minut durnego jazzu ; kiedys tak by?o)i nikt nie umie nic powiedziec.Którys z rz?dy telefon i nic , prosz? o numer do kuriera nie mozna dac bo ustawa ( wcale zreszt? nie prawda bo kurier to firma a ustawa tyczy sie osób fizycznych)prosze o numer do kierownika operacyjnego tez da? nie mozna , to moze prze??czy? nie mozna albo go nie ma,Prosze zatem nie kpi? z powaznych ludzi zreszt? wiele osób tu które napisa?y wczesniej pewnie ?mia?y si? z Twojego postu do rozpuku
a to "W razie w?tpliwo?ci prosimy o telefon. Wasza sprawa zostanie wys?uchana, zapisana w odpowiednim systemie i zgodnie z wytyczn? rozmówcy odbiorca, nadawca lub p?atnik trzeci otrzyma telefon z wyja?nieniami PO WYJA?NIENIU SPRAWY PRZEZ JEDNOSTK?." to juz kompletny smiech na sali , kto od was kiedy kolwiek do mnie zadzwoni?? nikt i nigdy jedynie ja wiem ile kasy straci?em na telefony i romowy z lud?mi z waszej firmy.
w moimprzypadku cz?sto gesto nikt nie potrafil odnale?? nie w truck trac-e przesy?ki ale nawet na magazynie
Zatem pracowniku UPS prosze cie nie pisz takich bzdur .

prosimy czyta? warunki na dowodzie nadania2009--0-1- 01: 1

Wszystkie przesy?ki w UPS maj? PLANOWANY czas dor?czenia na nast?pny dzie? roboczy. Przesy?ki "express" posiadaj? gwarancj? zwrotu kosztów transportu w razie braku dor?czenia nast?pnego dnia roboczego, w odró?nieniu do us?ugi ekonomicznej "standard". W soboty dostarczamy do wybranych (wi?kszych) miejscowo?ci. Po przekroczeniu daty pierwszego dor?czenia klient ma prawo zadzwoni? pod nr. obs?ugi klienta w celu umówienia godzin dostarczenia nast?pnego dnia, lub odbioru osobistego przesy?ki w magazynie.
Numer telefonu Obs?ugi Klienta na wi?kszo?? miejscowo?ci w Polsce to 225340000
W razie w?tpliwo?ci prosimy o telefon. Wasza sprawa zostanie wys?uchana, zapisana w odpowiednim systemie i zgodnie z wytyczn? rozmówcy odbiorca, nadawca lub p?atnik trzeci otrzyma telefon z wyja?nieniami PO WYJA?NIENIU SPRAWY PRZEZ JEDNOSTK?.

autor : pracwnik UPS

ech2009--0-1- 01: 1

U nas kurier nie ma pensji miesi?cznej zawartej w umowie. Dostaje pieni?dze od dostarczonej przesy?ki. Je?li jej nie dostarczy nie dostanie kasy. Wi?c je?eli takowy kurier nie dostarczy? Pa?stwu przesy?ki on równie? na tym traci.
A je?li czekaj? Pa?stwo na przesy?k? i nie maj? z nami podpisanej umowy, musem jest dostarczenie nadawcy swojego nr. telefonu. Niby sk?d nasz Kurier ma go zna??
Sam ostatnio wydzwania?em do Klienta, który twierdzi?, ?e nie by?o z nim kontaktu. W naszym systemie widnia? napis "brak sygna?u, abonent poza zasi?giem, kontakt niemo?liwy". I co? Prawda.
Jeszcze jedna sprawa- jak kto? mieszka w bloku nadawca NIGDY nie poda nr. domofonu, bloku, klatki- je?li takowy jest. (spróbujcie zmale?? kogo? pod adredem np. Wawa- Ursus, Osiedle Nied?wiadek 1, obiecuj? Wam, jest tam raczej kilka takich numerów)

autor : UPS Warszawa

UPS Bielsko Bia?a- zupe?ny brak profesjonalizmu.2009--0-1- 01: 1

Dodam jeszcze, ?e w monitach wpisuj?, to co akurat jest im na r?k? - odbiorca nie odebra? przesy?ki, tudzie? nie móg? podpisa? itp. Stek k?amstw!!!!!!!!!!!!!!!

autor : Asia

UPS firma jaka jest kazdy widzi2009--0-1- 01: 1

UPS jaki jest kazdy z Nas widzi.Jedni chwala ta firme inni nadaja.Prawda jest taka ze w 90% o sukcesie firmy decyduje kurier ktory dziala na danym rejonie.Na tej podstawie wiekszosc klient wyrabia sobie opinie.Ja osobiscie korzystalem z kilku firm i w kazdym przypadku mozna by sie do czegos przyczepic.Jedne oddzialy danych firm dzialaja profesionalnie inne mniej.Ot taka nasza Polska cecha.Co do reszty to i tak Wy sami macie juz swoje poglady ktorych nie mam zamiaru zmieniac.Jeszcze tylko do Rafala mam zapytanie skad zaczerpnal informacje o tym ze ustawa o danych osobowych nie ma zastosowania w firmach??Czyzby ustawa sie zmienila??Polecam lekture tego aktu prawnego.

Pozdrawiam

autor : Feniks

"Próba dor?czenia" ?2009--0-1- 01: 1

Witam

Gor?co nie polecam wysy?ek stolic? - UPS...

Zamówi?em specjalnie wysy?ke kurierem poniewa? zale?a?o mi na czasie, wiadomo sylwester - kurierzy jezdz? tylko do 14.

Paczka wydana kurierowi o godz 8:40 - mieszkam blisko centrum wroc?awia, ?atwo trafi?. Od rana czekam na pak? - jako ?e (tez absurd) UPS nie podaje numerow tel. do swoich kurierow, wiec nie ma jak umowic sie na odbior w okreslonych godzinach...

Po drodze kilkukrotnie "odbijam si?" od muru postawionego przez obs?ug? klienta w UPS Wroc?aw, przy ostatnim telefonie s?ysz?c - uwaga - " TRZEBA BY?O SOBIE WYS?A? POCZT? "

O godzinie 13:33 pojawia si? na trackingu informacja:

"ODBIORCA NIE MÓG? PODPISA? PRZY PIERWSZEJ PRÓBIE DOR?CZENIA. ZOSTANIE PODJ?TA DRUGA PRÓBA DOR?CZENIA."

...co za bzdura, przeciez kurien nawet sie u mnie nie pojawi?.....

Pak? odbior? zatem najwcze?niej 2go stycznia... ...nie ma to jak wysylka kurierem ; )

autor : qba

UPS TO SZMACIARZE I Z?ODZIEJE !!!!!!!!!!!!2008--1-2- 15: 1

UPS to banda kretynów i idiotów, którym nawet nawigacja nie pomo?e w dostarczeniu przesy?ki!!!
Oszu?ci!!!!
Podany dok?adny adres + telefon do odbiorcy, adres g?ówna ulica w mie?cie i gó..no. Ci debilni kurierzy trafi? nie mog?, albo je?d?? gdzie? po wioskach i szukaj? centrum miasta. Pó?niej informacja, ?e odbiorcy nie zastali itp bzdury.

PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED T? Z?ODZIEJSK? I NIEKOMPETENTN? FIRM? !!!!!!

autor : klient

GLS2008--1-1- 29: 1

A ja odradzam zdecydowanie kuriera GLS. Brak kontaktu jakiegokolwiek. Mówi, ?e próbowa? dwa razy dostarczy? paczk?. By?o to za ka?dym razem oko?o godziny 11.00. Wi?kszo?? ludzi o tej godzinie przebywa w pracy. Kurier nie zostawi? ani awiza, ani nie próbowa? skontaktowa? si? telefoniczne. Zwróci? paczk? do nadawcy. Zero profesjonalizmu.

autor : M

wielka tragedia2008--1-1- 29: 1

Odradzam wszystkim ta firm?, jest tragiczna, na przesy?k? czekam ju? tydzie?.Otrzymuj? przesy?ki od wielu firm kurierskich, jednak UPS to firma, która bezapelacyjnie jest najgorsz?. Po pierwsze czas realizacji przesy?ek jest du?o d?u?szy ni? poczty polskiej,po drugie fatalna i ordynarna obs?uga, brak orientacji w terenie.........

autor : ula

UPS Bia?ystok2008--1-1- 17: 1

W pi?tek 14.11.2008 dosta?em zawiadomienie z UPS ?e mi?dzy 18-19 kurier dowiedzi mi paczk?. Zosta?em wi?c w pi?tkowy wieczór w domu i czeka?em. O 19.30 zatelefonowa?em i dowiedzia??m si? ?e kurier ma kilka adresów do obsoczenia w okolicy i zjawi si? na pewno. Cierpliwie wi?c czeka?em do 21.30 kiedy ponowi?em prób? kontaktu. Tym razem nikt nie odbiera?. Sprawdzi?em status przesy?ki i ku mojemu zdumieniu uj?a?em co? takiego:
BIALYSTOK,
PL 14.11.2008 19:57 ODBIORCA ZA??DA? ZATRZYMANIA W CELU PÓ?NIEJSZEGO DOR?CZENIA. FIRMA UPS PODEJMIE PRÓB? DOSTAWY W ??DANYM TERMINIE.

Dobrze ?e przez noc nieco och?ono??m bo mia??m ochote nak?a?? komu? po mordzie za takie podej??ie. W sobot?, o 8.00 zadzwoni?em i zapyta?em co si? dzieje. Za 15 min pan z firmy oddzwoni? i powiedzia? ?e kurier...zapomnia? o mojej przesy?ce a wpis na stronie to standardowa procedura w takich sprawach. Nastrój do mordobicia powróci? ale firma pracuje w soboty do 12 wi?c grzecznie zapyta?em o której godzinie mog? si? przesy?ki spodziewa?. W poniedzia?ek. Trafi? mnie szlag i jad? zaraz do siedziby firmy na prz?dzalnian?. Mam nadzieje ?e troch? och?on? po drodze ale z pewno?ci? ca?ej sprawy tak nie pozostawi?.

autor : Evingolis

Zadowolony2008--1-1- 07: 1

Ja wysylam przesylki firm? UPS
i jestem z tej firmy bardzo zadowolony.

autor : primo

Firma UPS Polska2008--1-0- 19: 1

wczoraj napisa?em komentarz i wzi??em si? i policzy?em.
Mialem omuw? ze Stolica która by?a firma debesrt, przej?? ja UPS i narzuci? swoje warunki(zmieniaj?c list czyt.warukni umowy)kwota sporna z tytu?u nieterminowego wykonania us?ug wynosi?a ok 3000z?. Niestety nie do odzyskania.
Ponadto przez ta firme stracilem klientów bo po prostu nie chcieli czeka? na prrzesy?ki po 5 , 6 a czasem 9 dni.(takie dzialanie narazilo mnie równiez na z?a opinie?)
Pisa? tu elwood ze gadamy przez telefon do konsultantów ano tak bo jak poporsi sie konsultanta o telefon do kierownika operacyjnnego b?dz prze?ozonego to pieprza o ustawie o danych osobowych która notebenne nie dziala w firmach.Kierownicy operacyjni badz kierownik dzia?u reklamacji to ?wi?te krowy którym wolno wszystko.
Dzisiaj male je?dxi DPD i dor?czlno?? na nastepny dzien jest 99% , palety je?d?? rabenem i jest podobnie i to firma czesto kontaktuje sie z odbiorca lub ze mna jak cos jest nie tak. W UPS-ie mozna by?o dzwoni? do usranej smierci.

UPS2008--1-0- 18: 0

UPS to najgorsza firma kurierska jak tylko mo?e istnie?, ignoruja klientów , reklamacje sa reklamacjami do pana Boga. moja przesy?ke do wa?brzych wie?li 8 dni klient jej nie odebra? bo towar kupi? gdzie indziej i mu przywie?li , do mnie przesy?ke wrócili i kazali zaplacic gotówka w obie strony.
Omijac szerokim ?ukiem bo tych przypadków jest duz wiecej

paczka2008--1-0- 16: 2

ups dostarcza paczki w terminie --ale puste!!!tak? znalaz?em obok mojego domu . brak odszkodowania, brak kultury-musia?em dzisiaj zg?osi? na policji oraz w s?dzie konsumenckim. nie polecam tej firmy

autor : vikiing

Nie polecam!!2008--1-0- 04: 1

Kiedy nie otrzyma?em oczekiwanej paczki w danym dniu w "trackingu" napisali - "próba dor?czenia dwa razy".
Kiedy zadzwoni?em do biura, ?e to niemo?liwe, gdy? ca?y czas by?em pod tym adresem mi?a pani stwierdzi?a - "trzeba by?o co? wpisa? - mi?li?my w tym dniu uszkodzone samochody"
UPS Radom - na reklamacj? oczywi?cie nikt nie raczy? odpowiedzie?

autor : Janusz

UPS OSZU?CI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2008--1-0- 03: 1

Paczka idzie ju? od wtorku, wczoraj zg?osili?my problem, zareagowali dopiero dzisiaj. Kompetencja pracowników zerowa!!!
Je?eli kurier nie potrafi odczyta? poprawnie adresu , to mo?e lepiej by?oby ,?eby cofn?? si? do szko?y podstawowej, tam naucz? go czyta?. Kierownik Oddzia?u UPS PI?A->kolejna niekompetentna, zak?amana osoba. Totalne dno i pora?ka!
Szkoda tylko,?e z powodu ich nieudolno?ci i niedostarczenia paczki na czas ucierpi ma?e, chore dziecko.
Kobieta , która rzuca?a k?amstwami przez tel niestety tego nie rozumie.
"Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy" odpowiednio los jej to wynagrodzi...

autor : A?ka

Pora?aj?ca niekompetencja w UPS STOLICA..2008--1-0- 03: 1

W dniu wczorajszym po godz.9:00 zg?osi?em odbiór przesy?ki.
Sp?dzi?em 6 godzin kamieniem w oczekiwaniu na Kuriera. Bezskutecznie.
Po 20:00 zg?osi?em reklamacj?.
Panienka z Centrali stwierdzi?a , ?e nikt nie zleci? kurierowi dyspozycji
odbioru.
Przyj??a reklamacj? okre?laj?c nast?pne godziny w dniu dzisiejszym.
Nikt si? nie pokaza?.
Próba odszukania reklamacji nie powiod?a si? , bo nast?pna Panienka
w ogóle nie by?a w stanie odnale?? moich danych w Systemie.
Podzi?kowa?em za dalsz? wspó?prac? i wys?a?em towar Poczt?.
Chcia?bym , ?eby mój przypadek by?
przestrog? dla nast?pnych Naiwnych.

autor : Krzysztof Mazurek Turobin woj. lubelskie.

UPS to barany!2008--0-9- 25: 1

Przyje?d?a do mnie dzisiaj kurier UPS, lampy w paczce potrzaskane, kurier twierdzi, ?e nie ma przy sobie protoko?u szkody bo to nie jego samochód! Zamówienie by?o za pobraniem wi?c problem ma teraz firma, która to wys?a?a - przesy?ka by?a za pobraniem. Dodam tylko, ?e nawet przy u?yciu si?y fizycznej nie uda?o si? takowego protoko?u od barana wydusi? - a telefon w centrali w Rzeszowie oczywi?cie przez ca?y dzie? nie odpowiada? - raz nawet mia?em sygna? ale po 2 sekundach zosta?em bezczelnie roz??czony!

autor : Marcin

Co za popapra?cy2008--0-9- 24: 1

Ta firma dzia?a wolniej ni? Poczta Polska. Czekam ju? kilka dni na przesy?k?. Odnalaz?em sam kuriera telefonicznie (kurier z Legnicy - obs?uguj?cy Boloes?awiec) i na pytanie czemu po 24-godzinach od nadania nie mam przesy?ki odpowiada, ?e si? nie wyrobi? - JAJA NORMALNE !!!
Po to p?aci si? du?? kas? za przesy?k? kuriersk?, ?eby dotar?a w 24 godziny. Dzi? jest 3 dzie? od nadania i dalej jej nie mam. Kidy znów zadzwoni?em do kuriera, stwierdzi?, ?e b?dzie jutro - tj. w czwarty dzie?. Nie ma co, UPS dba o klienta - TOTALNA PORA?KA !!!

autor : Foton

DPD by Bydgoszcz2008--0-9- 23: 2

Serdecznie odradzam wspó?prac? z DPD na terenie Bydgoszczy. Kurierzy opryskliwi, nies?owni (przyje?d?aj? kiedy chc? - mimo telefonicznego uprzedzenia). Reklamacje rozpatrywane niejako w sposób - My? My zawinili?my? Trzeba by?o samemu paczk? dostarczy? do klienta to mo?e by si? nie zbi?a. Straszne! Czy w Polsce nie ma porz?dnych firm kurierskich?????

autor : AC

i racja,a na dodatek...2008--0-9- 23: 1

Mój poprzednik ma zupe?n? rac?. Na dodatek b?dz? nowe problemy w okolicy Jeleniej Góry poniewa? odzziea? w tej okolicy przestaje wogóle dzia?a?. Teraz Jeleni? Gór? "przejmuje" oddzia? Wa?brzych. Jestem przera?ona poniewa? jestem sta?? klientk? i zawsze robi? "nadanie w?asne " tak okre?laj? to panie z biura nazywaj?, bo przynajmniej wiem ?e wyjd? w ten sam dzie?. A co b?dzie teraz???? Kto pojedzie specjalnie do Wa?brzycha? Drogi Zarz?dzie UPS w Warszawie, pomy?la?e? o klientach czy o swojej wygodzie? To wo?a o pomst? do nieba.
Pozdrawiam: dotychczasowa sta?a klentka

autor : neta2w1

praca w UPS2008--0-9- 18: 0

Warunki pracy w tej firmie s? apsurdalne. Systemy komputerowe s? niespójne. Obs?uga niektórych krajów przesz?a do Polski i jest ogromny ba?agan. Brak szkole?. Traktowanie jak mi?so armatnie i dociskanie ?ruby. Ludzie juz pierwszego dnia maj? umie? to, czego nie da si? ogarnac przez miesi?c. Od wszystkiego s? wyj?tki. Za b??dy obrywa nie ten, co nie nauczy?, a ten, co wykonuje prac? na przedwczoraj.. Nie ma konkretnych procedur. Jak ju? si? kto? powoli w tym ?apie, to go nerw puszcza, bo widzi, ?e jego praca faktycznie powinna by? rozdzielona na 5 osób.
Jednym s?owem - przemia?, a rotacje to chleb powszedni.
A rekamacje?!?!?! S?. I my, pracownicy, naprawd? chcemy pomóc. Zwyczajnie, nie mamy mo?liwo?ci. Praca wi?kszo?ci na excelu to standardzik... Ka?dy kraj ma inny system informatyczny.
Podobno najbardziej uporz?dkowanym UPS-em jest oddzia? niemiecki. Reszta to pora?ka.

autor : papaya

UPS WA?BRZYCH2008--0-9- 15: 2

paczka zosta?a wys?ana z Katowic w piatek w sobot? miala byc w walbrzych ale.. ups w?brzych w weekendy nie pracuje. dobra bedzie w ponedzialek, czekam caly dzien i nic dzwonie do centrali ups i pani mowi ze przesylka rao dotarla do walbrzycha.Dzwonie do UPS Walbrzych ale skrzynka jest zapelniona, jade do siedziby a tam dowiaduje sie ze ups zmienilo swoja siedzibe;/ jade na nowy adres i pani informuje mnie zejak powiedzieli w centrali ze doszla rano to przesylka jest na samochodzie i ja dzis dostane i podaje mi nr to kuriera który rowozipaczki w mojej okolicy. Dzwoie i okazuje sie ze ten "kurier" juz tam od tygodnia nie pracuje i laskawie podaje nowy numer UPS (którego nigdzie nie mozna znalezc) dzwonie i dostaje drugi nr tym razem doinnego kriera ... który okazuje sie byc nr do wlasciciela jakiejs firmy nie majacej nic wspolnego z ups!!! dzwonie znowu i panipo dluzszej chwili klikania w komputer apewnia ze paczka jest na samochodzie i na pewno ja dzis dostane... jest 23:30 i paczki nadal nie ma...

autor : slonko237

masakra2008--0-9- 09: 2

?enada. Kurierzy z ?ask? pracuj?, z ?ask? przyje?d?aj?, z ?ask? wydaj? paczk?. Je?eli wasza praca Wam si? nie podoba, to sobie j? zmie?cie. Dostajecie w ko?cu za to pensje. Nie interesuje mnie ile, wa?ne, ?e kto? wam za to p?aci. P?ac? za us?ug?, wi?c wymagam, tego co w niej jest zagwarantowane. Gówno mnie interesuje jak. Tak? sobie prace wybrali?cie, wi?c przynajmniej wykonujcie j? w miar? przyzwoicie.

autor : masakra

banda szmat - re2008--0-9- 08: 1

otrzymano informacje rozliczeniowe - nadawca wygenerowal list przewozowy jednak?e fizycznie nie wyda? przesy?ki kurierowi; przesy?ka jest na magazynie nadawcy.
banda szmat i wycieruchów pozdrawia

autor : pracownik ups

BANDA SZMAT2008--0-8- 22: 1

co to ma byc? wyslalem zepsuta konsole do microsoftu (kurier sam przyjechal) i paczka tam dotarla ... znaczy sie do frankfurtu ... ale zanim dostarczyli ja do serwisu to jeden dzien minal;/ a teraz czekam na paczke z powrotem.. i zostala ona oddana w rece upsu 2 dni temu i do dzisiaj w informacji o przesylce jest tylko ze otrzymano informacje rozliczeniowe! a jak dzwonilem do serwisu to obsluga tak nieprzyjemna ze najlepiej powybijac! dobrze ze nic nie placilem za przesylke, gorzej jak jej nie dostane ;/

autor : igor

UPS - niedor?czanie przesy?ek2008--0-8- 22: 1

Wydaje mi si?, ?e ta firma ma na celu niedostarczanie przesy?ek...

Jak mo?na inaczej wyt?umaczy? to, ?e kurier dzwoni, ?e ju? jest... kto? wychodzi przed dom i kuriera tam nie ma? Potem sk?adasz dyspozycj? w siedzibie w Gda?sku, ?eby zatrzymali paczk? w magazynie i b?dzie odebrana osobi?cie... Jedziesz po paczk? a paczka le?y w samochodzie kuriera i w?a?nie jest zwracana do nadawcy bo znowu nikogo nie zastali w domu?

Polecam t? firm?, je?eli kto? chce ?eby paczka nie zosta?a dor?czona.

Niestety czekam na kolejne podej?cie UPSa do mojej paczki. Poczta Polska dzia?a jednak szybciej i sprawniej, nawet jak strajkuj?.....

autor : Justa

UPSSSS....!2008--0-8- 17: 2

Wys?ano do mnie paczk? za po?rednictwem tej firmy. Paczk? ?ledzi?em w internecie. Podobno kurier pobra? i co...przepad?. Dzwoni? na infolini? i dowiaduj? si?, ?e maj? 5 dni na dostarczenie przesy?ki. Nie no to s? istne jaja. To ju? lepiej korzysta? z Poczty Polskiej. Co gorsza, na stronie UPS nigdzie nie ma informacji o terminie dostawy w standardzie. Jaki wniosek - k?amcy, oszu?ci, nierzetelni ludzie. Nidgy wi?cej UPS. Zreszt? sama nazwa mówi za siebie - UPSSSS..
Panowie z UPS musz? si? jeszcze du?o nauczy?.

autor :

UPS Warszawa to opierdalacze2008--0-8- 09: 1

Nie polecam równie? firmy UPS. Towar wys?any z e-sklepu w czwartek rano, w pi?tek o 4 rano by? w centrali w Warszawie (tam mieszkam) - przewidywany czas dostarczenia w ten sam dzie? . O 19 dzwoni?em z pyt. o nr do kuriera bo w pi?tkowy wieczór chcia?em wyj?? - oczywi?cie nie ma takiej mo?liwo?ci ?eby uzyska? jego numer (jako? u konkurencji nie ma z tym problemu) i uprzejmy pan na infolinii kaza? czeka? do 22 na kuriera bo na pewno przyjedzie...Do 22 nie przyjecha? nikt. Dzwonie w sobot? z pytaniem czy mog? podjecha? do magazynu (mia?em mo?e z 3 km do najbli?szego oddzia?u) - i oczywi?cie tez nie ma takiej mo?liwo?ci - kurier b?dzie w poniedzia?ek (oby) miedzy 19 a 22 . No istna paranoja szkoda ze jeszcze nie miedzy 4 a 6 rano. Szkoda zale?a?o mi na tym sprz?cie w weekend a UPS popsu? mi plany.

autor : UPSUCKS!!!

Przesy?ka UPS Warszawa-Wroc?aw2008--0-8- 08: 1

Kurier:
mia? napisane drukowanymi, mia? podany numer kontaktowy (?eby nie by?o, ?e bida nie mog?a odczyta?).

Ja:
nie dosta?am paczki przez 2 dni, sprawdzi?am tracking (na stronie ups), a tam, ?e dor?czone (dzie? wcze?niej), dopiero kolejnego dnia (3 dzie? od nadania) mog?am zadzwoni?, bo przecie? do 18 odbieraj? takie telefony. Dzwoni? i dostaj? informacj?, ?e paczka dor?czona = mówi?, ?e widz?, ale to nieprawda, dostaj? numer do kuriera - mam sobie sama wyja?nia? (to mi sie podoba najbardziej) - kurier nie odbiera. Dzwoni? do obs?ugi klienta jeszcze raz - tym razem oczywi?cie inna Pani, próbuje sama zadzwoni?, te? nie odbiera. Po godzinie dzwoni do mnie inny kurier, mówi, ?e nakrzycza? na tamtego, który to mu si? przyzna?, ?e paczk? zostawi? u s?siada - ani nazwiska, ani numeru mieszkania nie pami?ta. Czad. Obiecuj?, ?e paczka dojdzie jeszcze dzi? po po?udniu, podaj? godziny, w których b?d? j? mog?a odebra?.
Paczki nie ma.
Czwarty dzie? od nadania - znowu dzwoni? do biura, znowu inna Pani mówi mi, ?e kurier dostarczy paczk? dzi? do 14-stej. Czekam.
Nie przyje?d?a, wi?c znowu dzwoni?. Tu pretensja: przecie? by?o mówione, ?e ko?o 14-stej (a by?a 14:20) - ZARAZ przyjedzie.
O 15-stej puka do drzwi kurier i zaczyna my?le?, gdzie zostawi? paczk?. Pyta czy z boku, z przodu klatki sprawdza?am - odsy?am go do diab?a - niech szuka - za chwil? przychodzi z powrotem - zadowolony, znalaz? paczk? pi?tro ni?ej... Na szcz??cie by?a nienaruszona. Mówi? mu, ?e jego zachowanie jest skandaliczne, ?e jak tak móg? - a on mi rado?nie, ?e i tak si? zwalnia, wi?c ju? z nim nie b?d? mia?a problemów.

Jeszcze mi w mi?dzyczasie próbowa? zasun?? tekstem, ?e "on musi z tymi paczkami tak lata?, ?e to nie tak ?atwo" - ludzie, przecie? tak? ma prac?, za to mu p?ac?... takie s? jego obowi?zki.

Wszystkie moje dane osobowe - adres, imi?, nazwisko, numer telefonu + informacje o tym co i sk?d zamawiam otrzyma?a pierwsza lepsza osoba.

4 dni i hop, mam paczk?.

autor : szmaja

k?amcy, leniwcy, UPS to samowolka totalna.2008--0-8- 08: 0

Nadawca wys?a? mi paczk? wart? ponad 3 tysiaki w poniedzia?ek, we wtorek mia?a ju? by? u mnie, i by?a ( gda?sk) tyle tylko ze na stronce zauwa?y?em i? jest awizo. Oczywi?cie jak debil siedzia?em ca?y dzien i czeka?em, nikt nie przyjecha?. W ?rod? z rana dzwoni? na infolini?, obrazuj? sytuacje i s?ysz? ?e na pewno b?dzie dzi? miedzy 11 a 20!! no dobra kuuuurwa my?le i siedze znowu ca?y dzien na chacie. Oczywi?cie znowu cisza!!. Trzeci dzien dzwonie z rana i znowu s?ysze to samo..i co !! i znowu to samo!!!... zdecydowa?em ze teraz ju? nic nie przyjm?...mam to w nosie. Do nadawcy pisz? meila z obrazem sytuacji..niech tam reklamuje. ODRADZAM UPS!! to banda leniwych nieudaczników.

autor : Tadziu

k?amstwa UPS2008--0-8- 07: 1

Wszystkich zainteresowanych chc? poinformowa? ?e firma UPS ok?amuje klientów w kwestii awizowania i dostaw.
Firma UPS Kraków ok?ama?a mnie ?e trzykrotnie awizowano przesy?k?, problem w tym ?e ja w godzinach kiedy podobno kurier zostawia? awizo by?am w domu. Co wi?cej, ?adnego awiza nigdy nikt nie zostawi?, w zwi?zku z czym ja nawet nie wiedzia?am ?e mam odebra? przesy?k?.
Na koniec zadzwoni?am do UPS i powiedziano mi ?e przesy?k? dostarcz? pomi?dzy godzin? 17 a 21 po czym nie dostarczono jej lecz odes?ano przesy?k? z powrotem do Warszawy. Firma UPS Krakó twierdzi ?e kurier by? u mnie w domu ale nikogo nie zasta?. Sprawa trafi do s?du dla konsumentów poniewa? potrafi? udowodni? ?e w godzinach które wpisali sobie kurierzy ja by?am w domu.

autor : ja

Stolica-UPS to NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA!!!2008--0-8- 06: 1

Nadali?my lodówk? do zwrotu zapakowali?my na palecie i umocowali?my ta?mami napinaj?cymi... kurierowi by ci??ko tak wstawi? lodówk? do samochodu wi? nie pytaj?c sie rozpi?? ta?my i u?o?y? j? na le??co ( a wiadomo ?e lodówka przewozimy pionowo!!! ) poobijana wróci?a do sklepu gdzie jej nie przyj?li... a potem próbuj?c otrzyma? odszkodowanie za zniszczenie lodówki za 3000z? dowiedzieli?my si? ?e w formularzu nie zosta?o wype?nione pole z warto?ci? towaru... w takim przypadku przys?uguje nam 323z? odszkodowania!!!!!
Dalej niemo?na otrzyma? nr tel kierowcy i je?eli przed jego wyjazdem z bazy nie ustalimy terminu dostarczenia to mo?e przyjecha? kiedykolwiek a my nie mo?emy si? w ?aden sposób dowiedzie? kiedy... a mo?e i nie dojecha? i to spotka?o nas... lodówka niew?a?ciwie przewo?ona b?dzie jecha? 3 raz bo kierowca si? nie wyrobi?!!!
To jest ostatni raz z t? firm?

autor : Mr M

Stolica-UPS to NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA!!!2008--0-8- 06: 1

Nadali?my lodówk? do zwrotu zapakowali?my na palecie i umocowali?my ta?mami napinaj?cymi... kurierowi by ci??ko tak wstawi? lodówk? do samochodu wi? nie pytaj?c sie rozpi?? ta?my i u?o?y? j? na le??co ( a wiadomo ?e lodówka przewozimy pionowo!!! ) poobijana wróci?a do sklepu gdzie jej nie przyj?li... a potem próbuj?c otrzyma? odszkodowanie za zniszczenie lodówki za 3000z? dowiedzieli?my si? ?e w formularzu nie zosta?o wype?nione pole z warto?ci? towaru... w takim przypadku przys?uguje nam 323z? odszkodowania!!!!!
Dalej niemo?na otrzyma? nr tel kierowcy i je?eli przed jego wyjazdem z bazy nie ustalimy terminu dostarczenia to mo?e przyjecha? kiedykolwiek a my nie mo?emy si? w ?aden sposób dowiedzie? kiedy... a mo?e i nie dojecha? i to spotka?o nas... lodówka niew?a?ciwie przewo?ona b?dzie jecha? 3 raz bo kierowca si? nie wyrobi?!!!
To jest ostatni raz z t? firm?

autor : Mr M

Kurier sam podpisuje list przewozowy2008--0-8- 02: 1

1 przesy?ka: dzwoni rano kurier czy moze dostarczyc przesylke jutro bo "mu sie samochod zepsul". W ludzkim odruchu zgodzilem sie. A on pyta czy moze sam podpisac list przewozowy i info w necie pokaze ze dostraczona, aby "mu sie statystyki nie popsuly". Zgodzilem sie mysle 1 raz nic sie nie stanie. Przesylke przywiozl w z?bach na drugi dzien o 18:00.

2 przesylka: zero informacji telefonicznej, tracking: przesylka w piatek rano w centrali o 9:00. Nastepnie wpis ze kurier odebral przesylke o 12:00. Spoko, mysle pozniej wybral, wieczorem dostarczy. Wieczorem okolo 20:00 info na trackingu ze przesylke DOSTARCZONO !!! o 10:45. Co za kretyn! Wczesniej dostarczyl niz pobral z magazynu.

Dzwonie do centrali, przedstawiam sprawe a panienka po sprawdzeniu mowi zdenerwowanym glosem ze przeylka bedzie dostarczona w poniedzialek po czym urywa telefon gdy zaczynam komentarz.

Gdybym byl szefem takiego kuriera to wykopalbym go w 5 s.

autor : stormin

Odradzam!!!Odradzam i jeszcze raz odradzam!!!2008--0-7- 26: 0

Par? godzin po odebraniu przesy?ki(nawigacja gps)wtargni?to do mojego domu i skradziono w?a?nie ow? nawigacj?!
Mój brat b?d?c wówczas na pierwszym pi?trze widzia? zaparkowane dostawcze auto i kuriera z paczk?(lub z?odzieja podszywaj?cego si? pod kuriera) wchodz?cego na teren naszej posesji.(Nie wiedzia?,?e przesy?k? odebra?em wczesniej-my?la?,?e dopiero dotar?a pod nasz adres)-równie? s?siedzi widzieli owego "go?cia".Oczywi?cie móg? to by?, jak wy?ej napisa?em, z?odziej podszywaj?cy si? pod kuriera ups,ale tak,czy owak musia? si? od kogo? dowiedzie?,?e tego dnia dostarczono pod mój adres nawigacj? gps oraz zna? miejsce,w którym j? po odebraniu po?o?y?em.

autor : panpan

jeszcze co?..2008--0-7- 16: 1

Zapomnia?am dodac ?e kiedy slo?ce sma?y ,wy popijacie napoje ch?odz?ce a oni je?d?? zamkni?ci w metalowych puszkach. ?nieg sypie, zamarzaj? szyby -wy siedzicie przy kominkach a oni jednak dostarczaj? przesy?ki. Tak samo kiedy wieje i pada... kurier musi (bo chyba nie jest cz?owiekiem) dostarczyc wam przesy?k?. Dla nie zadowoonych prosz? o sprawdzenie statystyk dor?czonych przesy?ek. Pozdrawiam "leniwych"

Tylko umiecie narzekac2008--0-7- 16: 1

Przeczyta?am forun od pocz?tku do ko?ca i jedynie co nasuwa mi si? na my?l to ?e to wasza wina. Telewizory i inne sprz?ty mo?na równie dobrze zakupic w sklepach w waszych miastach. Sami mogliby?cie sobie przywie?c i sami wtachac na które chcecie pi?tro. Ale je?eli si? tak upieracie no to nie tylko UPS jest na rynku firm kurierskich. Jako? DHL stajkowa? gdzie ich klienci biegli ? Do UPS-u. Poczta sta?a gdzie nadawano? W UPS-ie. Wiem, bo sama jestem sta?? klientk? UPS. Zaznaczam-ZADOWOLON?-klientk?. Nikt nie pomy?li ile kilo kurier przerzuci zanim za?aduje auto i ile razy musi wejsc po schodach na Bóg wie które pi?tro, nios?c oczywicie owe kilogramy. Powiem tylko jedno- miejcie pretensje tylko do siebie za swoje lenistwo. A jak ju? musicie wysy?ac co? kurierem to wy?lijcie to OPEK-iem, DHL-em, Siódemk? lub Poczt? Polsk? nigdzie nie jest napisane ?e musi to by UPS !!!

UPS nie p?aci za to co zniszczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2008--0-7- 16: 1

UPS Warszawa banda nieudaczników k?ami? w ?ywe oczy - rozbij? wszystko co si? wy?le i nie daj Bo?e aby to sz?o przez Warszawe bo idzie Tydzie? i napewno dojdzie rozbite (tlko kowad?a dochodz? w ca?o?ci)
UWAGA!!!!! nie uwzgl?dniaj? reklamacji - kruche towary trzyma? z daleka od nich bo jak rozbij? to napewno za to nie zap?ac? mimo ubezpieczenia i tych innych ich ?miesznych op?at

autor : wysy?am przez UPS

UPS to najgorsza firma kurierska w Polsce!!!!!!!!!!!!2008--0-7- 11: 1

Naprawd? nie polecam. Nie wybieraj?c UPS, oszcz?dzicie sobie nerwów i pieni?dzy. Podaje przyk?ady wspania?ego funkcjonowania UPS: du?a sie? sklepów sprzedaj?ca sprz?t elektroniczny korzysta w us?ug UPS. Mój znajomy jest tam kierownikiem i opowiada? mi, ?e do cz?stych nale?? przypadki, gdy urz?dzenia wys?ane do serwisu wracaj? uszkodzone jeszcze bardziej ni? by?y przed wysy?k?. Powód: UPS traktuje paczki jak ?miecie. Dla przyk?adu podam, ?e laptop marki Dell (na gwarancji) mia? by? wys?any do naprawy. Z naprawy przyszed? z p?kni?t? matryc? (wina UPS), nast?pne wróci? do naprawy (tak?e wysy?ka UPS'em), serwis dokona? kolejnej naprawy odsy?aj?c po raz kolejny UPS'em. Laptop znowu zosta? uszkodzony w transporcie! Komputer by? odsy?any w t? i z powrotem przez pó? roku! W?a?ciciel Dell'a skierowa? spraw? do s?du. Kolejny przyk?ad: firma X podpisa?a umow? z UPS. UPS wydrukowa?o firmie X listy przewozowe z nadrukiem danych firmy X w polu -nadawca-, po czym dostarczy?o listy firmie X. Okazuje si?, ?e kto? z pracowników UPS musia? ukra?? listy z danymi firmy X i z jej numerem klienta w UPS, gdy? firma X zacz??a otrzymywa? kosmiczne rachunki za us?ugi, z których nigdy nie korzysta?a. Po 4 miesi?cznej walce z UPS okaza?o si?, ?e kto? wysy?a? paczki na konto firmy X, korzystaj?c wcze?niej z listów przewozowych z nadrukiem danych firmy X. Po cz??ciowym wyja?nieniu sprawy - pomimo tego, ?e na listach przewozowych nie by?o podpisów nikogo z firmy X - UPS i tak ??da?o zap?aty za paczki wys?ane na listach firmy X (kwoty rz?du 7 tys. PLN miesi?cznie). Sprawa trafi?a do s?du. Wygra?a firma X...ale to nie koniec. Ba?agan w ksi?gowo?ci UPS doprowadzi? do tego, ?e firma X przez kolejny rok czasu(!!!) otrzymywa?a "lewe" faktury od UPS i kolejne wezwania do zap?aty!! No i w ko?cu mo?e banalny przyk?ad, ale te? taje obraz tego jaki burdel panuje w UPS: firma X ma otrzyma? paczk? w danym dniu. Jest sezon urlopowy, po?owa lipca, wi?c istnieje wysokie prawdopodobie?stwo, ?e kurier nie zastanie nikogo w firmie X. Dlatego w?a?ciciel dzwoni z pro?b? o kontakt z kurierem, aby zapyta? go o przewidywany czas dor?czenia. Na infolinii s?yszy, ?e nie ma takiej opcji. Jak co? to paczka wróci do nadawcy. Pytam si? wi?c, czy UPS w ogóle mo?na nazywa? firm? kuriersk?? Chyba nie. Firm? z?odziejsk? - tak.

autor : Klient

UPS kolejny zawód2008--0-7- 09: 1

Zamówi?em towar w e-sklepie, nast?pnego dnia otrzyma?em maila, ?e towar wys?ano za po?rednictwem UPS, podano mi numer przesy?ki, z ciekawo?ci wbi?em go na stron? UPS i zacz??em si? ?mia?. Od firmy, w której kupi?em sprz?t do mojego domu jest oko?o 100 km. Paczka wysz?a rano ze sklepu przejecha?a przez moje miasto dotar?a do centrum logistyki UPS i pojecha?a pod niemieck? granic? do Jeleniej Góry jakie? 500 km. Zadzwoni?em pani odpowiedzia?a mi, ?e nast?pi?a pomy?ka paczka b?dzie na nast?pny dzie? niestety nie poinformowa?a mnie o której. Reasumuj?c paczka mia?a by? we wtorek b?dzie w czwartek, bez okre?lonej godziny dostarczenia, tak?e zamiast wykorzysta? urlop na byczenie si? na pla?y, siedz? w domu i czekam. ?ENADA KOMPLETNA.
PS I nawet nie by?o s?owa przepraszam

autor : Mak

reklamacja trwa i trwa i trwa...2008--0-7- 08: 2

poslalem pisemko z reklamacja zeby zwrocili koszta, poki co trwa to juz 3 tyg, i zadnego odzewu.
wyslalem poleconym przez poczte polska, bo balem sie wysylac UPSem, bo by do mnie wrocila z adnotacja- odbiorcy nie zastano... :]

autor : apsik

UPS Z?ODZIEJE!!!!!!!!!2008--0-7- 05: 0

Dwa tyg. temu nada?am pczk? do serwisu sprz?tu RTV i dotar?a. Jednak naprawiony, prawie nowy bo u?ytkowany 2 m-ce telewizor LG -LCD wys?any przez serwisanta w?a?nie za po?rednictwem UPS ju? niestety nie dotar?a do mnie!!!Oddzia? w Jeleniej Górze twierdzi ?e paczka od nich...wysz?a...chyba dos?ownie na nogach, a dalej nie wiedz? co si? z ni? dzieje, bo nie mieli w tym dniu pr?du i by?y problemy z wpisaniem do rejestru!!!Normalnie skandal!!Niekompetentne panienki od tygodnia nie potrafi? racjonalnie odpowiedzie? gdzie jest mój telewizor!!!!Najpierw twierdzi?y ?e utkn??a w Warszawie!!!( z Jeleniej Góry do Wa?brzycha!)Nast?pnie stwierdzi?y ?e mo?e odklei? si? list przewozowy i nie mog? znale??, a po dwóch dniach jedna zakomunikowa?a ?e mo?e zosta?a SKRADZIONA!!!Przecie? to skandal, jak taka firma mo?e wogóle dzia?a?!Panny na infolini dzia?u reklamacji s? beznadziejne, ?xle wyuczone, najwyra?niej cykle szkole? im nie pomagaj?-bo pewnie takie maj?-znam specyfik? takiej pracy.Do kierowników nie dotrzesz, a one z bezsilno?ci i braku argumentów poprostu si? roz??czaj? twierdz?c ?e mi nie odpowiedz? bo nie s? wró?kami. A mo?e pytanie- gdzie jest moja przesy?ka??jest dla nich niezrozumia?e i zbyt trudne!?enada!Przestrzegam przed tymi z?odziejami, a je?li wiecie co jeszcze mo?na zrobi? to prosz? o pomoc.Martyna

autor : Martyna

zadowolony2008--0-6- 25: 1

zgadzam si? z przedmówc?, zagl?dn??em tutaj wczoraj i si? troszk? przestraszy?em a rzeczywisto?? okaza?a si? zupe?nie inna. Kurier zadzwoni? do mnie jak mnie nie by?o w domu i poczeka? jakie? 7min. Przesy?ka by?a na czas. A napisa?em tylko dlatego ?e mia?em t? stron? jescze otwart? od wczoraj w Firefoxie. Polecam!

autor : Qmoon

.2008--0-6- 25: 1

Te wszystkie negatywne opinie to jest kropla w morzu. Ka?dego dnia UPS dor?cza kilkana?cie milionów przesy?ek. Na czas, bez opó?nienia dor?czanych jest oko?o 99% przesy?ek. Wiadomo, ?e raczej tylko Ci niezadowoleni klienci, pofatyguj? si? i wejd? na tak? stronk? jak ta, ?eby si? wy?ali?, a zadowlony klient teraz siedzi i np. bawi si? nowym telewizorem .

autor : xxx

moje trzy grosze2008--0-6- 24: 1

witam,
23.06.2008 r. ok. godz. 13 otrzyma?em wiadomo?? od pracownika sklepu internetowego, ?e zamówiony przeze mnie telewizor zosta? odebrany przez kuriera UPS.
wieczorem "pogrzeba?em" troch? w necie w poszukiwaniu opinii na temat UPS, trafi?em na niniejsz? stron?, po przeczytaniu kilkunastu opinii zacz??em kl?? pod nosem, ?e gorzej ju? by? nie mog?o, prawie po?egna?em si? z zamówionym telewizorem i w nie najlepszym nastroju poszed?em spa?.
No i co si? okaza?o nast?pnego dnia .............., oko?o godz. 9 zadzwoni? do mnie kurier i poinformowa?, ?e b?dzie z telewizorem ok. godz. 14, (nie?le ?ciemnia pomy?la?em), jakie? by?o moje zdumienie i wielka rado?? zarazem gdy oko?o godz. 14.15 kurier zapuka? do moich drzwi, pomóg? wnie?? na 2 pi?tro niema?y (46 cali) telewizor, pomóg? rozpakowa?, zainkasowa? nale?no?? (zakup by? za pobraniem) i po obejrzeniu przez mnie przesy?ki po?egna? si? i pojecha? rozwozi? kolejne.
Pierwszy raz kupowa?em cokolwiek z dostaw? do domu za po?rednictwem firmy kurierskiej i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Towar zosta? dostarczy w?a?cicie w ci?gu 24 h (przesy?ka by?a nadana z Lublina do Wa?brzycha), nic doda? nic uj??, oby tak zawsze trafi?.
pozdrawiam
grzeszko

autor : grzeszko

Tragedia2008--0-6- 23: 1

We wtorek o 16 zamówi?em w pewnym sklepie internetowym z siedzib? w Krakowie dysk twardy. Paczka zosta?a wys?ana po godzinie, a po kolejnych 30 minutach by?a w sortownii UPS w Krakowie, wed?ug trackingu zosta?a "?le posortowana w hubie". Tutaj trop si? urywa. Czekam w ?rod?: nic, czwartek: nic. W pi?tek do?? podirytowany zadzwoni?em do odzia?u w Piotrkowie Tryb. (mieszkam w Be?chatowie, a to miasto obs?uguje tamten oddzia?) z pytaniem o moj? przesy?k?. Mi?a pani po jaki? 3 minutach klikania w klawiatur? komputera o?wiadczy?a, ?e ona nie wie co z t? przesy?k? si? dzieje, ?e w ich oddziale jej nie ma i ?e zadzwoni? do oddzia?u w Krakowie ?eby si? o ni? zapyta?. Kaza?a poda? mi swoj? godno?? oraz numer telefonu, po czym poinformowa?a mnie, ?e skontaktuj? si? ze mn? albo jeszcze dzisiaj, albo dopiero w poniedzia?ek. No nic, czekam, telefonu nie ma, zlecia? weekend i dzisiaj z rana dzwoni pani z oddzia?u w Krakowie informuj?c mnie, ?e... nie wiedz? co si? dzieje zp przesy?k?. Poleci?a mi zamówi? w sklepie towar jeszcze raz, a gdyby ta ju? wcze?niej zamówiona przesy?ka dosz?a, to nie odbiera? jej. No poczta gubi przesy?ki, ale kurier?! No ludzie, bezczelno??. To by? mój pierwszy i ostatni (nie licz?c ponownie zamówionego towaru) kontakt z tym przewo?nikiem. NIE POLECAM!!!

autor : Looser

nigdy wiecej UPS2008--0-6- 20: 1

dzwonilem do nich przed 15 zeby zamowic kuriera- dzis juz nie zdaza, zebym zadzwonil jutro rano. dzwonie rano, ok 9, zamawiam kuriera najwczesniej jak tylko mozna czyli przedzial 12-15h. kurier sie nie zjawia, po 15.30 dzwonie z pytaniem gdzie kurier... podalem swoje dane, no i pani z drugiej strony telefonu sprawdza co i jak i kaze mi czekac. mijaja 3 minuty i pani prosi o ponowne podanie moich danych. sprawdza dalej. po ok 5 minutach mam propozycje od nich- moze przeniesiemy usluge na jutro. mowie grzecznie ze nie, bo juz wczoraj chcialem wyslac. pani mysli mysli i mowi ze jedynie co moze, to podac mi nr telefonu do kuriera, czyli radz sobie sam i to po "zaledwie" przeslo 5 min wiszenia na telefonie. dzwonie do kuriera, mowi ze zaraz bedzie, jeszcze z pretensjami do mnie wyskakuje, ze mam mu dokladnie wytlumaczyc jak ma trafic pod wskazany adres. przyjezdza o 16.30. niby wszystko ok, ale po 2-3 tyg paczka do mnie wraca, gdyz rzekomo nie zastano odbiorcy, rzekomo 3 proby dostarczenia. oczywiscie nic sie nie zgadza z trackingiem. odbiorca to firma gdzie pracuje ok 30 osob otwarta w godz 9-18, niby kurier w tych godzinach tam bywal, a okazuje sie ze wg kuriera nikogo tam nie ma. zadnej proby kontaktu tel z odbiorca. paczka wrocila do mnie. aha, w paczce byl zwrot zakupionego towaru, mialem na zwrot ustawowe 10 dni, wyslalem kurierem, bo niby pewniej i szybciej niz poczta. 10 dni minelo, 30zl za wysylke zaplacone i zostalem z towarem za 120zl, bo juz za pozno na zwrot. wnioski niech kazdy wyciagnie sobie sam.

autor : apsik

odradzam2008--0-6- 18: 1

no i skazany na ups,skorzystalem z ich "uslug" (dhl odmowi? ze wzgledu no rozladowywanie przesylek, pozostalosci ze strajku ppolskiej)
to w jaki sposob traktuja klienta rodzi pytanie jak ta firma moze jeszcze istniec na rynku ?
kurier kaze do siebie dzwonic bo on "nie wie czy zdazy" czy "wogole dojedzie"
w koncu zjawia si? "kurier"-laskawca(swoja droga chyba na rynku pracy jest naprawde zle)
oczywiscie dzwoni domofonem, zeby zejsc z 4 pietra bo on sie spieszy (sic!)
paczka oczywiscie nie dochodzi dnia 2 i 3("usluga standard", ciekawe o jakich standardach my tu rozmawiamy)
nie dochodzi bo laduje w katowicach(adresat docelowy-miejscowosc pod wroclowiem)
na koniec jeszcze drobiazg... cena za ta "usluge" : 40zl paczka do 1kg
ODRADZAM,OSTRZEGAM,PRZESTRZEGAM
NIE NIE NIE.

autor : dnodnodno

Pytanie2008--0-6- 13: 1

Mam pytanie. Do której godziny kurierzy mog? przyjsc z paczk?? Jest napisane, ?e paczka przyjdzie dzi?...

autor : Ania

ODP2008--0-6- 13: 0

Gosiu zapewne ca?y UPS czeka na Twoj? reklam? :)

Piotrze, nadawca jest zawsze odpowiedzialny za zapakowanie przesy?ki, nawet je?li kurier j? przyjmie.

UPS2008--0-6- 12: 2

Zadzwoni? do mnie o 14 Pan z UPS, abym czeka?a dzi? na kuriera mi?dzy 18 a 21. By?am ju? umówiona, a na 20 mam zaj?cia, ale ?e jutro wyje?d?am przysta?am na to (swoj? drog?, np. w TNT czas oczekiwania to tylko 2h). I nie przyszed?. Jestem w?ciek?a! Zadzwoni?am do UPS i opieprzy?am - i co - oni nawet nie przepraszaj? za takie rzeczy, ale mówi? - jutro w takim razie kurier spróbuje ponownie! Z tego, co mi wiadomo, gdy chodz? do pracy to za mój czas dostaj? pieni?dze, a ta firma lekcewa?y mnie i mój czas. Dlatego planuj? nag?o?ni? spraw?. Wnioski na gor?co - wyposa?y? kurierów w telefony s?u?bowe i nauczy? pracowników teleinformacji zasad marketingu bezpo?redniego (najprostszego - u?miech, mi?y g?os, dzi?kuj?, przepraszam).

autor : gosia

do xxx2008--0-6- 12: 0

Przesylki byly zawsze zapakowane w oryginalny katron, dodatkowo w pianke lub folie babelkowa.Oczywiscie rowniez stosowne naklejki ostrzegawcze.Popraw mnie jesli sie myle,ale czy kurier ma prawo odmowic odbioru przesylki w przypadku gdyby stwierdzil ze jest ona nieodpowiednio zabezpieczona, ewentualnie zazadac od wysylajacego zeby ja odpowiednio zabezpieczyl? Jesli wiec przyjal przesylke,to znaczy ze nie stwierdzil uchybien. A wiec po czyjej stronie lezy wina ze przesylka zostala uszkodzona?

autor : PiotrB

do Rysiek2008--0-6- 08: 1

Hahaha, to jest szczyt szczytów! a pewnie je?li kurier zabra?by Ci przesy?k? bez pozostawienia jakiego? dokumentu to z?o?y?by? na niego skarg?, ?e nie masz potwierdzenia nadania?
Hmmm... w ka?dej firmie kurierskiej wype?niasz list przewozowy i to nie jest ?adna nowo?? (mo?e nie odnalaz?e? si? jeszcze z dzisiejszych czasach i takie nowo?ci Ci? denerwuj??). Jak Ci si? nie podoba to spadaj na poczt?, tam przecie? nie trzeba ni? wype?nia?, prawda?

do PiotrB2008--0-6- 08: 1

A mo?e to wina nadawcy? mo?e ?le zapakowa?a przesy?k?? zastanawia?e? si? nad tym?

W ci?gu kilku miesi?cy trzy razy korzysta?em z UPS2008--0-6- 06: 0

i trzy razy otrzyma?em uszkodzon? przesy?k?.W dniu dzisiejszym zdarzy?o sie to po raz czwarty.Czwarty i ostatni, pozdrawiam wszystkich debili którzy tak troskliwie obchodzili si? z moimi paczkami, i ?ycz? im ?eby szcz??cie ich nie opuszcza?o.

autor : PiotrB

Kretyni i imbecyle jakich ma?o!2008--0-6- 05: 1

Firma UPS to kretyni jakich ma?o. ?eby nada? idiotyczn? paczuszk? o wadze 1 kg i wymiarach 23x20cm nale?y wype?ni? jaki? krety?ski formularz, w??cznie z wpisywaniem RODZAJU US?UGI - tak jakby ta firma ?wiadczy?a jeszcze co? innego.
Nie polecam bezmógów!

autor : Rysiek

To znowu ja2008--0-5- 29: 2

Pisze do tych co mysla ze kurier to maszyna ,wiekszosc z nas ma tez swoje rodziny,dzieci, domy, a wy "klienci"myslicie ze kurier bedzie do was jezdzil nawet o godz 21, wiec jesli wydaje sie wam ze kurier przyjedzie o 21 to macie racje , wydaje sie wam .
Pozdrawiam szybkich brazowych ;)trzymajcie sie ziomy

autor : The Transporter

hehe2008--0-5- 29: 2

Macie wszyscy racje NIE CHCECIE TO NIE WYSYLAJCIE UPSem nie stac was to na poczte,nie podajecie kompletnych danych na LP to nie miejcie pretensji ze kurier np. nie zadzwonil, nastepna sprawa paczki powyzej 30kg to raczej sam nie wniesie SAM,a jak juz poprosi o pomoc to smiech ze strony klienta,taki klient to nie klient to pajac ktory RAZ zamowil/wyslal paczke UPS i myslal ze ktos mu da nalepke VIP :)ogarnijcie sie ludzie i nie piszcie bzdur skoro nie wiecie jak dany odzial dziala od srodka wszystkich niezadowolonych klientow pozdrawiam i powiem tylko jedno , mozecie mi lampy w samochodzie umyc.

autor : The Transporter :)

O jeden raz za du?o2008--0-5- 29: 1

Kupili?my w sklepie internetowym zmywark? do naczy?,któr? to sprzedawca wys?a? do Warszawy UPS-em.Nie by?a to ?adna przesy?ka expresowa,wi?c nie siedzieli?my w oknnie oczekuj?c na kuriera,raczej maj?c wi?ksze obawy o dostarczenie naszego sprz?tu w nienaruszonym stanie.Kurier przyjcha? wczoraj oko?o godziny 21 i,i,i tu si? zaczyna ca?y horror.Nie pozwalj?c nam obejrze? paczki, czy nie jest uszkodzona (jak zaleca? sprzedawca),przed podpisaniem odbioru,kurier bardzo niegrzecznym tonem o?wiadczy?,?e b?dziemy sobie ogl?da? do woli po odbiorze przesy?ki.Nie by?o szansy na spokojne zako?czenie rozmowy.Doskoczy? do mojego ojca z pi??ciami ,popychaj?c go i u?yw?j?c obel?ywych s?ów.Po o?widczeniu, ?e wezwiemy policj?,kurier dos?ownie mówi?c WRZUCI? zmywark? do samochodu i odjecha?.Pierwsy raz korzystali?my z us?ug UPS i po raz ostatni.To co si? dzieje w tej firmie, to jakie? kompletne nieporozuminie.Korzystajmy z innych firm kurierskich,jest ich przecie? wiele,a UPS OMIJAJMY SZEROKIM KO?EM.

autor : pysio

paleta2008--0-5- 28: 1

Przestrzegam przed odbieraniem przesy?ek o du?ych gabarytach bez zabezpieczenia towaru w palety. Kupi?em lodówk? za po?rednictwem firmy Agito. Towar przys?ano zabezpieczony jedynie w foli?, tylko naro?niki i podstawa zabezpieczone by?y w styropian. Lodówk? reklamowa?em, gdy? mia?a zbit? pó?k? szklan? i p?kni?t? szuflad?. UPS zgodzi? si? odebra? ode mnie towar pod warunkiem, ?e b?dzie on zapakowany na palecie.

autor : kobra_9

Rowerek2008--0-5- 15: 1

?enada- czekamy na rowerek-nie to nasze dziecko czeka dwa tygodnie. I co? Przesy?ka wróci?a do nadawcy- podobno kurier by?, bo paczka jest awizowana trzy razy! Szkoda, ze my zadnego z tych awiz nie otrzymali?my- maj? bardzo nieudolnych kurierów na terenie Ko?obrzegu. Swoja drog? w godzinach przedpo?udniowych ci??ko zasta? kogo? w domy jak wszyscy pracuj?. No ale od czego s? telefony i firma "kurirska"?! Jestem w?ciek?a. Nie wiem, czy wystarczy mi energii na reklamowanie tej dziadowskiej firmy!

autor : piniu26

Chamstwi i ?ciema2008--0-5- 06: 1

Tydzie? temu towar zosta? wys?any z Opola i do tej pory go nie otrzyma?em.Kilka krotnie dzwoni?em do oddzia?u UPS w Gda?sku z zapytaniem co jest z przesy?k?.Telefon po kilku minutach oczekiwania odbiera bardzo niesympatyczna kobieta,tóra podniesionym g?osem u?ywaj?c nie zbyt wyrazistego s?ownictwa.Po wyt?umaczeniu problemu przeze mnie us?ysza?em ?e kurier pono? by? i nikogo nie zasta? dzie? wcze?niej.Nadmieniam i? ca?y dzie? kto? bty? w domu i by?o to nie mo?liwe.Po kolejnym telefonie paczka by?a obiecana na poniedziua?kowy wieczór lub we wtorek rano.Do tej pory jej nie otrzyma?em.Niestety nie polecam tej firmy nikomu.Radze skorzysta? us?ug innych firm kurierskich,jest ich przecierz jeszcze kilka.

autor : piter

Chamstwo i bezczelno??2008--0-4- 29: 0

tak mo?na w skrócie opisa? dzia?alno?? tej firmy. Mia?am w?tpliw? przyjemno?? zetkn?? si? z nia s?u?bowo, i:
- notoryczne fakturowanie obcych przesy?ek
- kompletne ignorowanie reklamacji
- a na koniec wyst?pienie do s?du bez sprawdzenia, ?e mieli?my ju? do?? chandryczenia si? z nimi, ko?czymy wspó?prac? i p?acimy nawet nie nasze zobowi?zania byle si? od nas odczepili.
Po prostu nie mog? uwierzy? jak tak denna firma jeszcze nie znikn??a z rynku

autor : M.

Chcesz mie? k?opoty to korzystaj z UPS !!!!2008--0-4- 25: 1

moje dwa zdania na temat tej pseudo firmy kurierskiej
- Oddzia? w Katowicach
cechy:
niekompetencja , arogancja

chcesz przesy?k??
odbierz sobie sam - jak tego nie zrobisz napisz? ?e Ci? nie by?o w domu ....i ode?l? do nadawcy

Szukasz kontaktu z Dyrektorem /Kierownikiem ??

By? , b?dzie , jest zaj?ty - nawet podaj? nr. telefonu - naturalnie nie odbiera ..... lub zaj?te ( on ma telefon dla znajomych )

Interwencja w centrali w warszawie :

Panienka odbieraj?ca telefony jest wyroczni? i jedynym sprawiedliwym .

Ogólnie chcesz mie? k?opoty i nie dostarczon? przesy?k? TO POLECAM UPS-POLAND

autor : adam

to chyba norma2008--0-4- 22: 2

a ja naiwnie dzisiaj sobie siedzialam caly bozy dzien w domu - od rana, a mamy juz 22.20 - w oczekiwaniu na nadane wczoraj 2 przesylki

coz - jutro bede interweniowala, bo nie sadze, aby o tej porze kurier pojawil sie pod drzwiami

ciekawe co jutro powie pani na centrali?

autor : Polka

UPS - TOTALNE DNO2008--0-4- 22: 1

Zamówi?am kuriera na pi?tek - nie dojecha?. Zamówi?am na poniedzia?ek - by? w mojej miejscowo?ci i NAGLE zosta? odwo?any. Kiedy zadzwoni?am kurier by? niemi?y wi?c zadzwoni?am z reklamacj? do kierownika. Ten równie? mnie zlekcewa?y?. Ta firma wcale nie interesuje si? klientem, obs?uga jest nie mi?a, bezczelna. LUDZIE !!! NIE KORZYSTAJCIE Z UPS!!!

autor : Monique

OSZO?OMY Z INFOLINII2008--0-4- 21: 1

w ci?gu tygodnia dostje ok 25 przesy?ek od swoich klientów. dostarczaj? mi rózne firmy, niestety wci?? kilku z nich wysy?? paczki poprzez ups.
paczki dochodza opó?nione, cz?sto uszkodzone. dzis mia?em dosta? paczk? wys?ana w pi?tek, paczk bardzo wazna ale zamiast do wawy dotra?a do siedlec :-). na infolinii laska stwerdzi?a ze dostane ja jutro do 17 i koniec. s?owa przepraszam, nie us?ysza?em za to dowiedzia?em sie ze to nie jej win ai ona nic nie zrobi po czym sie roz??czy?a :-) zadzwoni?em jeszcze kilka razy az trafi?em ponownie n ani? i tym razem powiedzia?? ze jak nie chce to moga mi jej wcale nie dostarczy? :-)

te pozytywne komentarze pisza zapewne pracownicy ups :-)

K.

autor : GRANDE

UPS2008--0-4- 20: 1

Paczki z UPSu dochodz? zawsze o ile s? dobrze zaadresowane i odpowiednio zapakowane. Je?eli nadawca wypisze list przewozowy nie czytelnie b?d? b??dny adres
to paczka pr?dko nie dojdzie. Jestem bardzo zadowolony z us?ug UPS, nigdy mnie nie zawiedli!!!!

autor : Boro

Nigdy wi?cej UPS!!!!!!!!!2008--0-4- 16: 1

Totalna pora?ka!!! Co za niekompetentni ludzie. Nie mog? dostarczy? przesy?ki, brak kontaktu z kurierem i wogóle za?amka. By?am naiwna, ?e nabra?am si? po raz 2 na ich "szybkie" przesy?ki. Dla waszego dobra: nigdy nie korzystajcie z us?ug tej firmy, je?li mo?na j? w ogóle tak nazwa?.
Ostrzeg? swoich znajomych i rodzin?. Firma UPS zas?u?y?a sobie na tak? reklam?.

autor : naiwna

Nigdy wi?cej UPS!!!!!!!!!2008--0-4- 16: 1

Totalna pora?ka!!! Co za niekompetentni ludzie. Nie mog? dostarczy? przesy?ki, brak kontaktu z kurierem i wogóle za?amka. By?am naiwna, ?e nabra?am si? po raz 2 na ich "szybkie" przesy?ki. Dla waszego dobra: nigdy nie korzystajcie z us?ug tej firmy, je?li mo?na j? w ogóle tak nazwa?.
Ostrzeg? swoich znajomych i rodzin?. Firma UPS zas?u?y?a sobie na tak? reklam?.

autor : naiwna

Czas2008--0-4- 08: 1

Przesy?ka nadana 27.03 do dnia 8.04 nie dotar?a.
Kilka interwencji, wczoraj Wa-wa stwierdzi?a ?e na pewno b?dzie. Dzisiaj kurier zadzwoni? ok 12, nie mog?em odebra?. Oddzwoni?em po pó? godzinie. Stwierdzi? ?e ju? nie przyjedzie bo sie nie móg? do mnie dodzwoni?.
A w domu by?a ca?a rodzina:)
Nie polecam. Odpowied? z reklamacji "w tym tygodniu na pewno dotrze"

autor : NOWA US?UGA!!! ups dostarcza przesy?ki na nr komórkowy!!!

NIE! NIE! NIE!2008--0-3- 31: 1

Ca?y dzie? nie wychodzi?em z domu, kurier nie dojecha?, w centrali mówi? - awizowano. BANDA KRETYNÓW I ?WOKÓW.

autor : maximus

koszmar2008--0-3- 30: 2

Nie nie nie !!!skandal ! bior? pieni?dze i nic wi?cej ich nie obchodzi !! wys?a?am suszark? do klienta dojecha? z powyginan? obudow? i p?kni?tym panelem !!! szok i brak s?ów - rozpacz!

autor : anakonda

UPS ? ... cokolwiek....2008--0-3- 15: 2

sklep.abfoto.pl ktorego NIE POLECAM - nie odpowiadaja na maile, na telefony- na gg, paczki wysylaja kiedy chca, a nie kiedy przelew trafi - rowniez klamia!. Podobnie z UPS - brak kontaktu z kurierem (kto teraz wiezie moja paczke?) mnostwo problemow i bledow na stronie ups.com PL. Paczka nadana byla w piatek, zapewniano mnie, ze bedzie wieczorem w sobote - juz ten czas minal - robi? mnie w konia, a ja mam ograniczony czas czekania! poprostu CHAMSTWO MAX.

autor : anna

skarga2008--0-2- 29: 1

za d?ógo rozpatrója decyzje z odszkodowa? i nadodatek wo?? te paczki jak ziemniaki nie polecam tej firmy to jaka? poraszka

autor : aaaa

Nie polecam UPS2008--0-2- 15: 2

Ci?g?e problemy. Nikt niczego nie jest pewien. Brak kontaktu z kurierem. Ma si? wra?enie , ?e nikt w tej firmie za nic nie odpowiada. Nie polecam klientom z W?oc?awka korzystania z UPS. Odradzi?em te? znajomym którzy prowadz? ró?ne firmy. O 15tej kurierzy s? ju? na wylocie z miasta a podobno w centrali w P?ocku (odl 55km) maj? by? o 17-18? Wi?c jak to jest?

autor : jj775

UPS - NIGDY WIECEJ ! ! !2008--0-2- 15: 2

Paczka przez nadawce zostala wyslana w pn. Jest pt, godz. 21 prawie, a towaru nie ma! Przed wysylka zaznaczalem, ze paczke odebrac moge po godzinie 18, kurier nie dosc, ze dotarl do mnie 1 raz dopiero w czw, czyli po 4 dniach od wyslania (paczka krajowa), to jeszcze zjawil sie (podobno) o godzinie 11 rano!!! Wystosowalem do palantow mail z prosba o dostarczenie paczki po godzinie 17, oczywiscie dostalem informacje - "interwencja zostala wprowadzona", jednak co z tego, skoro paczki nadal nie ma. Zenada! nie mozna polegac na tej firmie! Korzystalem z wielu dostarczycieli i w porownaniu do UPS chyba nawet Poczta Polska wypada korzystniej! UPS - NIGDY WIECEJ!

autor : ecyton

beznadzieja2008--0-2- 15: 1

moim zdaniem to bezsensu ?eby dziewczyny nie pracowa?y jako kurier od lekkich przesy?ek bo widzia?em jak jedna m?oda dziewczyna roznosi?a przesy?ki i wiem ?e jej to pasi?o ale od jakiego? czasu jej nie widze tylko jakiego? kuriera przecie? jest mi?o jak si? dostanie lekk? przesy?ke od dziewczyny bo s? mi?e i niektórzy kurierzy nie moim zdaniem ta dziewczyna powinna pracowa? jako kurier!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

autor : kole?

ciekawa polityka w UPS2008--0-2- 12: 1

Ja to mam ciekawostk?! Towar zamówiony na allegro przyjecha? UPSem. W ?rodku brakowa?o elementów wi?c za?atwi?em ze sprzedaj?cym w ramach reklamacji przys?anie drugiego towaru. Towar przyjecha? a kurier poprosi? o oddanie poprzedniej przesy?ki bo takie dosta? zlecenie (od zlecaj?cego us?ug? czyli sprzedawcy z allegro). Po pó? roku dosta?em faktur? na 400 z? obci??aj?c? mnie za te przesy?ki cho? tak naprawd? nigdy nie zleca?em wys?ania przesy?ki. Po interwencji w UPSie powiedziano mi ?e ich kontrahent ma podpisana z nimi umow? i odmówi? zap?aty wi?c przerzucili p?atno?? na mnie!!!!!! Rewelacyjna polityka - od dzi? zaprzestaj? p?aci? za komórk? - nich operator ?ciga tych, do których dzwonie!!!!!!!!

autor : kierol

kpina2008--0-2- 07: 1

kurier nie doreczyl paczki i zglosil w centrali ze zostawil awizo LOL. tylko ze ja wczoraj caly dzien czekalem w domu i na 10000% nikogo nie bylo z ta paczka.

autor : br

kpina2008--0-2- 07: 1

kurier nie doreczyl paczki i zglosil w centrali ze zostawil awizo LOL. tylko ze ja wczoraj caly dzien czekalem w domu i na 10000% nikogo nie bylo z ta paczka.

autor : br

Granda2008--0-2- 05: 1

Paczka z CHIN do PL idzie max 2-3 dni a z magazynu w Warszawie do Katowic ponad Tydzie? - jest to standard ! Telefonów na urz?d celny mam 7 numerów - mo?na dzwoni? ile si? chce bo i tak nikt nie odbiera !!!
Pracowa? si? ludziom nie chce - ostatnio twierdzili i? nie dostaj? FAXów ode mnie chod? mam potwierdzenia ?e transmisja trwa?a np. ponad 1 min... ?enada kompletna... ODRADZAM szkoda nerwów...

autor : Spiesk

Omijam szerokim lukiem2008--0-1- 24: 1

2006, grudzien. Kurier nie zjawil sie do umowionej godziny, nie probowal sie skontaktowac telefonicznie. Podobno byl 1,5 godziny pozniej, ale nie zostawil awizo. Pani z centrali we Wroclawiu odpowiedziala, ze nie mogl do mnie zadzwonic, bo kurierzy nie maja firmowych telefonow. Podala mi numer do kuriera A, ktory mi podal numer do kuriera B, ktory mi podal numer do kuriera C, a kurier C mial przesylke w domu. Pojechalem kilka kilometrow dalej do kuriera C i odebralem przesylke, z lacha mi ja wydal. UPS to dla mnie nie jest zadna profesjonalna firma, robia sobie co chca, a klient niech sie martwi, w koncu co ich to obchodzi. Korzystam teraz z poczty. Mniej nerwow i zawsze mozna odebrac na poczcie, jesli nikogo nie ma w domu.

autor : Telleurgesteld

banda idiotów2008--0-1- 20: 1

po pierwsze ca?a renoma "z?ej firmy kurierskiej" zaczyna si? od momentu w którym jeden idiota bez umowy wysy?a paczk? do drugiego idioty równie? bez umowy. idiota nadaj?cy nie wypisze po?owy danych i potem m?czy firme kurierska z pytaniem "a nie mo?ecie zrobic wyj?tku?"
nast?pnie idiota odbirca nie mo?e odebrac przesy?ki bo wiecznie go nie ma w domu a je?eli telefon jest ju? podany to i tak nie odpowiada po której? próbie jednak sie to udaje po czym w s?uchawce s?ychac "a nie mo?ecie tego dor?czyc pod inny adres lub po godz. 22?"
wiec historie pisane o doreczaniu przesylek przez tydzian wlasnie tak wygladaja na codzien osobiscie jako firma korzystamy z UPS codziennie i nie ma nigdy i z niczym problemu. znam rowniez kilku pracownikow tej firmy oraz mialem okazje zobaczyc jak to wyglada w praktyce, wiec wiem ze wystarczy palantom dac mozliwo?c dzwonienia i meczeni ludzi o gówniana paczuszke to juz sie nie odczepia ma wiec dla nich propozycje : wypierdalac na poczte!!!!!!

autor : klient ups

banda idiotów2008--0-1- 20: 1

po pierwsze ca?a renoma "z?ej firmy kurierskiej" zaczyna si? od momentu w którym jeden idiota bez umowy wysy?a paczk? do drugiego idioty równie? bez umowy. idiota nadaj?cy nie wypisze po?owy danych i potem m?czy firme kurierska z pytaniem "a nie mo?ecie zrobic wyj?tku?"
nast?pnie idiota odbirca nie mo?e odebrac przesy?ki bo wiecznie go nie ma w domu a je?eli telefon jest ju? podany to i tak nie odpowiada po której? próbie jednak sie to udaje po czym w s?uchawce s?ychac "a nie mo?ecie tego dor?czyc pod inny adres lub po godz. 22?"
wiec historie pisane o doreczaniu przesylek przez tydzian wlasnie tak wygladaja na codzien osobiscie jako firma korzystamy z UPS codziennie i nie ma nigdy i z niczym problemu. znam rowniez kilku pracownikow tej firmy oraz mialem okazje zobaczyc jak to wyglada w praktyce, wiec wiem ze wystarczy palantom dac mozliwo?c dzwonienia i meczeni ludzi o gówniana paczuszke to juz sie nie odczepia ma wiec dla nich propozycje : wypierdalac na poczte!!!!!!

autor : klient ups

kolejne osi?gni?cie UPS2008--0-1- 15: 1

Tym razem dostarczyli paczk? pod z?y adres, podpisa?a si? inna osoba a pani z obs?ugi odpala mi tekstem "A moze osoba odbieraj?ca tam pracuje?" A moze ufo porwa?o paczk?... w sumie to brak s?ów. ?ENADA i LIPA x1000

autor : majkello

UPS - dysfunkcja !2008--0-1- 14: 1

Po tygodniu oczekiwania na przesy?k? postanowi?em sam j? odebra? - niestety, to niemo?liwe, bo ZAGIN??A. Ojej, uciek?a na swoich ma?ych nó?kach..? Rozumiem, ?e kurierzy musz? si? du?o naje?dzi? i czasem mog? dotrze? do klienta z opó?nieniem, ale co usprawiedliwia gubienie przesy?ek??
Towar znalaz? si? w magazynie UPS - i co dalej si? z nim sta?o, kto to wyja?ni? To jest po??czenie braku odpowiedzialno?ci UPS, ba?aganu i kulawej logistyki. Ta firma powinna sobie pomóc..

autor : p.w.

ups2008--0-1- 13: 1

Czytam komentarze klijentow, i glowa mnie boli. Codziennie musze przejechc ok. 250km po gorach i innych dziurach, nie majac telefonu do odbiorcy lub telefon ktory jest podany nikt nie odbiera lub jest poza zasiegiem. Paczek mam ok. 40-50 dziennie i tylko 7-8godz. czasu na dostarczenie. Zapraszam kazdego niezadowolonego klienta na przejazdzke ze mna i probe doreczenia przesylki(na swoim rejonie mam ok. 30miejscowosci) Wszystkeigo dobrego w nowym roku:D

autor : kurier ups

kurier2008--0-1- 12: 2

ja proponuje zeby kazdy zasiad? za kó?kiem samochodu i sam sie przekona? na czym ta praca polega. za sterami komputera to ?adnie wyglada ale naprawde trzeba sie napocic sporo zeby paczke doreczyc.staramy sie jak mozna a ze wy piszecie skargi to mi?a ale sami zobaczcie ilu was jest.... ma?o ;-) wiec jestescie kropelk? w morzu tych wszystkich przesy?ek reszta napewno jest zadowolona albo bardziej wyrozumia?a.

autor : kurier ups

Nigdy wi?cej UPS!2008--0-1- 12: 1

Pierwszy raz mam do czynienia z UPS. Jest to zarazem ostatni mój kontakt z t? firm?. To, z czym si? spotka?em to po prostu skandal. Paczka z Merlina wys?ana 5 dni temu dotar?a do Katowic dzie? pó?niej, od tego czasu kurier nie potrafi jej dostarczy? do Chorzowa. Codziennie sprawdzam na stronie UPS informacje o przesy?ce i wynika z nich, ?e kurier ka?dego dnia przywozi j? do mnie o godz. 17.00 i nie zastaje nikogo w domu. Jest to bzdura, gdy? o tej godzinie zawsze jestem w domu. Próby wyja?nienia sytuacji nie daj? rezultatów, bo telefoniczne centrum obs?ugi klienta albo nie odpowiada, albo zapewnia, ?e sprawa b?dzie wyja?niona i wkrótce kto? do mnie oddzwoni. Oczywi?cie nikt nie oddzwania. Zamierzam napisa? reklamacj? do UPS, chocia? s?dz?c po tym, jak traktuj? klienta pewnie i na ni? nie odpowiedz?.

autor : m.h.

a my?lalem,?e to na mnie si? uwzi?li:)2008--0-1- 04: 1

witam!
ju? my?lalem, ze to na mnie sie uwzieli, od trzech dni probje sie dodzwonic do oddzialu wroc?awsiiego- naturalnie bezskutecznie. ale jak czytam po panstwa komentarzach ta firma to po prostu jedno wielkie DZIADOSTWO!!! zycze sobie i Wam wszystkim by w nowym roku firma zniknela z polskiego rynku na skutek bankructwa, a osoby w niej prtacujace zeby zadnym cudem nie trafily do innych firm z branzy, bo jeszce je popsuja. i tym optymistycznym akcentem koncze, pozdrawiam

autor : at

UPS-przeprasza???!!!2007--1-2- 29: 1

Niesamowite, dzi? poraz pierwszy us?ysza?am s?owo przepraszam od Pani z obs?ugi klienta.Niesamowite.Musze powiedziec, ze ma?o i? przeproszono mnie za ups to jeszcze Pani dokladnie wyjasnila mi co mam zrobic aby nie placic drugi raz kosztów przesy?ki i jak otrzymac kase za nieterminowe dostarczenie.Na tym forum pojawiaja sie pracownicy ups przekonani ze cala wina iz paczka nie dociera na czas spoczywa na kliencie bo to przeciez KAZDY klient nie wie jak sie nazywa, nie zna swojego adresu itd.Jak masz wszystko oki to i tak jest twoja wina bo wybrales ups a przeciez sa inne firmy.PRACOWNICY z ups powinni dbac o klientow a nie ich atakowac.Na tym forum sa ludzie którym Wy nie dostarczyliscie przesylek i uwierzcie ze nie zawsze sa oni winni.Wystarczy przeprosic i naprawic swoj blad dostarczajac przesy?ke a nie wybielac swojej du...Wszyscy jestesmy ludzmi i ja potrafie zrozumiec ze ktos z Was dal plame bo cos tam...i naprawde wystarczy.Pomyslcie o tym i uwierzcie TEZ POPELNIACIE BLEDY tylko z klasa trzeba umiec sie do nich przyznac

autor : basia

UPS -Nigdy2007--1-2- 29: 1

Witam dzis 11 dzien oczekiwania otwieram strone ups gdzie monitoruje swoja paczke i do wczoraj widzialam ze lezy gdzies na magazynie od 10 dni a dzisiaj zobaczylam cos nowego - paczka wrocila do nadawcy!!!!!!!!! Nawet nie probowali doreczyc.Pani z obslugi klienta tez nie wie czemu nie?le co.Mo?e pracownik ups mi to wyjasni choc watpie bo przeciez ciezko pracuje.Piekarz tez ciezko pracuje i widac efekty jego pracy Wasze tez widac.Jestescie firma która oszukuje klientow.Sk?adam oficjalna skarge i trzymam kciuki aby w nowym roku to cos czyli ups sie rozpadlo!!!!

Motto ups-klient won!!!2007--1-2- 26: 2

Jest Pan pracownikiem ups wiec powinien Pan dba? o klientów.Ja potrafie zrozumiec ?e macie duzo pracy ale to chyba powod do zadowolenia a nie j?czenia.Traktuje Pan w swojej wypowiedzi ludzi tzn klientów jakby Panu przeszkadzali a to przecie? dzieki nam ma Pan robote. Wasze zadanie dostarczy? przesy?ke i ju?!!Skoro mówi Pan o tym i? klient jest winny to mo?e mi Pan wyt?umaczy jak to mo?liwe i? kurier ma poprawny adres w Opolu(to chyba nie jest wie?), ma telefon i co??? i nic paczka idzie ju? 10 dzie? a Panie konsultantki nie mog? mi nic powiedzie? wi?cej ni? widze na moim kompie monitoruj?c przesy?k?.Za po??czenie do konsultantki p?ace ja, za przesy?k? p?ace ja a Wy za co wko?cu odpowiadacie.Skoro paczka pojedy?czego klienta nic nie znaczy to poinformujcie o tym gdy kto? b?dzie chcia? skorzysta? z Waszych us?ug.Ja przyznaje sie korzystam pierwszy raz i ju? wiem ?e moje przesy?ki s? dla Was nie mile widziane wi?c bardzo dzi?kuj?.

Pracownik UPS2007--1-2- 26: 0

Jak tak czytam te wszystkie komentarze to smiac sie chce. Pierwszy problem to jest blad ludzi przy wypisywaniu DN-ow(listow przewozowych)... zle dane lub brak danych.Klienci prywatni,ktorzy raz na rok wysla paczke niech robia to inna firma i zapewniam,ze UPS jako wielka firma nie straci na takich klientach... Prywatni klienci to KROPLA w MORZU! Przykladowo podajac... jednego dnia w danym oddziale przychodzi od 7000 do 8000 tys paczek w okresie przedswiatecznym,czyli tygodniowo okolo 40000 paczek.Poza swietami dziennie 5000-6000. Wyobrazcie sobie,ze jest np 80 kurierow na oddzial i przychodzi w dany dzien 8000 paczek.Czyli kurier bierze 100 paczek... i w tym sa paczki z blednymi adresami czy tez zle zapakowane ktore zostaly uszkodzone... POMYSLCIE!!! Ci ludzi naprawde duzo sie napracuja. Czy paczka dojdzie na czas i czy bedzie cala zalezy w DUZEJ MIERZE OD klienta. RAZ TO DOBRZE WYPISAC LIST,DWA DOBRZE ZAPAKOWAC i zobaczycie,ze to bardzo dobra firma. I PRZEDE WSZYSTKIM NUMER KONTAKTOWY DO ODBIORCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam

autor : -----

DNO2007--1-2- 24: 1

Przesylka wyslana w czwartek z gwarantowana dostawa na nastepny dzien. W piatek caly dzien bylem w domu, czekajac na przesylke. Nikt sie nie zjawil. Wg systemu monitorujacego przesylki, zostawiono awizo w srebrnej skrzynce, bo nikogo nie bylo w domu. Nie mamy zdanej srebrnej skrzynki. Po dodzwonieniu sie na infolinie, dowiedzialem sie ze w sobote tez beda rozwozic. Nic nie przywieziono. W poniedzialek zadzwonilem znow, powiedziano mi ze jak mi sie nie podoba to moge nie korzystac z ich uslug. Paczka zostala wydana dzis kurierowi, nadal go nie ma. Prawdopodobnie w systemie monitorujacym znow bedzie informacja o awizowaniu przesylki a temu kretynowi z UPS'u pewnie nie chce sie tu przjezdzac.

autor : Inur

UPS -Nigdy2007--1-2- 24: 1

Oczywi?cie nic doda? nie moge sytuacja podobna,paczka ju? idzie 10 dni a jeszcze jej nie ma.Widze ?e kto? jest z UPS, charakter wypowiedzi wskazuje ?e napewno jest to kto? od nich toatalne chamstwo.Cz?owieku bierzesz kase za dostarczanie paczek jak nie dasz rady znale?? adresu to zajmij sie szyde?kowaniem.

autor : art

UPS NIGDY!!!!!2007--1-2- 24: 1

Paczka gdzie? w?druj?,kontakt beznadziejny ciekawe co mam powiedzie? dzieciom.Pod choinka jest zero bo ups nie wie jak roznosi? paczki?
Ty zadowolony i bardziej zorientowana Wy chyba pomylili?cie adresy pomy?lcie za nim wystapicie na jakim? forum.Super dostarczyli mi paczke,Super kto? ich kupi? ale fajnie-TO ICH OBOWI?ZEK I PRACA ZA TO KASUJ? NIE MA?E PIENI?DZE.Jak nie wykonam projektu to nie dostaje kasy oni juz maj? zap?acone wi?c mo?na olewa? klienta-skandal.Mo?e ta bardziej zorientowana powie nam, nie zadowolonym jak z?o?y? na nich skarge i gdzie bo na ich stronie internetowej czego? takiego nie ma przecie? oni s? Super!!!

Tragedia2007--1-2- 22: 1

Jednym s?owem tragedia !!! Jestem z Wroc?awia (czyli nie z jakiej? tam wichury) i na paczk? czekam trzeci dzie?. Dodzwonienie si? do oddzia?u we Wroc?awiu graniczy z cudem - mi si? nie uda?o. Pisa?am równie? maile, oczywi?cie te? bez odzewu. Nie mog? ruszy? si? z domu, bo jak dowiedzia?am si? w Warszawie kurier nie dzwoni do klienta jak np. nie zastanie go w domu (co dla Masterlinka jest na porz?dku dziennym) UWAGA bo nie posiada telefonu s?u?bowego. Tym samym nie otrzyma?am numeru do niego. Na pytanie jak mam si? skonaktowa? z kurierem otrzyma?am odpowied?: Prosz? czeka? (NO KOMEND) Na pytanie ile? Pan tego nie wie. ?wi?ta si? zbli?aj? a ja nie mog? si? ruszy? z domu, bo jak kurier przyjedzie to nawet nie pozostawi po sobie znaku ?e by? (a wypada?oby chocia? zostawi? kartk? z numerem do siebie). Odno?nie tego co napisa? UPS to brak mi s?ów. Nigdy wi?cj UPS

autor : Kolejny niezadowolony klient

No poci?? si? mo?na2007--1-2- 21: 1

Pr?dzej w ?eb sobie paln? jak co? wy?l? upsem. Ta ich infolinia chyba nie ma ?adnego kontaktu z kurierami, ju? tyle kitu mi nawciskali, ?e nie wiem czy odpu?ci? sobie t? paczk? czy i?? tam do nich i kogo? natrz?sn??.

autor : ArtyQ

UPS jest OK2007--1-2- 21: 0

Dwa dni temu o godz 22.00 zamówi?em towar i dowóz UPS'em. Nast?pnego dnia zadzwoni?em do sklepu a oni poinformowali mnie o tym, ?e paczka jest w?asnie wysy?ana.Sprawdzi?em status na stronie UPS i nic nie by?o...wie? zaczyna?em si? martwi?.Tego samego dnia wieczorem paczka zosta?a zeskanowana w centrali.My?la?em, ?e skoro zbli?aj? si? ?wi?ta to nie zd??? z paczk?, a tu szok wczoraj ok godz 19.00 zadzwoni? kurier z paczk?. Oczywi?cie najpierw zap?a? a pó?niej sprawd?, ale taki jest regulamin wi?c OK.Opakowanie troch? zmasakrowane ale w ?rodku wszystko sprawne, nic nie uszkodzone,kurier jaki? taki zm?czony ale nie ma si? co dziwi?(taki charakter pracy).Jestem bardzo zadowolony z ich us?ug.Ostatnie korzysta?em z us?ug GLS i tak fajnie i szybko nie by?o.Wszystkim Z UPS Weso?ych ?wi?t, i wi?cej takich przesy?ek i mniej niezadowolonych klientów.

autor : Zadowolony:)

x2007--1-2- 20: 0

Sklepy internetowe wysylaja przesylki w uslugach krajowcy, tzn kazda paka badz paleta przechodzi przez sortownie i jest doreczana najwczesniej na kolejny dzien roboczy.10 km jest zdecydowanie latwiej samemu podjechac i samoistnie odebrac taka przesylke. Teraz doszedl jeszcze okres swiateczny,zwiekszony wolumen, ludzie zazcynaja brac urlopy albo konczyc wczesniej prace(mowa zarowno o pracownikach firmy UPS jak tez i ich klientach).

autor : elwood

U P S2007--1-2- 16: 1

Wszyscy co pisaliscie te negatywy na UPS napiszcie gdzie mieszkacie bo pewnie na jakiejs wichurze, wszyscy myslicie ze kurier UPS ma 15 paczek i sobie jezdzi 50 km dziennie ale ma 100 paczek i wiecej zapierdziela od rana do nocy i jeszcze musi sie rozliczyc na koniec.b??dne adresy tez sie zdazaja wiec niema co sie goraczkowac a poza tym sa swieta wiec paczek sie zwalilo od cholerya jak nie pasi to se sam jedz po te przesylke albo idz do sklepu, zamowi taki paczke za pobraniem i go wdomu niema albo napisze ze dostarczyc po 20:00 a pozniej sie sadzi jak mala dziewczynka gdzie moja paczuszka

autor : 250

do x2007--1-2- 13: 1

Bzdura.Przesy?ka by?a nadana jako lokalna.Po czterech dniach us?ysza?em ?e takiej przesy?ki nie ma i dopiero po interwencji Agito zosta?y naniesione informacje o przesy?ce na stronie UPS z wstecznymi datami(jasno z nich wynika ?e przesy?ka nie opu?ci?a oddzia?u katowickiego) i w pi?tym dniu wreszcie dotar?a.

autor : Sid71

do sid712007--1-2- 13: 0

W Twoim przypadku odleg?o?? by?a 10km i co my?lisz ze jedem kurier wezmie t? przesy?k? od nadawcy i dostarczy j? do Ciebie? Nie, agito nadaje krajkowe przesy?ki, które przechodz? przez centraln? sortowni?..

Ludzie czy Wy my?licie ?e jeden kurier wiezie przesy?k? np. Z Gda?ska do Krakowa za 20 z??

autor : x

porównanie2007--1-2- 11: 1

troszk? za ostro drodzy Pa?stwo jedziecie z UPS-em. Wysy?a?em ju? kurierami takim jak: OPEK, DPD, GLS, DHL, UPS, TNT...
Ka?dy ma swoje wady i zalety. Jedynie od OPEK radz? si? trzyma? z daleka - w razie problemów po prostu zostawi? Was na lodzie, nie wspominaj?c ju? o aroganckim stosunku do klienta. Nie jest to zreszt? chyba tylko moja opinia - jest to firma która ju? nie powinna z tego powodu istnie?.
Z UPS mia?em problemy - na wys?anych kilkadziesi?t w miesi?cu paczek 2 utkwi?y na tydzie? w magazynie lokalnym. Na razie to wszystko. Firma do tego ma du?y problem z obs?ug? ilo?ci paczek, któe podejmuje - tak naprawd? po??czenie si? z biurem obs?ugi w Katowicach jest to jakie? 3 godziny prób dzwonienia nonstop. Pó?niejsze wyja?nienei problemu i z?o?enie reklamacji te? nie jest idealne.
Porównuj?c wszystkie firmy trzeba powiedzie? sobie, ?e trudno to rzetelnie zrobi?, bo firmy te maj? ró?ne specjalizacje, jedne chc? zdobywa? rynek masowych przesy?ek a inne chc? si? odró?ni? w?a?nie jako?ci? us?ug. W skrócie - chcesz mie? paczk? na czas wy?lij TNT, chcesz mie? tanio - wy?lij UPS, GLS... DHL jest dla mnie gdzie? po?rodku.

autor : malypikus

Paczka2007--1-2- 10: 1

Paczk? nadalem w czwartek- na stronie UPS - opisane jest ,ze zosta?a dostarczona - w poniedzialek otrzymuje telefon ,ze jeszcze jej nie ma na miejscu --- kto? podpisa?? traca u mnie wiarygodnosc - oszustwo ..
Poza fajnymi panienkami same minusy ...

Pawe? z ?odzi

autor : Pawel

Do almac2007--1-2- 10: 1

Pisz? o "UPS-Stolica"strona-http://www.stolica.pl/.
wedlug mnie to teraz to samo.

Do almac2007--1-2- 10: 1

Pisz? o "UPS-Stolica"strona-http://www.stolica.pl/.
wedlug mnie to teraz to samo.

Do Sid71:2007--1-2- 09: 1

To w ko?cu piszesz o UPS-ie czy STOLICY-y?
A ci co zachwalaj? inne firmy to niech sobie poczytaj?: http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33208,4743537.html

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=72&w=73039654&a=73039654

autor : almac

UPS stolica2007--1-2- 09: 0

Witam.Oto przyk?ad kompetencji firmy UPS stolica.Kupi?em towar w sklepie Agito.pl.W czwartek paczka zosta?a wys?ana z magazynu Agito w Katowicach,ja mieszkam w Chorzowie(10 km do centrum Katowic).Zadzwoni?em do UPS w pi?tek o godz 16.30 aby dowiedzie? sie co si? z moj? paczk? i dowiedzia?em sie ?e kto? wzi?? paczk? do dor?czenia ale nie wiadomo który kurier.W sobot? znów nie potrafiono mi powiedzie? gdzie jest przesy?ka a w sobot? UPS przesy?ek nie dostarcza.Tempo w jakim paczka za po?rednictwem UPS pokonuje dystans 10 kilometrów jest naprawd? imponuj?cy.Priorytet pocztowy bije t?,po?al si? bo?e,firm? na pysk.Odradzam korzystanie z ich us?ug ka?demu.

Do Myszy...2007--1-2- 08: 2

Mysza, to po co Oni podaj? ?e przesy?ka przychodzi na nast?pny dzie?, skoro trzeba czeka? tydzie?, albo d?u?ej. Nie ka?dy ma czas czeka?. I po co Oni na stronie ?ledzenia przesy?ki podaj? ?e byli na drugi dzie? u odbiorcy nie zastaj?c go, skoro w domu przez ca?y dzie? by?y trzy osoby?, równierz o godzinie, o której rzekomo mia? by??

autor : Max

do almac2007--1-2- 01: 2

dzi?ki za mi?e s?owo!
jako? ?aden br?zowy nie zaprzeczy?-czy?by to by?a prawda??{a? si? boj? ?e nasza bezpieka mnie namierzy}
a teraz zmiana tematu:wkurzaj? mnie od lat klienci którzy raz w roku w najgorszym okresie przed?wi?tecznym,w ostatniej chwili zamawiaj? cokolwiek,p?ac? 30 z?,wymagania maj? jak rozwydrzona Paris Hilton i s? zdziwieni ?e nikt nie traktuje ich jak p?pek ?wiata!!
to prawdziwy skandal!!!!kurier niegrzeczny a przecie? ja p?ac? i wymagam!!!!
jako? nikt nie zastanowi si? ile osób nie?le ?yje dzi?ki tym biednym zagonionym ch?opakom których op.....la ka?dy:klient który p?aci i prze?o?ony który p?aci 1/10 albo i nie ceny klienta
najwi?kszego pyskacza z tego forum zapraszam na rajd kurierskim autem po np. Warszawie rozkopanej do granic nieprzyzwoito?ci i niech poje?dzi od 7 rano do 20-21,niech zobaczy magazyn ilo?? paczek i magazynierów jak mróweczki w jaki? cudowny sposób to ogarniaj?cych,
zar?czam ?e opadnie mu szczena
my?l? ?e b?dzie zdziwiony jak oni wszyscy to robi? ?e cokolwiek jeszcze czasem doje?d?a-"czasem nawet "w terminie"
pozdrawiam ,?ycz? klientom wi?cej u?miechu,dostarczonych na czas przesy?ek ale i wi?cej luzu i dystansu do siebie
moim kole?ankom i kolegom z firmy{szczególnie tym najni?ej jak ja w hierarchii}spokojniejszej pracy,lepszej p?acy i spe?niania wszystkich nawet najbardziej szalonych marzen
?ycie jest zbyt krótkie ?eby traci? czas na wylewanie na siebie ?ó?ci drodzy klienci UPS
POZDRAWIAM-mysza

autor : mysza

Ups The Best2007--1-2- 01: 1

Witam, w stosunku do ilo?ci przesy?ek dostarczonych terminowo ilo?ci niezadowolonych klientów jest bardzo ?ladowa. Przyczyn nieterminowych dor?cze? jest wiele, mianowicie wi?kszo?? przesy?ek jest ?le zaadresowana, zapakowana itp.
Kurier UPS jest pracownikiem wysokiej klasy, silny psychicznie, fizycznie, odporny ……
Pracuje w ci?g?ym ruchu po 12-13 h/ dziennie dostarczaj?c ok. 60-150 przesy?ek i tyle samo odbieraj?c od klienta, niezale?nie od pogody i warunków drogowych.
Jasne, ?e wygodniej jest siedzie? przed monitorem i klikaj?c zamawia? sobie, np. ksi??ki, i czeka? ok.16-18 h na kuriera p?ac?c przy tym ma?e pieni??ki!
I jeszcze napisa? negatywny komentarz na kuriera na firm? za to, ?e spó?ni si? 30 min lub nie chce przywie?? przesy?ki na wyznaczon? przez klienta godzin?, mimo ?e us?uga jest np. standard.
Mam nadziej?, ?e w nied?ugim czasie ceny w UPS wzrosn?, aby przesia? tych, którzy wysy?aj? raz na rok i jeszcze p?acz? z niezadowolenia, bo w?a?nie przez takich klientów marudz?cych i n?kaj?cych kuriera telefonami, kurier jest nara?ony na opó?nienia dla innych warto?ciowych klientów UPS, którzy wysy?aj? mas? przesy?ek i s? zadowoleni.
Oczywi?cie klientów w UPS nie brakuje, i nikt z Was nie jest w stanie zaszkodzi? takimi komentarzami negatywnymi tak pot??nej firmie.
Nie mog? przytoczy? aktualnej liczby przesy?ek w danym dniu, bo te narzeka?a pospada?yby z taboretów z wra?enia, ?e tylko ta ich jedna przesy?ka w tak ogromnej licznie paczek nie zosta?a dor?czona w terminie!!!!
Ludzie jest Poczta Polska wysy?ajcie Poczt? innymi firmami kurierskimi jak Wam nie odpowiada UPS.
Na poczcie p?aci si? ok. 3z? za list a w Ups ok. 30z?, narzekacie, ?e nie ma pracy ma?o pieni??ków to nie ?ucajcie si? na firm?, na któr? Was nie sta?!

autor : Stary klien UPS

odp.2007--1-1- 30: 1

przeczytaj regulamin UPS, to si? dowiesz ?e prawnik jest zb?dny....

autor : x

kto ma zaplacic za stracony czas?2007--1-1- 30: 1

UPS-Wroc??w-od tygodnia czekam na przesylke, zwodzony jestem codzinnymi terminami jej dostarczenia, rano, po poludnu, wieczorem...zebraloby sie tego juz cztery dniowki, chetnie obciazylbym ich kosztem utraconego zarobku, moze jakis prawnik na forum chce sie tym zajac?
Gyvers

autor : Iva

odp.2007--1-1- 28: 2

Nie rozumiem czemu kurier mia? si? dostosowa? do Pana, skoro pewnie przesy?ka by?a nadana w us?udze z dor?czeniem do ko?ca dnia (czyli kurier j? dostarcza, wtedy kiedy ma tak? mo?liwo??). Je?li chcia? Pan przesy?k? na konkretn? godzin?, trzeba by?o poprosi? nadawc?, aby nada? przesy?k? z konkretnym przedzia?em czasowym, np. do 9 czy do 12. Z tego co wiem, firma UPS nie ?wiadczy us?ugi sprawdzenia zawarto?ci, wi?c najpierw podpis a potem wr?czenie przesy?ki. Ka?dy Zdzisiek mo?e powiedzie?, ?e nadawca go do czego? zobowi?za?, ale jak ma to sprawdzi? kurier, uwierzy? na s?owo? Kurier musi dor?czy? przesy?k? wg. wskazanych procedur i us?ug, wi?c najpierw podpis potem dostawa i nie wa?ne czy nadawca zezwoli? czy nie zezwoli? na otwarcie przesy?ki przed dor?czeniem.

autor : X

Oddzia? Lublin2007--1-1- 28: 1

Musz? sie przy??czyc do g?osów krytycznych. Raz, ?e kurier robi? mi ?ask?, ?e w ogóle przywiezie mi paczke o godzinie o której b?d? w domu (próbowa?em si? z nim umówi? oko?o 16), o?wiadczy? ?e ode?le paczk? zpowrotemm, je??i mnie nie b?dzie w domu o godzinie która jemu pasuje, po drugie, kiedy w ko?cu przywióz? mi paczk? o 15.30, to odmówi? mi rozpakowania paczki zanim zap?ac? za towar i podpisz? pokwitowanie (pomimo i? zobowi?za? mnie do tego nadawca), na pro?be o kontakt z szefem odpowiedzia?, ?e takich klientów to maj? (tylko nie wiem co chcia? powiedzie? bo si? ugryz? w j?zyk, wi?c albo na p?czki, albo w du...e). Ale chyba raczej to drugie, bo chamstwo z niego bi?o takie ?e hej.
Normalnie ta firma to pora?ka.

autor : T-k

UPS- polecam! :)2007--1-1- 26: 1

a ja na szcz??cie b?d? UPS mile wspominac, przesylke nadan? w pi?tek otrzymalam w poniedzialek, kurier byl bardzo sympatyczny, nic dodac, nic uj?? :)

autor : ewa

kazdemu moze sie zdarzyc2007--1-1- 24: 0

moj kolega wlasnie opowiadal mi o historiach z firma UPS. sam czeka na paczke ktora wedruje po calej Polsce a w centrali wciskaja mu kit. wiele z opowiesci ktore tu czytam sa zywcem wziete z jego opowiadan. ale z tego co tu czytalem, widze ze podobno "wpadki zdarzaja sie kazdemu". z twierdzeniem sie zgodze, ale wpadka a WPADKA I AROGANCJA to 2 rozne sprawy. korzystam z uslug GLS i zawsze moge liczyc na: szybka dostawe, kontakt telefoniczny zarowno z kurierem jak i centrala, profesjonalna i mila obsluge. wpadke zaliczyli raz, kiedy przesylke dostarczyli uszkodzona. i co? wykonalem 3 telefony: do mojego klienta z informacja ze przesylka bedzie miala opoznienie, do nadawcy by dochodzil odszkodowania i wyslali ponownie przesylke oraz do kuriera by sporzadzic protokol reklamacyjny. przyjechal tego samego dnia a cala sprawa przebiegla blyskawicznie. sa wpadeczki i WPADY UPS

autor : tylkonieups

UPS SSIE - UPS RADOM TO TRAGEDIA!!!!!!!!2007--1-1- 16: 1

Zamówi?em sobie figurk? ze strony aliensgroup.pl Czeka?em tydzie?. I pomimo ze przez caly tydzien ktos byl w domu kurier próbowa? mi wmówi? ?e by? a? dwa razy!!! I jeszcze si? na cz?owieka pogardliwe patrzy?. Nie polecam. Lepiej poczt? polsk? i tak dotrze 1000 razy szybciej!!!!!!

autor : Zniecierpliwiony

Irytacja2007--1-1- 10: 1

Najgorsza firma kurierska z jak? mog?am sie spotka?!!Na paczke czekam juz od 31.10.07.Nie wspomne juz o trzech straconych dniach w domu tylko dlatego ze ów kurier mia? sie pojawi?.Oczywiscie nikt sie nie pojawi?.Panuje w tej firmie wielki ba?agan,nieposzanowanie klienta i jego straconego czasu,oraz inf.podawane przez telefon nie s? adekwatne do stanu rzeczywistego poniewaz kurierzy nie pojawiaj? sie w wyznaczonych terminach.?enada !!!Nie polecam nikomu.

autor : Magda

do swiezy2007--1-1- 08: 2

oczywi?cie chodzi?o o bez przeczytania.

autor : a

do swiezy2007--1-1- 08: 2

hmmm, dowód nadania czy list przewozowy jest "umow?" mi?dzy UPS a klientem, trzeba czyta? to pod czym si? podpisuje. Tylko g?upiec podpisuje jakie? dokumenty bez podpisania. Ale jestes bogatszy o do?wiadczenie, przed podpisaniem dokumentu, przeczytaj go 2 razy.

autor : a

PRZESTRZEGAM PRZED KORZYSTANIEM Z UPS (STOLICA) POLSKA2007--1-1- 05: 1

Witam,
8 Pa?dziernika nada?em do klienta paczk? za pobraniem u klienta byla na ju? na drugi dzie? (ma z nimi umow?) i co z tego kiedy ja od 30 dni nie mog? odzyska? nale?nych mi pieni?dzy !!!! Dzwoni?em 4 razy do BOK-u i ci?gle ta sama gadka, ?e nie rozliczyli si? ani nie skontaktowali z biura miejsca przeznaczenia paczki. SKANDAL 2 krotnie roz??czono si? a w dodatku pod podanym numerem do biura pobrani nikt nigdy nie odebra? telefonu (dzwon^? regularnie od 3 tygodni) Na pytanie o kontakt do kierownika dzia?u pobra? lub dyrektora tego burdelu odpowiadaj?, ?e nie maj? ?adnych numerów do kadry kierowniczej.... Podano mi numer do osoby, która za to ma odpowiada? w miejscu przeznaczenia (Szczecin) i proszono ?ebym mo?e sam spróbowa? zadzwoni? i wyja?nia? gdzie s? i czemu nie dotar?y moje pieni?dze do mnie ??!!!
SKANDAL.
Mówiono, ?e na pewno kto? w ci?gu kliku dni do mnie zadzwoni i nikt nie zadzwoni? , przyj?to skarg? i co z tego.. teraz pisz? do UPS Europe a jeszcze kilka dni i skladam zawiadomienie o przest?pstwie bo 23 dni temu powinienem mie? pieni?dze na koncie

NIE POLECAM , LUDZIE NAWET POCZTA POLSKA PRZELEWA PIENI?DZE NAJPÓ?NIEJ PO 7 DNIACH a tutaj jak co? jest nie tak to nie Masz do kogo si? zwróci? , cho? nie lubi? to przyznam , ?e w DHL taka sytuacja nie mia?aby miejsca - tam od razu lec? ?by !!!

autor : OSZUKANY

GLUPI KURIERZY2007--1-1- 04: 1

kureir zapomnial wpisac kwoty pobrania mimo ze wpisal numer rachunku i zaplacilem za pobranie - efekt taki ze koles otrzymal ode mnie 'prezent' warty 410 zl... a ja jestem ubozszy o 410 zl!!!!

autor : swiezy

Uzasadniony Powod Spoznienia :)2007--1-0- 30: 1

No tak, ja niestety sama sobie nie wybieralam tego kuriera ale firma od ktorej kupilam sprzet... Oczywiscie nie mam jeszcze przesylki,i tak wlasnie szukalam kontaktow w necie, zeby zlozyc reklamacje na uslugi tej firmy kurierskiej, ale po przeczytaniu tych wszystkich skarg z ostatnich dwoch lat to zrezygnowalam.To pewnie i tak nic nie da. Byly tu komentarze,aby byc mily dla operatorow callcenter. Ja to wszystko rozumiem. To nie ich wina, ale to ich praca! I to oni musza byc tego swiadomi i nie przejmowac sie takimi slowami a robic swa prace profesjonalnie. Do czego to doszlo zeby czlowiek musial sie prosic o cos co mu sie nalezy. To jest biznes a nie przyjazn. Wszyscy sa mili do momentu az kazdy swoja czesc dobrze robi.Gdyby usluga byla w porzadku nikt nie musialby dzwonic i truc! Ja czekam na swoja przeslylke juz od 24.10. i naprawde rece mi opadaja...a teraz gdzie szukac winy... nie ma winnych oczywiscie!

autor : aga

Wolniej si? nie da!2007--1-0- 23: 1

Po raz drugi mam nieprzyjemno?? oczekiwania na przesy?k? dostarczan? przez UPS.
Pierwszy raz czeka?em 7 dni na paczk? ze Szczecina do Warszawy, teraz czekam pi?ty dzie? i wiem, ?e nigdy wi?cej nie skorzystam z us?ug tej firmy. Na tle UPS nawet Poczta Polska wydaje si? by? solidn? firm?.

autor : ojojoj

k?amcy2007--1-0- 23: 0

Oczywi?cie podzielam opinie przedmówców. K?amstwo i oszustwo to ich specjalno??. Na paczk? czekam 4 dzie?. Byli u mnie podobno 2 razy, dziwne bo w domu jest zawsze 1-3 osób !

Spraw? zg?osi?em do UPS Europe. Zobaczymy co to da.

autor : Siems

Z?ODZIEJE w UPS!!!2007--1-0- 03: 1

bior? pieni?dze za dostarczenie przesy?ki w ci?gu 24 godzin i drugi raz robi? mnie w balona!!! Wcze?niej dostarczali w 3 dni, zamiast w 24h, teraz czekam jaki b?dzie kolejny ich rekord. Bior? pieni?dze za us?ugi, których nie potrafi? zrealizowa?. To jest wy?udzanie pieni?dzy!!! Co lepiej karz? Ci siedzie? caly dzie? w domu, a i tak nikt nie przyje?d?a!!! Cz?owiek nie mo?e nigdzie wyj??, a i tak nie dowo??. Skandal i jeszcze raz skandal. Ja pisz? do UOKiK-u. Ta firma to jeden wielki burdel, co telefon to inna odpowied?! Nie polecam UPS!!!!

Z?ODZIEJE w UPS!!!2007--1-0- 03: 0

bior? pieni?dze za dostarczenie przesy?ki w ci?gu 24 godzin i drugi raz robi? mnie w balona!!! Wcze?niej dostarczali w 3 dni, zamiast w 24h, teraz czekam jaki b?dzie kolejny ich rekord. Bior? pieni?dze za us?ugi, których nie potrafi? zrealizowa?. To jest wy?udzanie pieni?dzy!!! Co lepiej karz? Ci siedzie? caly dzie? w domu, a i tak nikt nie przyje?d?a!!! Cz?owiek nie mo?e nigdzie wyj??, a i tak nie dowo??. Skandal i jeszcze raz skandal. Ja pisz? do UOKiK-u. Ta firma to jeden wielki burdel, co telefon to inna odpowied?! Nie polecam UPS!!!!

? E N A D A -- N I E P O L E C A M2007--1-0- 02: 1

UPS w Siedlcach -- co tu du?o pisa?, paczka zagin??a, druga zosta?a odes?ana bez awizowania, k?ami? w trackingu, ba?agan, nie wiedz? czy co? jest na magazynie czy nie, absolutny brak kultury, firma niby ameryka?ska, a praktyki PRLowskie. Generalnie, chcesz mie? problemy, ponie?? szkody materialne i poza materialne, lubisz si? stresowa?, obcowa? z chamstwem -- WYBIERZ UPS!

autor : supp

Strzezcie sie2007--0-9- 27: 0

Kurier wystawil awizo z 2-dniowa data wsteczna i wciska ze byl juz 3 raz. Tego dnia odbieralem inne awizo i poczte ze skrzynki! UPS kladzie lache na wszystko!
TO DNO! Strzezcie sie!!!

autor : sz.z

Do: mysza2007--0-9- 19: 0

Zaj....sty komentarz, w 100% si? zgadzam. Te? jestem "by?ym" pracownikiem STOLICY i obecnym UPS-u. Brakuje mi tej "rodzinnej" atmosfery Stolicy zw?aszcza z okresu kiedy trafi?em do firmy (a par? lat min??o od tej pory)....

autor : almac

Nie Tylko najgorsza ale te? Z?ODZIEJSKA firma2007--0-9- 14: 1

Uwaga!! przestrzegam Was przed korzystaniem z us?ug tej "firmy", ostatnio pope?ni?am ten b?ad, który kosztowa? mnie 1359z?, bo tyle warta by?a paczka, która wys?a?am, a która ukrad? którys z Panów kurierów. Reklamacja odrzucona, bo "opakowanie by?o nienaruszone", to chyba do ciezkiej cholery normalne ze nienaruszone bo perfidnie przepakowane!! Panienka w biurze reklamacji chamska i nieprofesjonalna. Najpierw zgubili ta paczke a potem juz przysz?a po 4 dniach ale niestety bez zawartosci. Takze jeszcze raz przestrzegam przed tymi z?odziejami, chyba ze macie za duzo pieniedzy. Mam nadzieje ze nied?ugo zbankurutuja.

autor : Karola

UPS chamstwo chamstwo2007--0-9- 06: 1

Klient jest traktowany jak szmata, zero kultury, robi? ?ask? ?e wogle pracuj? ,nie ma co liczy? na terminowo?? dostaw, tragedia !!!!

autor : ms

DNO KOMPLETNE !!!2007--0-9- 05: 1

Odradzam , odradzam i jeszcze raz odradzam z pseudo uslug firmy UPS !!!!
Ignorancja , opryskliwosc i traktowanie klienta jako zlo konieczne !! Dodzwonic sie do UPS we Wroclawiu graniczy z cudem. Prosze nawet nie probowac , bo zglasza sie automat ,ktory nabija licznik operatorowi telefonicznemu !!

Zero kontaktu z ta firma !!!!

autor : Kwisa

?ENADA = UPS2007--0-9- 01: 1

To najlepiej oddaje sposob w jaki ta banda oszustów kr?ci i zwodzi klijentów!! Szczerze nie polecam i ostzregam. NIE WARTO powierzyc im nawet papieru toaletowego!! ?eby za glupi? paczk? czekac tydzien to skandal !!

autor : ALLEGROWICZ ...::: Coolio :::...

Ogólnie UPS nie jest z?y2007--0-8- 29: 1

Ogólnie UPS nie jest z?y. Wysy?amy ostatnio conajmniej 10 przesy?ek dziennie, z czego przy us?udze STANDART ok.80% zostaje dor?czona na drugi dzie?. Z regu?y nikt nie narzeka, wszyscy s? zadowoleni, tzn, my jako nadawca oraz odbiorcy przesy?ek.
Niestety, kwiatki zdarzaj? si? w ka?dej firmie, a przerobili?my ich ju? kilka, mieli?my umowy z Servisco, Spedpol, Stolica, GLS no i ostatnio UPS.
Z do?wiadczenia wysnuwam wniosek, ?e du?o zale?y od kuriera obs?uguj?cego zarówno nadawc? jak i odbiorc?. My na naszego z?ego s?owa nie mo?emy powiedzie?, jak nie jest w stanie czego? dostarczy? do nas (ka?demu mo?e si? zdarzy?) to przynajmniej SMS-a wy?le z powiadomieniem.
Ale np. inny kurier , opisywany ju? na tym forum 00831 ostatnio, przez tydzie? nie móg? dostarczy? paczki, bo adres podobno nieprawid?owy. Po tygodniu i kilkunastu interwencjach telefonicznych i mailowych uda?o mu si? jednak adres odnale??. Oczywi?cie, na nasze zarzuty wys?ane mailem, ?e adres jest prawid?owy , a kurierowi po prostu si? nie chce, nie pod drodze mu, nie op?aca mu si? (niepotrzebne skre?li?) nikt nie raczy? odpowiedzie?.
Jak na razie na 300 wys?anych paczek - problem z jedn? daje wynik ca?kiem niez?y. Dlatego POLECAM UPS.
A wpadki zdarzaj? si? KA?DEMU.
Najlepszy kwiatek zrobi?a nam Siódemka - przesy?k? miejsk? - zwyk?a kopert? z dokumentami z MBanku wie?li 3 TYGODNIE !!!

autor : PC Serwis

UPS to strata czasu i nerwów!!!!!!!!!2007--0-8- 28: 2

Czytam te Wasze komentarze i mam wra?enie, jakbym sama je napisa?a. Mój horror z t? za przeproszeniem firm? zacza? si? w maju 2007 kiedy musialam wys?a? monitor do serwisu (gwarancja door-to-door).Zamówi?am kuriera, mia? przyjecha? nast?pnego dnia mi?dzy 16-18. Przyjechal spó?niony, ko?o 19. Ani rzepraszam, ani dzie? dobry, dowidzenia. Kolejn? przepraw? z UPS nia?am w czerwcu, powód ten sam-monitor. Zamówi?am kuriera, mial przyjecha? nast?pnego dnia w wyznaczonym przedziale godzin i...wcale si? nie pojawi?. Na drugi dzie? z?apa?am za telefon. Pani (nawet mi?a) przeprosi?a, po czym stwierdzi?a ?e kurier "chyba"nie zda?y?. Wi?c przyjedzie jeszcze tego samego dnia. Przyjecha?, ale znów po czasie. Trzecie spotkanie z UPS to ju? wojna nerwów. Od wtorku próbowa?am si? do nich dodzwoni? z komórki. Poza g?osem pana z ta?my nie odezwa? si? nikt!!!!!!! Przez dwa kolejne dni moje komórkowe próby po??czenia spe?z?y na niczym. Po prostu nie odbieraj? telefonów i ju?. Zadzwoni?am pó?niej ze stacjonarnego i od razu kto? sie odezwa?. Zamówi?am kuriera. Mial przyjecha? w pi?tek. Nic. Zero!!!!!!Null. Zadnego kuriera, telefonu od UPS. Dzwonilam w sobot? dwie godziny, przecie? rzekomo pracuj? w soboty. I co?? Nikt nie odbiera, nawet "pan z ta?my" ju? nie gada. Zadzwonilam w poniedzialek z pytaniem czy kto? jest mi w stanie powiedzie? czemu kurier nie przyjecha? po monitor, i kiedy ?askawie dotrze. Pani od nowa spisa?a te same dane, nazwisko, adres, wag?, adresata, mój numer kontaktowy. Oznajmi?a, ?e kurier b?dzie jeszcze tego samego dnia do 17. I znów nic!!!!! Wi?c znów z?apa?am za telefon. Odebra? facet, od nowa pyta? o wszystkie dane, tel. kontaktowy pod który i tak nie zadzwonia:/, robi?o mi si? ju? niedobrze. Zapytalam gdzie jest kurier. Kaza? mi chwil? poczeka?, gdzie? polecia?, nie by?o go par? chwil. Po czym oznajmi?, ?e nie mo?e zlokalizowac kuriera.?enada. Spytalam wi?c, kiedy zawita do mnie wreszcie kurier? I tu nastapi?o d?uuuugie my?lenie...po czym wypali?, czy ja bym sobie sama nie mog?a przywie?? tego monitora do ich siedziby!!!!!!!!!Jak nie przyj??am jego megahiper oferty, to spyta? kiedy kurier mo?e wpa??. Zale?a?o mi na czasie, wi?c powiedzia?, ?e przyjedzie mi?dzy 12-15. Jakie? by?o moje zdziwienie, jak si? okaza?o ?e i tym razem kureir nie dotar?. Wi?c znów dzwonie-ju? przesta??m prosi? i by? mi??. Pani, znów jaki? nowy nabytek, zapyta?a o te same dane. I kaza?a poczeka?. W??czy?a meleodyjk?, której s?ucha?am przez 5 minut, tylko po to, ?eby po tym czasie uslysze? sygna?, jaki si? pojawia po od?o?eniu s?uchawki!!!!!!!! Dzwoni? znów...ju? nikt nie dobiera. Zadzwoni?am do serwisu monitora, Pani mnie wys?ucha?a i zadzwoni?a do nich. Tym razem jaki? kolejny facet usi?owa? jej wmówi?, ze on nie wie, czemu kurier nie dotarl przez 4 ostatnie dni!!!!!!!!Pani z serwisu kazala mi czeka? na telefon od UPS, który wcale nie zadzwonil. Ja znów zadzwonila i tradycyjnie nikt nie odebram. Godzin? po?niej pojawi? si? kurier. Czlowiek nic nie wiedzia?, ?e na niego czeka?o zlecenie od czwartku!!!!!!!!Mia? do mnie dotrsze? mi?dzy 12-15 a zlecenie otrzyma? o 15:40 i by? zdziwiony jak to mo?liwe!!!!! Z UPS musz? korzysta?, gdy? serwis monitorów pewnej firmy ma z nimi umow?. Wi?c jestem na tych obiboków skazana. OBECNYM I PRZYSZ?YM KLIENTOM SZCZERZE ODRADZAM. UPS UNIKAJCIE JAK OGNIA. zAOSZCZ?DZICIE NERWY, PIENI?DZE NA TELEFONY I CZAS.

autor : Kolejna wkurzona

UPS NIE POLECAM FATALNA FIRMA2007--0-8- 27: 1

UPS to tragedia, zwrocili przesylke
do nadawcy po zostawieniu 1 AWIZO!!
Dzwonie do kierowniczki, oddzial poznan ( jankowice ) i co ona na to ?E musi pan na pisac REKLAMACJE !!!! A co z paczka? Musi pan poprosic nadawce o ponowne nadanie

autor : JanekB

szok2007--0-8- 21: 0

moja przygoda z firma UPS na moje szczescie skonczyla sie dobrze paczka po 12dniach od daty wysylki wkoncu dotarla do miejsca docelowego ale chyba tylko dlatego bo ja sam odebralem biedny kurier nie mogl trafic

autor : nestle77

MBE2007--0-8- 04: 1

Pracuje w jednym z punktow przyjec paczek UPS. Jesli chodzi o okres przedswiateczny to niestety w tym okresie jest NAPRAWDE BARDZO goraco, z pewnoscia na wszystkich dzialach nie wspominajac juz o magazynie, gdyz jak zwykle kazdy zalatwia swoje wysylki na ostatnia chwile. Pracownicy Call Center sa naprawde bardzo sympatyczni ale nie sa winni z?emu funkcjonowaniu obrotu informacja w UPS, tylko ze zawsze obrywa sie na pierwszy ogien. Zapraszam do korzystania z uslug punktow MBE gdzie mozna zapakowac i nadac kazda wysylke przez UPS. Odsetek reklamowanych przesylek nie przekracza 0,5% wysylanych przez nasze punkty paczek. Ponadto kazda reklamacja znajdzie rozwiazanie - zwrot kosztow za uszkodzone lub niedoreczone TERMINOWO wysylki zalatwia sie za naszym posrednictwem a nie bezposrednio w UPS.

autor : mbe

Nie - UPS - Nigdy!2007--0-8- 03: 1

Napisze krótko: dostawa z Warszawy do Warszawy (towar handlowy) pomi?dzy klientami, pomi?dzy którymi dostawy takie odbywaj? si? regularnie od kilku lat. Dostawa mia?a by? tego samego dnia lub nast?pnego. I co? Po wieczór drugiego dnia telefon do UPS i potem przez kolejne dni po 2 razy dziennie. Za ka?dym razem informacja, ?e przesy?ka dotrze po po?udniu albo rano nast?pnego dnia. Reklamacja mailem - ZERO odpowiedzi. Telefony do magazynu: nie odbierane albo natychmiast roz??czane. Dzi? mija 5 dzie?... Po prostu DNO!

autor : Maciek

troch? prawdy o UPS2007--0-7- 30: 2

tak si? sk?ada ?e pracowa?am w STOLICY a teraz wUPS
moje spostrze?enia s? takie ?e kiedy? wszyscy byli bardziej zaanga?owani i wiedzieli ?e ka?d? spraw? trzeba za?atwi? szybko i konkretnie bo ka?dy ba? si? Tkaczowa i pozosta?ych wspólników
teraz odpowiedzialno?? rozk?ada si? na tyle ró?nych dzia?ów ?e w gruncie rzeczy nikt za nic nie odpowiada
jak przyje?d?a szefostwo z Atlanty to jest wielka panika na dzia?ach{s?ynne pinezki w jednym kolorze bo rzekomo Amerykanie tego wymagaj?}
sprz?tanie,chowanie paczek z magazynu ?eby by? porz?dek no bo przecie? jeste?my tacy wspaniali-ogólnie ?ciema jak za Gierka{mo?e ka?? malowa? traw? na zielono,kto wie?}
moim zdaniem to nad?cie naszego kierownictwa-mo?e licz? na b?yskotliw? karier??
szary pracownik niewiele mo?e a du?o musi czy chce czy nie
najgorsze ?e pretensji te? musi wys?ucha? bo przecie? kadra kierownicza unika tego jak ognia bo wi?kszo?? nie ma zielonego poj?cia co to praca kuriera i wymy?la nierealne bzdety-kurier musi to ogarn?? a jak nie da rady to ?ale klientów spadaj? na te biedne dziewczyny które za marne grosze jak mog? tak si? staraj?-a ?e niewiele mog? .....itp,itd
kó?eczko si? zamyka
roz?alonym klientom radz? wi?cej spokoju i kultury-?atwiej i ch?tniej rozwi?zywa? reklamacje nawet najtrudniejsze za?amanemu ale mi?emu klientowi ni? gburowi
widz? to codziennie i wiem naprawd? o czym pisz?
pozdrawiam serdecznie klientów{wszystkich},prosz? o wyrozumia?o?? dla kole?anek i kolegów tych najni?szych w hierachii-jak jest ?le to winni oni jak dobrze tozas?ugi bierze góra -oto sens korporacji takich jak UPS
?al Stolicznych czasów-to by?a du?a rodzina,ludzie si? wspierali a teraz ka?dy to wróg

autor : mysza

UPS sprostowanie dla wielu2007--0-7- 18: 2

Ludzie!!!nie ma ju? Stolicy!!Zadne UPS Stolica!!!Stolica umarla kilkanascie miesiecy temu!!!Jest UPS Polska!!!nic wiecej....zadnej Stolicy przed ,po i w trakcie...nie niszczcie jedynej i niezast?pionej starej Stolicy przedrostkiem Ups...

autor : toto

UPS Wa?brzych - po prostu ?eneda2007--0-7- 18: 2

W ubieg?ym tygodniu w poniedzia?ek z samego rana zamówi?em kuriera. Pani powiedzia?a, ?e je?eli si? uda, kurier przyjedzie do mnie jeszcze tego samego dnia, a je?li nie - kolejnego ju? na 100%. Wtorek, kuriera nie ma, ?roda - równie?, czwartek - ju? chyba dwudziesty telefon do USP w Wa?brzychu, kolejne nerwy. W reszcie po czterech (!!!) dniach kurier ?askawie odebra? przesy?k?. Wczoraj po raz kolejny zamówi?em kuriera. Mia? by? dzisiaj do godziny 16. Oczywi?cie nie przyjecha?. Telefon do UPS, nikt nic nie mo?e zrobi?, "my nie mamy wp?ywu na kuriera" i inne wymówki na poziomie przedszkola. Z "us?ug" (je?eli tak to mo?na nazwa?) UPS Stolica w Wa?brzychu korzystam tylko dla tego, ?e odbiorca (serwis LG) ma podpisan? umow? p?atno?ciow? jedynie z UPS Stolica.
OSOBI?CIE NIGDY WI?CEJ NIE SKORZYSTAM Z UPS STOLICA. Na prawd? - szkoda nerwów. A za pieni?dze przeznaczone na kolejne telefony do UPS mo?na zamówi? nieco dro?szego kuriera Masterlink. Na firmie Masterlink jeszcze nigdy si? nie zawiod?em.

Tym, którzy maj? do czynienia z UPS Stolica ?ycz? wytrwa?o?ci.

autor : Kolejny oszukany

UPS potrzebuje pomocy ale...2007--0-7- 17: 1

Czytam to forum i zastanawiam sie dlaczego kazdy spoglada na firme UPS tylko ze swojej perspektywy.

Kurierzy nie doreczaja paczek terminowo z prostych powodow-KLIENCI nie pisza numerow telefonow na dowodach nadania a zamiast pisac adresy drukowanymi literami pisza jak lekarze na receptach(nie uwlaczajac lekarzom).Uwierzcie mi,ze kazda przesylke mozna doreczyc jesli sa kompletne dane na liscie,kurier to nie listonosz ,ktory idzie od domu do domu codziennie ta sama trasa i nawet nie majac dokladnego lub czytelnego adresu moze doreczyc przesylke po nazwisku.Kurier pokonuje czasem kilkaset kilometrow,czasem nie ma gdzie zostawic awiza,gdyz np;domofon jest zepsuty a do klatki nikt go w obecnych czasach nie wpusci,bo pies biega po podworku a wlasciciel jest na ogrodku(ma ryzykowa? wlasne zdrowie i pchac sie byleby doreczyc paczke)...jesli bylby telefon,czytelny i odbierany przez klienta problem bylby z glowy a i interwencji byloby znacznie mniej.
Wiele razy bylam swiadkiem kiedy klient pracownikowi call center wmawial ,ze nikt do niego nie dzwonil,a kiedy zadzwonil sam kurier-nagle klient przyznawal sie,ze rzeczywiscie mogl nie odebrac bo mial spotkanie.Prawda lezy posrodu...apeluje o rozsadek przy wysylaniu towaru i umieszczaniu jak najwiecej informacji pomocniczych na dowodach nadan,a kurierow zachecam do wykonywania telefonow do klientow...przy obecnych stawkach za polaczenia taniej zadzwonic i uprzedzic klienta o trudnosciach w doreczeniu niz jechac kilkanascie kilometrow,zostawic awizo,ktore jakies dziecko z ciekawosci sciagnie i wyrzuci(a niestety kurier zgodnie z regulowanym prawem nie ma prawa korzystac ze skrzynek pocztowych)i tak paczki niedoreczyc.

To forum potwierdza teze ,ze jeden klient niezadowolony moze zniechecic kilkuset innych niz jeden zadowolony namowic do uslug chocby jednego.

Wszystkim zycze cierpliwosci i kultury w przekazie informacji...co w wielu przypadkach to forum nie stosuje...klient ,ktory jest agresywny wzbudza agresje,pracownik call centrum nie jest maszyna i ma rowniez ograniczony stopien wytrzymalosci...
I jeszcze jedno...jesli ktos chce porozmawiac o konkretych osobach z imienia i nazwiska sugeruje do nich zadzwonic a nie wycierac podlogi ich danymi personalnymi na forum...

pozdrawiam

autor : pracownik

UPS PL jeszcze taki najgorszy nie jest.......2007--0-7- 17: 0

Tez pracuje w UPS, powiem wam ze UPS PL jeszcze az taki tragiczny nie jest. Prawdziwy cyrk to jest UPS Irlandia. Na ?wi?ta w jednym magazynie (Dublin Finglas)obs?uguj?cym terytorium mniej wi?cej wielko?ci du?ego województwa ukradli kilkaset ipodów (wszystko z Apple Computers idzie przez UPS). Kolejna sprawa to, ?e ci kierowcy to straszni rasisci, jak tylko widz? jakie? obco brzmi?ce nazwisko to wrzucaj? informacje do systemu, ?e nie mogli znale?? adresu. Nie pami?tam nawet ile skarg na t? leniw? bande z?o?y?em ale nic mi nie wiadomo, ?eby kto? bekn?? za to.

Co to ca?ego systemu to Ja?ko ma du?o racji, problem polega na komunikacji mi?dy operacjami a callcenter, chocia? ja zbyt wielkiej wiary, ?e tu cos si? zmieni nie mam. W ogóle problem z call center jest taki, ?e oni tam nic realnego zrobi? nie mog?. Co najwy?ej mog? wys?a? wiadomo?? do hubu. Tak samo mo?na si? domaga? rozmowy z jakim? managerem w call center ale w sumie to ten manager wy?le tak? sam? wiadomo?? jak taki zwyk?y zawodnik z callcenter.

Poza tym ca?y system operacji jest dysfunkcyjny. Kierowca ma okre?lony czas na dor?czenie jednej przesy?ki, wi?c nawet je?eli nie spróbowa? dor?czyc paczki musi da? tak? informacj? do systemu "?eby papiery by?y w porz?dku". Dlatego w?a?nie STANDARD jest na ogó? tak opó?niony bo nie ma gwarancji zwrotu pieni?dzy jak si? spó?ni, a kierowcy maj? po prostu zbyt du?o paczek na jeden dzie?. Daleki jestem tu od bronienia ich bo wielu z nich to leserzy ale fakt jest faktem ze limity dzienne s? nierealistyczne.

Kolejna sprawa to ca?e to ?ledzenie paczek w necie. To jest te? niez?a parodia. Dane w necie bywaj? o kilka godzin opó?nione bo s? aktualizowane przez jeden z g?ównych serwerów firmy (Louisville-Kentucky albo Mawah) Przede wszystkim jednak trzeba umie? czyta? te scany. NA przyk?ad je?eli jaka? zagraniczna filia wy?le jakie? informacje dotycz?ce frachtu (TRANSFER NOTIF) to wygl?da to jakby paczka zosta?a wys?ana do tego kraju. Ehh szkoda gada?, w ka?dym razie sam sie nie moge w tym po?apa?, znam system, procedury itd. ale bez systemu który mam w biurze polegaj?c na internetowym ?ledzeniu mimo wszystko nic nie kumam (je?eli ?ledzicie paczki w necie i je?li tylko co? wyda wam sie podejrzane powinniscie zrobi?: 1. O K.....!, 2. Zadzwoni? do UPS, 3. modli? si?)

No ok to chyba tyle, UPS jest do d.... ale problemy s? raczej systemowe a nie to ze jakis jeden czy drugi kurier jest leniwy..... a moze i jedno i drugie...

autor : kuba

UPS2007--0-7- 14: 1

do??czam si? do sporego grona zniesmaczonych us?ugami UPS - mo?e kiedy?, kto? od nich to przeczyta i pójd? po rozum do g?owy. Mia?o by? normalnie W-wa - Wroc?aw, max 24h. By?o jak zwykle: w pi?tek niestety nic, wi?c po telefonie do UPS, ?e mo?e jednak w sobot? (jak ju? si? przesy?ka "znalaz?a" po 10 min. szukania) te? si? nie da?o. Propozycja na poniedzia?ek, tyle ?e mnie to ju? nie interesuje. Dwoma s?owami - arogancja i pora?ka.

autor : marek

ahhhhh2007--0-7- 09: 2

Pi?knie nie jest

Tak si? sk?ada, ?e jestem pracownikiem UPS.
Dziewczyny do których si? próbujecie dodzwoni? ca?y czas odbieraj? telefony.
Ale przyznaje ?e z centralk? jest co? nie tak. Dzisiaj np. spróbowa?em si? dodzwoni? do biura. Tylko 1 dziewczyna rozmawia?a przez telefon. Na po??czenie czeka?em ok., 3 mint. Problem jest ju? zg?oszony. Wi?c mo?e b?dzie lepiej.
G?ównym problemem niedo®czalno?ci przesy?ek jest s?aby kontakt mi?dzy biurem a magazynem. Jedyne co pozostaje to bezsilne pisanie e-maili do magazynu aby wyda? przesy?k? na wieczór. Ale i to nei dzia?a …..
Powiem tylko tyle b?dzie lepiej…..

autor : Ja?ko

UPS Wro c.d.2007--0-7- 06: 2

No i mamy 06 lipca - przesy?ki nadal nie ma. Do UPS Wroc?aw nie mog? si? dodzwoni? ani ja, ani nadawca. Pami?tacie, ?e UPS daje nam PROFESJONALNY system ?ledzenia drogi przesy?ki on-line? Moj? przestali ?ledzi? 03 lipca... po prostu zako?czy?y si? wpisy; poza statusem "niedor?czona" , widnieje informacja: dor?czono 03 lipca; schizofrenia czy cu??

UPS Wro c.d.2007--0-7- 03: 1

... ci?g dalszy. Czy kto? spodziewa? si?, ?e przesy?ka dotrze? Kolejny dzie? zmarnowany na oczekiwanie na JA?NIE PANA KURIERA Z HIPERPROFESJONALNEJ FIRMY UPS. Wczoraj pani z wroc?awskiego odzia?u UPS zapewnia?a mnie wszelkimi dost?pnymi ?rodkami, ?e przesy?ka dotrze pod wskazany adres w dniu dzisiejszym mi?dzy godzin? 12.00 a 15.00. Jest 19.00, przesy?ki nie ma, nie ma te? ?adnej informacji. Od 15.00 nie sposób dodzwoni? si? do UPS Wroc?aw (próbowa?em ja - adresat, próbowa? równie? nadawca); podczas wczorajszej rozmowy z konsultantk?, na moje pytanie - co b?dzie, je?li kurier po raz kolejny nie dostarczy przesy?ki, otrzyma?em wielokrotn? odpowied?, ?e nie ma takiej mo?liwo?ci; có?, niespodzianka!!(??) oko?o 15 minut profesjonalnych zapewnie? nie wystarczy?o...

weso?o w UPS2007--0-7- 03: 1

Przez trzy lata systematycznie co tydzie? otrzymywa?em z za po?rednictwem STOLICY przesy?ki paletowe generalnie moja ocena wspólpracy ze stolic? to 5-.
Po przej?ciu przez UPS zacz??y si? schody. 22-06 schody zaprowadzi?y na szczyty bezradno?ci, ignorancji i nierzetelno?ci. Z dodzwonieniem si? nie ma ?adnego problemu ALE no w?a?nie ale od 22-06 do 02-07 dzwoni? i nie mog? odebra? swojej przesy?ki pracownicy po drugiej stronie telefonu bardzo mili fachowo zbieraj? i przekazuj? info i co i nic po tygodniu dzwonienia pytam si? kolejnego pracownika czy jest jaki? numer pod którym mog? porozmawia? z osob? która ma jaki? wp?yw na to jak i gdzie wedruje moja pzresylka ale otrzymuj? info ze jest to jedyny numer Moj? spraw? wg pracowników centrum zajmowa? niejaki Pan ?ukasz Ma?kowski ale nikt mnie nie móg? z nim po??czy? i otzrymywa?em tylko info ?e oddzwoni oczywi?cie nie oddzwoni? a na chwil? obecn? tj 02-07-2007 godz 12:20 podobno moja przesy?ka jest ju? wydana kurierowi i wraca do nadawcy co podobno by?o wiadomo ju? wczoraj ale fachowi pracownicy z fachowym systemem mnie o tym nie poinformowali wczoraj / pomimo 4-krotnego dzwonienia do UPS/ i zalecali cierpliwe oczekiwanie.
Na chwil? obecn? rozpoczynam poszukiwania przesy?ki nadanej 27-07-2007 te? jeszcze nie dotar?a. Acha Korzystam tez z Rabena, Schenkera, MM no wsz?dzie bywaj? wpadki ale ostatnia przygoda z UPS to prawdziwa szko?a przetrwania
POGODY DUCHA WSZYSTKIM KLIENTOM UPS

autor : zdziwiony klient :))

UPS Wro2007--0-7- 02: 2

I ja, niestety, do??czam do grona niezadowolonych.
Przesy?ka nadana w ?widnicy 28.06.
Czeka?em na dor?czenie 29.06 (naiwny:) )OK, rozumiem, w ko?cu mieszkam w dziurze zabitej dechami i nikt nie jest doskona?y; no i w ko?cu tylko przesy?ka STANDARD (cokolwiek by to mia?o oznacza?); zniecierpliwiony zadzwoni?em w sobot? z pytaniem co dzieje si? z moj? przesy?k?; otrzyma?em informacj?, ?e w przesy?ce STANDARD UPS nie ma obowi?zku dor?czenia na nast?pny dzie?; do tej pory OK; otrzyma?em informacj?, ?e kurier dor?czy przesy?k? w poniedzia?ek 02.07 najpó?niej do godz.15 (dzi?); 14.50 zaniepokojony nieobecno?ci? kuriera zadzwoni?em ponownie do wroc?awskiego oddzia?u UPS, gdzie uzyska?em informacj?, ?e kurier nie zabra? przesy?ki z magazynu :( (patrz wcze?niej - obiecanki cacanki); wyrazi?em grzecznie swoje zaskoczenie, co zosta?o skwitowane propozycj? odbioru osobistego z oddzia?u UPS i ponown? informacj?, ?e UPS nie ma obowi?zku dostarczania przesy?ek STANDARD nast?pnego dnia; zada?em pytanie: jaki jest wi?c standard dor?cze? w przesy?ce STANDARD ? Ano, standard jest taki, ?e UPS nie ma obowi?zku...itd - tu opad?y mi r?ce; koloejne dor?czenie zapowiedziano na jutro (03.07) mi?dzy 12.00 a 15.oo - zobaczymy; najgorsze jest to, ?e korzystaj?c z us?ug UPS jutro strac? trzeci dzie?, ?eby czeka? na PANA KURIERA; mo?e przyjedzie... ciekawe, czy b?dzie kulturalny, czy arogancki, jak przeczyta?em powy?ej?

Zaproszenie2007--0-6- 30: 1

Zamiast pisa? g?upoty na temat firmy wystarczy skontaktowa? si? z rzecznikiem firmy y dowiedzie? si? na jakim poziomie jest dor?czalno?? przesy?ek.

A ?eby ocenia? UPS jako najgorsz? firm? na rynku nale?a?oby na pocz?tku zapozna? si? z warunkami dor?czenia przez firmy konkurencyjne.

I jeszcze jedno do tych, którzy dzwoni? na infolini? UPS i wyzywaj? konbsultantów b?d? strasz? czy to pras? czy krzywd? fizyczn? - Pr?dzy?skiego 1/3; zapraszamy. Ka?dy jest mocny przez telefon.

UPS opinia (czy warto cokolwiek mówi??)2007--0-6- 28: 0

Przesy?ka zota?a wys?ana do mnie do Gda?ska 20-06-2007 13:54:19 z Wroc?awia...
Do dzi? tj. 28-06-2007 nie mam jej i jestem... jak si? nietrudno domy?le?... ZAGOTOWANY!!!
Od 4 dni wydzwaniam do callcenter i... za ka?dym razem s?ysz?c inn? mi?? Pani? dowiaduj? si? tego samego.
... mam stan magazynowy... ale kurier mo?e j? ju? wzi??... zapisz? j? do wieczornego dor?czenia..

Wzi??em kuriera bo mia?em tak? potrzeb? (szybko i sprawnie)... mia?o by?...
zap?acilem za przesy?k?, ...
wydaj? kas? wydzwaniaj?c do nich od 4 dni czekaj?c ?rednio po 10-15 minut na po??czenie, dowiaduj? si? ?e nie wiedz? gdzie maj? moj? paczk? a Pani... pyta...
... a nie chcia?by Pan odebra? sobie paczki osobi?cie? .....
KURR.....
Ciekaw jestem czy g?ówna Firma (Maj? renom? od 100lat) wie wogóle co si? tu dzieje...

W polsce zatrudnili chyba ludzi z poczty polskiej i dziewczyny w callcenter które gadaj? identycznie jak z b??kitnej lini z TPSA...
Przecie? nie opier...l? mi?ej dziewczyny za opiesza?o?? i niekompetencj? firmy i zatrudnionych tam ludzi...

UPS - Wy?lij nami jak ci si? nie spieszy, to mo?e dowieziemy...

czekam dalej...

staram si? nie denerwowa? bo...
Nerwy to strata mojego zdrowia przez czyj?? g?upot?...

??cz? si? w bólu ze wszystkimi którzy zaufali UPSsss... i si? "przejechali" - czyli prawie ze wszystkimi...

Wyrazy wspó?czucia...

Masterlink, GLS i inne (sprawdzone wielokrotnie) ale NIE UPS !!!!

autor : marcingg

kurier 682007--0-6- 27: 0

Drogi Kurierze 68, tak jak mówi?a kole?anka , na takie co? odezwiesz si? na pewno, dzi?kuj?, zadzwoni? , buziaczki i nie denerwuj si?, Twoja praca jest ok.

autor : maja

skandal2007--0-6- 27: 0

Jestem zszokowany jakosci? pracy tej firmy.Moja paczka czeka ju? dwa dni na kuriera,który ma j? zabra?.Dzwoni? do firmy,ale oczywiscie nikt nie odbiera.Skandaliczne traktowanie klientów.Jakbym wiedzia?,to wys?albym poczt?.

autor : Andrzej z Wroclawia

ups gorszy2007--0-6- 26: 2

TO STOLICA BY?A OK! TYLKO CO NIE KTORYCH PANOW Z WARSZAWY UPS PRZEROS?O TO CO SIE DZIEJE ! MIELI KIEDYS 1500 PRZESY?EK I BY?O OK ? A TERAZ 4500 I NIE MAJA POJECIA CO Z TYM ZROBIC LOGISTYKA 00 A CENTRALA 00 ZE TO JESZCE DZIALA TO ZAS?UGA KURIEROW I DZIALU ZG?OSZEN A NIE WARSZAWKI BO DLA NICH SIE LICZY TYLKO.......? POZ NIE DAJCIE SIE STOLICA JEST OK ups moze kiedys zobaczymy?

autor : STOOKLICA

odpowiedz na powyzszego komentarza2007--0-6- 26: 1

Droga Maju!!

jak masz odwage to przedstaw sie z jakiej jestes firmy a nie piszesz kompletne bzdury na moj temat,a jak masz jakis problem to mozesz mnie zlapac na lotnisku od 6 lat.
pozdrawiam Cie i czekam na tel.
(chyba ze kolanka) buzka

pozdrowienia K-68

autor : KURIER 68

kurier 682007--0-6- 26: 0

kurier 68 obs?uguj?cy teren lotniska we wroc?awiu jest najgorszym kurierem jakiegokolwiek widzia?am,jest leniwy i okrada firm?,poniewa? w ogóle nie przyje?d?a po przesy?ki bo MU SI? NIE CHCE , a tak ogólnie UPS jest to paskudna firma nie idzie si? tam do nikogo dodzwoni?

autor : maja

UPS2007--0-6- 22: 1

i co wy si? tak ?cieracie nad tymi swoimi wypracowaniami, naprawde nikt nie pragnie by?cie korzystali z us?ug tej firmy. Narzekacie narzekacie a i tak dalej wysy?acie. Wi?c po co si? denerwowac? Jest tyle innych cudownych firm, które nie pope?niaja b?edów.. Je?li UPS tak wam dzia?a na nerwy bardzo serdecznie zapraszam wszystkich niezadowolonych na poczt?:))

autor : zadowolona klientka;)

Co wy mi tu pitu pitu2007--0-6- 22: 1

I tak wiadomo ?e UPS jest najlepszy. I jacy to wspaniali ludzie... ; )

autor : El-Magiko

Co wy mi tu pitu pitu2007--0-6- 22: 1

I tak wiadomo ?e UPS jest najlepszy. I jacy to wspaniali ludzie... ; )

autor : El-Magiko

UPS pogorszy? si? po po??czeniu ze Stolic?2007--0-6- 22: 0

Ja uwa?am, i? pogorszenie jako?ci w UPS ma zwi?zek z po??czeniem ze Stolic?. Przedtem zdarza?y im si? te? wpadki ale mo?na by?o szybciej wszystko wyja?ni?. Obecnie dodzwonienie si? do którego? z oddzia?ów graniczy z cudem, a na odpowied? na zg?oszon? reklamacj? czeka si? nawet 2-3 miesi?ce.Ponadto uwa?am, i? zatrudniaj? zbyt ma?? ilo?? kurierów (rzetelnych kurierów), którzy si?? rzeczy nie wyrabiaj? si? fizycznie z rozwozem b?d? odbiorem paczek i niestety pó?niej kombinuj? z awizami itd. Dziwie si? poniewa? w USA, czy w Europie Zachodniej UPS jest firm? z górnej pó?ki i dzia?aj? na najwy?szym poziomie. By? mo?e w Polsce problem tkwi w polityce zarz?dzania.

autor : analityk rynku logistycznego

Na mnie to robi wrazenie maj? jedna z wi?kszych flot na ?wiecie2007--0-6- 20: 2

Pracownicy prawie 500000 osób

Dzienny wolumen dor?cze? 15,6 miliona paczek i dokumentów

Qurcze ile osób musi zadzia?ac, ile czynników by to wszystko kazdego dnia gra?o
Reklamacje to nieod??czna czesc tej branzy... macie bardzo trudne zadanie, do tego jak widac powyzej - Klientów, którzy chyba s? podes?ani przez konkurencj?

autor : logistynka

hmm...2007--0-6- 20: 1

Tak czytam te komentarze i zastanawiam sie czy Wy ludzie macie za grosz kultury i serca. Firma dorecza przesy?ki bo tylko ta firma wysy?am od kilku lat i wyobra?cie sobie ze przesy?ki dochodza sa na czas, rzadko kiedy sie zdaza ze maja opoznienie jednodniowe.Wiec nie jest ?le.

Jesli chodzi o obs?uge to Panie sa bardzo sympatyczne staraja sie jak moga i to slychac a ze przesy?ki nie sa doreczane na czas to przeciez nie jest ich wina a na nich g?ównie sie ludzie wyzywaja. Wiec zastanówcie sie i miejcie serca dla tych Pan, ktore probuja WAM pomoc.

autor : anatomka

Realia2007--0-6- 20: 1

?ycze Pani by kto? z Klientów w Pani Firmie tak porozmawia?,
ludzie zastanówcie si? i troch? kultury !!! i og?ady.
Las was wychowa? ?
Pracownik callcenter nie jest odpowiedzialny za sytuacj? w firmie.

Poza tym prosze sobie powysy?a? innymi firmami
... realia sa przykre w Polsce, dziurawe drogi, ludzie itd

my?li Pani ?e w DHLu albo na poczcie albo u innych nie ma zagini??, uszkodze? czy opó?nie?

Przypominam , ?e UPS jest jedn? z najwi?kszych firm,
wi?c chyba cos potrafi? je?li istniej? ju? 100 lat !

Mam nadziej?, ?e ta paczka do Pani nie dosz?a
bo w?a?nie z takimi jak Pani pracownicy wszystkich callcenter
maj? przyjemno?c rozmawia?
Jakby by?a Pani wychowana to ta "Paniusia" zrobi?a by wszystko by Pani pomóc

autor : Pracownik callcenter

ABSOLUTNY NEGATYW!!!2007--0-6- 19: 1

Witam i do??czam si? w?ciek?a do negatywnych opinii na temat (wroc?awskiej) firmy UPS. Do??czam z niesko?czon? ilo?ci? wykrzykników. Otó? nadawca wys?a? mi przesy?k? w ?rod? (wart? grubo ponad 3 tysiaczki). Przesy?ka jest terminowa (bilety na wakacje last minute-juz za chwil?). Przesy?ka mia?a doj?? do pi?tku do godziny 17.Jak sie domy?lacie nie dosz?a.W poniedzia?ek interwencja telefoniczna w UPS-12 minut wiszenia na s?uchawce telefonu. Przesy?ka jest na magazynie. Kurier j? pobra? w pi?tek-a jak?e,ale chyba nie chcia?o mu si? ju? dojecha? do klienta! Pa?cia obieca?a, ?e przyjedzie mi?dzy 18 a 20. I co? Odpowied? przewidywalna - nie przyjecha?. Dzwoni? dzi? (10 minut przy s?uchawce) i co s?ysz? - Pa?cia ze stoickim spokojem informuje mnie, ?e przesy?ka jest na magazynie. Dodam, ?e to jedyne s?owa, które by?a w stanie mi zaserwowa? przez telefon. Pytam: i co? co dalej? co w zwi?zku z tym, ?e jest kuuuuuurwa na magazynie? B?dzie tam le?e? do usranej ?mierci? No wi?c, cytuj?: "kurier mo?e ja Pani przywie?? wieczorem". Mo?e kuuuurwa? MUSI chyba! Tyle, ?e mnie wieczorem nie b?dzie. Nie mam czasu siedzie? w domu na ty?ku 3 dni z rz?du i czeka? na ja?niekuriera, ?z wreszcie zechce mu si? pofatygowa? pod wskazany na przesy?ce adres. Z kolei je?eli dzi? nie dostan? przesy?koi, wyjazd szlag trafi. Strac? ja: wyjazd i zaplanowany urlop, który ju? w pracy wzi??am. Straci te? biuro turystyczne, które b?dzie musialo mi zwróci? kas? za te bilety. Ja dodatkowo strac? bilety ju? zakupione na dojazd do miasta, z którego jest odlot.
PRECZ Z UPS!!!!!!!!!!!!!!! T? firm? powinno si? wysadzic w powietrze (przynajmniej wroc?awsk?), skoro nie ma innego sposobu na zako?czenie takich poczyna?.

autor : RudaKazia

ups negatyw2007--0-6- 17: 2

cze ups...bezkarni bardziej od TePsy...
brak odpowiedzialnosci zadziwilby nawet nietykalnych komuchuff...strata kasy czasu i nerwuff...zero kontaktu...zero info...zero opcji telefon do kierowcy...totalne zero...
QRVY i HOOYE...
burdel wiekszy niz na alegro...

autor : xzy666

kontraargument2007--0-6- 17: 2

primo - jest zwi?zany z ta firm? spedycyjn?.
secundo - skoro wszyscy s? tacy niezadowoleni i narzekaja to po co po raz kolejny korzystaj? z us?ug firmy "UPS" ? nie ma innych firm na rynku?
po trzecie - czy kiedykolwiek kto? z wy?ej wpisanych mia? doczynienia z jednorazowymi wysy?kami paczek b?d? jakimkolwiek przedsi?wzi?ciem angazuj?cym ponad 500 ró?nych osób które oczekuj? na efekt pracy gdzie termin jej oddania jest ograniczony? nie mówi? o pracy ta?mowej a o czynno?ci która wymaga precyzji i zaanga?owania 2000 osób? mog? to sobie coponiektórzy pa?stwo wyobrazi??

?atwo jest krytykowa?, obra?a? innych i zwala? win? na 2 stron?. mo?e jednak warto by?oby si? postawi? po stronie tej drugiej osoby i pomy?le? logicznie? bo bu?czuczne has?a i narzekanie jeszcze nic dobrego nie przynios?y.

ps 1 - telefony w oddzia?ach s? zaj?te bo dzwoni ogrom ludzi. jak kto? nie wierzy to nie spróbuje si? po??czy? do równie du?ej firmy jak np. Telekomunikacja.

ps2. - osoby które u?y?y na forum publicznym godno?ci p. Kaczy?skiej jak te? te, które nazwa?y firm? UPS z?odziejami pragne poinformowa? ?e w?a?nie pope?ni?y przest?pstwo. Udost?pnianie danych osobowych bez zgody w?a?ciciela i znies?awienie. A te 2 kwestie zamist do rzecznika w normalnych warunkach w?druj? do S?du RP.

jak kto? ma sensowne pytanie to prosz? zadawa?. odpowiem z ch?ci?.

ups...NEGATYW2007--0-6- 17: 2

witam
FAKTY:
oplacona przesylka odebrana w bialymstoku we wt 12-06-2007; wyslana do gdanska 13go...(?!!!)
w/g info na stronie -nr listu- jest w gdansku 14go w PRZEWOZIE...cokolwiek to znaczy...info tele potwierdza istnienie paczki...ale po 16 biurwy nie pracuja...rozwozenie do 17...brak opcji odbioru osobistego...odmowa kontaktu z kurierem...?...
zero odpowiedzialnosci...zero kontaktu...zero info...po prostu zwykle zero...ups...zamowione leki a temp otoczenia(...i oczekiwania) zmuszaja do lojalnego uprzedzenia apteki Cefarm, ze jesli nie jutro - 15sty - to paczki N!E odbiore...(artyku? 10 ust. 1 ustawy o ochronie niektórych praw... przepis art. 544 KC)
koszt uslugi ups: wplata na konto Cefarm - wysylka lekow - zwrot paczki - zwrot kasy (z odsetkami)...czas akcji: 11-06 godz 11:39 wplata na konto...moze do konca czerwca otrzymam zwrot kasy za leki...(chory jestem przez wirus ups)
skalkulujcie sami...obie strony transakcji poszkodowane przez przewoznika (doreczyciela a moze streczyciela? towaru)...
przestrzegam wszystkich...TOTALNY NEGATYW...to pisalem ja, xzy666

autor : xzy666

Klient debil2007--0-6- 17: 2

Uwa?am ?e ci klienci którzy pisz? negatywnie nie maj? poj?cia o us?ugach i firmie UPS; Mysl?, ?e nadanie firm? kuriersk? gwarantuje dor?czenie tego samego dnia do odb. nawet przesy?ki mi?dzynarodowe. My?l? ?e kurier odniera paczk? i jedzie bezpo?rednio do odb. na drugi koniec Polski za ok 30 pln - niech si? pukn? w g?ow?. Polecam zapoznanie si? z cennikiem i g?ównymi zasadami firmy UPS a potem mo?na si? wypowiedzie? i skorzysta? z wielu us?ug tej firmy. Nie ?ycz? sobie telefonów do mojego dzia?u g?upich blondynek i prostaków którzy "chc? kupi? chleb w rze?ni" sorry to jest g?upota - pozdrawiam

autor : agent CC UPS

zero orientacji marketingowej2007--0-6- 13: 2

Od 3 dni bezowocnie staram si? do nich dodzwoni? do Wroc?awia i g?ównie telefon jest ca?y czas zaj?ty a jak ju? jest wolna linia to po??czenie zostaje roz??czone- tragedia; do tego podobno by? kurier ale chyba zapomnia? zostawi? jakiekolwiek zawiadomienie; zwyk?a kpina; na jakiej zasadzie oni funkcjonuj?- dobre pytanie; pozdrawiam

autor : zara

UPS - same problemy2007--0-6- 12: 1

Paczki z Bydgoszczy do Wroc?awia notorycznie NIE docieraj? w 24h... Dodzwoni? si? nie mo?na ani do Wroc?awskiego oddzia?u ani do Warszawy. Z reszt? dzwonienie nie koniecznie ma sens bo nie zawsze s? w stanie pomóc. Nie wiedza na przyk?ad kto opiekuje si? u nich moj? firm?.
Na umow? czekam ju? od 5 miesi?cy (tak d?ugo zajmuje to opiekunowi mojej firmy).

Nie ma porównania z DHL. W DHL jest zawsze na czas a jak jest jaki? problem to mo?na liczy? na szybki kontakt (dodzwaniam si? za 1 razem) a wyja?nienie sprawy zajmuje od kilku sekund do kilkanastu minut (oddzwaniaj? i wszystko jasne).

autor : wojtek

UPS Wroc?aw to dramat!!!!!!!!!2007--0-4- 27: 0

Ta firma to kpina!! Przesy?ka nie mo?e dotrze? z Wroc?awia do Wroc?awia . Le?y na magazynie 12 dni i niby kurier j? codziennie zabiera tylko pare kilometrów dalej ju? z ni? nie dociera.Wys?a?am reklamacje 0 odzewu, dzwoni?am 3 razy do Warszawy i raz do Wroc?awia to samo czyli nic. To jaka? pora?ka a nie firma!!!

autor : maku

z Piaseczna do Piaseczna idzie ju? tydzie?2007--0-4- 18: 2

Straszna firma, w logu przesy?ki s? próby dor?czenia w godzinach gdy by?em w domu. Przesy?k? dostali z Merlina 12.04 - do dzi? 18.04 nie dotar?a. Konsultanci do niczego si? nie nadaj?. Przekazuj? jedynie ?e spraw? zajmuje sie Pani Katarzyna Kaczy?ska z dzia?u interwencji i ?e ona do mnie zadzwoni. Interweniuj? od 4 dni - nie zadzwoni?a.
Dzisiaj nawet nie próbowali dor?czy?.
Nigdy ju? z ich us?ug nie skorzystam!
Sk?adam oficjaln? skarg? do Merlina, Rzecznika Praw Konsumenta i UPS.

autor : tuor

czas to poj?cie wzgl?dne!2007--0-4- 13: 1

Przesy?ka zosta?a wys?ana z Katowic do ?odzi, co zaj??o 12 godzi. W ?odzi kurier wyruszy? do mnie o o8,48 Dzwoni?am do delegatury w ?odzi o god? 16.00 - zapewniono mnie, ?e przesy?ka b?dzie przed 18.00. O 18.00 dowiedzia?am si?, ?e do 20.00, Oytanie brzmi: o ile dalej jest z ?odzi do ?odzi, ni? z Katowic do ?odzi?! Przesy?ki aktualnie nadal nie mam!

autor : sylwia k.

akcja marketingowa2007--0-3- 24: 2

Widzieli?cie ostatni? akcj? marketingow? UPS. Mia?em na onecie bannera o ... super , klikam a tam ... jaka? strona po ... hiszpa?sku!!! (to chyba by?o skierowane do meksyków mieszkaj?cych w Polsce). Umiej? kas? wyrzuca? w b?oto. A ta ich reklama ... bez obaw? Jak to czytam to si? faktycznie zaczynam obawia?.

autor : irnic

problem z UPS2007--0-3- 16: 2

26 lutego wys?a?em paczk? za pobraniem poprzez kuriera UPS, 27 lutego klient j? odebra?. Ale kasy za ni? nie przekazali mi po dzi? dzie? 16 marca. Czy kto? si? mo?e orientuj? w jakim czasie ta firma normalnie przekazuje pieni?dze ?

Bo nawet dzwoni?em do nich i dosta?em informacj? ?e w ci?gu 10 dni wp?ac?, rozumiem ?e chodzi?o o robocze, potem mimo wszystko dowiedzia?em si? ?e 14 i dzisiaj jest ten 14 dzie? a kasy nie ma nadal.

No i juz trac? cierpliwo?? i je?li pieni?dze nie zostan? wys?ane w tym tygodniu sk?adam skarg? do Rzecznika Praw Konsumenta.

autor : visor

Zero profesjonalizmu!!!2007--0-3- 12: 1

Firma UPS Polska Sp. z o.o. na swojej stronie internetowej szczyci si? wieloma nagrodami, ale za co je dosta?a naprawd? trudno mi powiedzie?, gdy? jako?? us?ug i podej?cie do klienta s? na ?enuj?cym poziomie. Ka?da próba skontaktowania si? z osob? odpowiedzialn? za wystawianie faktur ko?czy?a si? fiaskiem (telefony nie s? odbierane, b?d? podawane s? coraz nowe numery telefonów pod którymi nikt si? nie zg?asza), notorycznie robi? b??dy na fakturach, a pro?ba UPS (zawarta na fakturze), aby w przypadku b?edów wysy?a? noty koryguj?ce, jest po prostu ?miechu warta, bo wys?a?am j? i nie dosta?am jej z powrotem. Ciekawe co firma na to, mo?e "UPS! Znowu nie wysz?o!"?!

autor : ?ucja

Marcin2007--0-3- 05: 1

Na przesy?k? czekam ju? tydzie?. Po wprowadzeniu numeru przesy?ki na ich stronie dowiaduj? si? tylko, ?e zosta?a ona wys?ana w styczniu, podczas gdy w rzeczywisto?ci zosta?a wys?ana pod koniec lutego..paranoja! Dodzwoni? si? do ich biura w Gda?sku te? nie zdo?a?em - stale 3 min oczekiwania na po??czenie, a pó?niej w??cza si? fax. Skandal!! Ponadto, dawno nie widzia?em takiego ba?aganu jak na ich stronie www! Masterlink tak? sam? przesy?k? dostarczy? w 2 dni, dodatkowo informuj?c sms'em, ?e paczka czeka na mnie.

autor : Wstyd!!!

kurier2007--0-2- 26: 1

co wy wiecie o kurierach popracowliby?cie troche a nie narzekali

autor : marro

UPS, UPS - pózno ale jest...2007--0-2- 20: 2

UPS, UPS - pózno ale jest...

autor : Scamp

Nie radze korzysta? z us?ug tej firmy. POLECAM DHL2007--0-2- 08: 1

A wi?? tak. Pewna firma wysy?a?a we wtorek firm? UPS przesy?k? do mojej inwestycji, któr? prowadz? w Grudziadzu. Paleta mia?a doj?? na ?rode do Grudzi?dza, po moim telefonie okaza?o si? ?e przeys?ka przez pomy?k? trafi?a do Skierniewic, Pani z infolini obieca?a ?e we czwartek trafi ju? napewno do mnie. We czwartek dzwonie do terminala w Toruniu ko?o 10:20 a Pani mnie informuje ?e przesy?ka zosta?a w Warszawie. Ale jaja. Dzwonie do warszawy i informuje ?e firma nie wywi?za?a si? z umowy o dostarczaniu przeys?ek drobnicowych w ci?gu 2 dni roboczych, i chcia?bym aby warszawa na swój koszt wys?a?a moj? przeys?k? kurierem dedykowanym bo jest to ich wina,( nadmieniam ?e tak robi? du?e firmy logistyczen np. DHL) a Pan z infolini mówi mi ?e nie maj? ?adnego obowi?zku dor?czania w ci?gu 2 dni, a to co maj? w cenniku to tak napisali bo konkurencja te? ?wiadczy takie us?ugi.

POLACY dajcie sobie spokój z firemk? jak? w Polsce jest UPS, ich mottem powinien by? sklogan "Wy?lij nami jak ci si? nie spieszy to mo?e dowie?iemy". Buduje supermarkety w ca?ej Polsce i jako?? us?ug firmy UPS jest bardzo s?aba, proponuje aby jej prezesi wycofali si? z Polski i nie robili wstydu sobie i inny. Maj? s?abe pod?ó?e logistyczne, które nie dorasta do wymogów rozwijaj?cego si? rynku us?ug kurierskich. Proponuje spakowa? si? i otworzy? fili? w KAZACHSTANIE.

Pozdrawiam
Cybula ?ukasz

autor : Cybula ?ukasz

prawda2007--0-2- 01: 2

prawda jest taka ?e aktualnie istnieja trzy rodzje listów cztery rodzaje faktur a papierologia jest taka ?e strach patrze? system narazie jest tak zacofany ?e w porównaniu z dhl-em lub gls-em to my jeste?my daleko w tyle dobrze to wiem bo mam dobre kontakty w innymi kurierami, ale ten kto chec to potrafi
jestem kurierem wi?c wiem jak to wygl?da
moja dor?czalno?? jest na poziomie 99,9% (przez ostatnie 2 tygodnie nie dor?czy?em 1 paczki na nast?pny dzie?)

autor : kurier

ach ta ignorancji2007--0-1- 28: 1

... niby si? potwierdza ... pad?a ju? miejscowo?? Lublin ... faktycznie ustalenie czogokolwiek w godzinach popo?udniowych graniczy ze sztuk? magiczn? a zamówienie kuriera po godz 15 w zasadzie ko?czy si? w 90% jego przyjazdem w dniu nast?pnym a i to po interwencji ... oczywi?cie nie mia? czasu ?eby przeprosi? ?e nieprzyjedzie po przesy?ke a ludzie w firmie do 17 siedzieli i czekali a? kto? si? odedzwie i tu zaskoczenie ... w s?siedniej firmie jaki? ludek z Pocztexu odbiera? paczki i da? nam wizytówke, jakie by?o nasze zdziwienie jak panienka pod tym numerem wys?a?a do nas kuerira (coprawda uprzedzi?a ?e b?dzie to na styk i mo?e sie na polaczenie nie zalapac) wiec grzecznie podziekowalem i szybki rajd w stylu WRC do ich siedziby ... dopiero za?apa?em ?e to Poczta. Jeszcze wi?ksze zdziwienie by?o jak nast?pnego dnia mi to dor?czyli przed godzin? 9 w zapyzia?ej dziurze w bieszczadach.
UPS do d.... Pcztex cool ... chyba zmienie firme wysy?kow? z DHLem te? specjalnie problemów nie ma ale w razie wpadki ci??ko roszczenie zrealizowa?, nie wiem jak z Pocztexem mo?e ma kot? jakie? do?wiadczenia ?

autor : Ro

UPS =lekcewa??cy stosunek do klienta2007--0-1- 26: 0

W pa?dzierniku 2006 zgubili paczk?, któr? nadali?my za ich po?rednictwem. W listopadzie z?o?yli?my pisemn? reklamacj? i do chwili obecnej mimo stanowczych monitów nie otrzymali?my ?adnej odpowiedzi, nie mówi?c ju? o odszkodowaniu za zaginiony towar.Niedotrzymywanie terminów dor?cze? oraz fa?szywe powody niedor?cze? s? u nich standardem. Najgorsze jest to, i? nie mo?na wyci?gn?? od nich ?adnych konsekwencji w zakresie niedotrzymywania warunków umowy. Jedynym rozwi?zaniem jest chyba rozwi?zanie wspó?pracy. Nikomu nie polecam UPS-u, bo mo?na przez nich straci? klientów. Polecam Masterlink, b?d? GLS - w ?wi?tecznym szczycie paczkowym nie "zawalili" ani jednej przesy?ki.

autor : logistyk

OK2007--0-1- 24: 2

ja wczoraj dosta?em paczk? z UPS... z Wroc?awia zamówiona rano przysz?a nast?pnego dnia o 18, w necie mog?em ?ledzi? co i jak, kurier mi?y wniós? nawet do domu to co trzeba. elegancja Francja.

autor : kotek

Dyrektor Generalny2007--0-1- 14: 0

Prosz? zmieni? dane na tym stanowisku, Krzychu dowodzi teraz PEKAES'em.
Je?eli chodzi o wspó?pac? z UPS to nie mam powa?nych uwag (po??czenie ze Stolic? powodowa?o pewne komplikacje), pracuj? z nimi od kilku lat i wiem, ?e nie zawsze opó?nienia wynikaj? z winy firmy kurierskiej . Prosz? o wyrozumia?o?? dla wszystkich kurierów. Nie tylko z UPS.

autor : marcz

UPS (Stolica) - Beznadziejna firma2006--1-2- 29: 1

To nie firma kurierska ale chyba ?Ó?WIA. Przesy?ka nadana w Warszawie 18.12.2006r, w oddziale w ?odzi 19.12.2006r, dotar?a do G?owna 29.12.2006r. W mi?dzyczasie kilkana?cie wykonanych telefonów. Bezskutecznie. Pan kurier nr 00831 t?umaczy? si?, ?e szuka? nas w innej firmie, w drugim ko?cu miasta, gdzie otrzymywa? informacje ?e nie pracujemy. Czyste kuriozum. Nie polecam nikomu tej firmy.

UPS - najgorszy2006--1-2- 27: 1

Otrzymuj? przesy?ki od wielu firm kurierskich, jednak UPS to firma, która bezapelacyjnie jest najgorsz?. Po pierwsze czas realizacji przesy?ek jest du?o d?u?szy ni? poczty polskiej. Aktualnie czekam na przesy?k? od 18 grudnia. Dzisiaj jest 27 grudnia i ci?gle nie wiem kiedy j? otrzymam. S? niekomunikatywni, biuro obs?ugi klienta jest najgorsze z wszystkich firm, nie tylko kurierskich, z jakimi kiedykolwiek mia?em do czynienia. Ju? naprawd? TP S.A. mo?na si? szybciej dogada? i elastyczniej. Poza tym tamci potrafi? oddzwoni?, a Ci nie. Zastanawiam si?, poniewa? jest to moja kolejna przesy?ka realizowana przez UPS z wielkim opó?nieniem nad wystawieniem faktury dla nich, za brak terminowo?ci, za stracony mój czas, za impulsy w telefonie i nerwy. Naprawd? je?li mog? co? nie poleci?, to stanowoczno nie polecam UPS. Nic nimi nie wysy?am i nigdy nie b?d?. Beznadzieja. Brak mi s?ów, bo moje wk... si?ga zenitu.

autor : stoma

UPS - najgorszy spedytor2006--1-2- 22: 1

UPS - Stolica zas?u?y?a u mnie na to miano po próbie bezskutecznego odebrania przesy?ek.Zero kontaktu z kadr? kierownicz?. Odbieraj?cy telefony maj? gdzie? ?e czekam na przesy?ki. Kto? si? pomyli? i to wszystko.?adnego przepraszam - NIE MOG? ??CZY? Z KIEROWNIKAMI !!! Nigdy wi?cej UPS !!!
Darek.

autor : darek

UPS -PACZKA ZNIKN??A2006--1-2- 21: 1

Witam
W Lublinie numer dla krajowych milczy a na koniec w??cza si? fax, dla zagranicznych przerywa po??czenie po paru sekundach. Nie uda?o mi si? porozmawia? ani razu z nikim. Na forach pisz?, ?e to normalne. Paczka po wydaniu kurierowi jedzie na wycieczk? krajoznawcz? po Kazimierskim Parku Krajobrazowym, po czym wraca niedor?czona do Lublina. A ja wys?a?em kurierem ze wzgledu na krucho?? przesy?anego towaru!!!

autor : And.

STOLICA - nigdy!2006--1-2- 16: 2

Oszu?ci, jakich ma?o! Paczka wys?ana 13.12.2006 r. 14.12.2006 r. przez ca?y dzie? kto? by? w domu - ale w ich systemie jest "awizowano". 15.12.2006 nikt oczywi?cie nie raczy? si? pojawi?. 16.12.2006 r., sobota, telefon do wroc?awskiego oddzia?u - "paczka b?dzie mi?dzy 17 a 19". Specjalnie tak powiedzieli, bo wtedy we Wroc?awiu ju? nikt nie pracuje. Telefon do centrali - pan pracuje w dziale interwencji, ale oczywi?cie nic nie mo?e zrobi?, bo przecie? "przesy?ka by?a awizowana", ja jestem k?amc?, bo wymysli?em sbie, ?e awiza nie by?o. Potem pan Bryn****icz z centrali twierdzi, ?e pracownicy UPS nie maj? telefonów (!) na pytanie jak to mo?liwe w XXI wieku twierdzi, ?e nie maj? tylko w weekendy (!!!) Potem roz??czy? si? i ju? nie odbiera? telefonów. Oczywi?cie nie ma mo?liwo?ci telefonicznego z?o?enia skargi. Nigdy wi?cej!!!

autor : milet

UPS ?-NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2006--1-2- 15: 1

Od 6 .12.06 czekam na przesylke z Czestochowy.Interweniowalam, okazuje sie ze od 7.12. jest w warszawie na magazynie i nikt nie potrafi odpowiedziec dlaczego.Na podany przeze mnie tel. nikt nie oddzwania z informacja, a telefony ups odrzucaja moje polaczenia po chwili rozmowy. To skandal.W nadanej do mnie paczce jest sprzet medyczny,czekam nie tylko ja.Nie polecam.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

autor : gola

UPS - nigdy wi?cej !2006--1-2- 13: 2

UPS - to najgorsze co mnie spotka?o. Paczka nadana 7 grudnia dotar?a ( wreszcie) 13 grudnia o godzinie 19 :15. Próby dodzwonienia si? pod jakikolwiek z pozna?skich numerów tej przewspania?aej firmy ?wiadcz?cej us?ugi w zakresie szybkich przesy?ek, s? z góry skazane na niepowodzenie.
NIGDY WI?CEJ UPS- bo nast?pnym razem szlag mnie trafi. Nawet poczt? by?oby szybciej i zawsze mo?na odebra? paczk? w urz?dzie.

autor : niezadowolona

Komentarz dla ELI2006--1-2- 06: 1

Ela, czy ty masz poj?cie co piszesz?? Gdyby Stolica by?a z?? firm?, nikt by jej nie kupi?. Firma robila dobr? robot?, dlatego byla na 2 -gim miejscu w bran?y po zintegrowanym Servisco/DHL. Tylko komu? w UPS zachcia?o sie oszcz?dno?ci zamiast zainwestowa? w rozwój po??czonych spó?ek. I teraz s? efekty, brak mo?liwo?ci operacyjnych i niezadowolenie klientów. Có? nikt nie jest doskona?y, nawet Amerykanie :o(

autor : Bardziej zorientowany

ups2006--1-2- 04: 1

Dopuki by? UPS, to by?o OK, ale Stolica zabi?a i zabije dobre imi? UPSa. Proponuj? wykopa? by?ych pracowników Stolicy (g?ównie kurierów, my?l?cych, ?e s? Bogami).

autor : ela

UPS Stolica2006--1-2- 01: 1

Banda z?odzieki kretaczy i debili. Od tygodnia nie moga znale?? wyslanej do mnie paczki. Kazda zosoba z infolinni mowi co innego...

autor : ss

Przestrzegam przed tymi zlodziejami2006--1-1- 28: 1

Firma dostarczyla przesylke 5 dni po terminie. Naliczyla ponad 300 zl za standardowy transport pudelka choc w cenniku i w kalkulacji przekazanej przez pracownika UPS kwota nie przekraczala 60 zl. Od 2 tygodni nie chca mi oddac pieniedzy! Zlodzieje!

Z?ODZIEJE I OSZU?CI2006--1-1- 28: 1

Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z uslug UPS Stolica! Od 2 tygodni nie moge otrzymac paczki. Najpierw zawiezli ja pod zly adres a teraz od 5 dni nie moga mi jej dostarczyc bo ja zgubili (albo raczej ukradli). Nie odbieraja juz ode mnie telefonow, panienki nie chca przelaczac do kierownika reklamacji i sie rozlaczaja. Totalne chamstwo i olewanie klienta! A nazwisko przelozonego jest najpilniej strzezona tajemnica! Obsluga klienta zerowa!

autor : Oszukany klient

Jest OKI2006--1-1- 13: 1

A ja jestem zadowolony. W?asnie kurier dostarczy? mi przysy?ke (cenny sprz?t elektroniczny) wys?an? poprzedniego dnia. Wszystko oki - mi?a obs?uga, szybko?? i solidno??; nic z tego, co napisali poprzednicy.
Dzi?kuje firmie.

autor : Zadowolony

UPS z daleka od tej firmy2006--1-0- 21: 1

Czekam na przesy?k? i nic. ?adnego kontaktu, kompletne olewactwo. W serwisie monitorowania przesy?ek, widnieje zapis ?e kurier by? juz u mnie. Totalna masakra. Zaczynam sie ba? o sprz?t audio który ma w niej przyj??.

autor : Pawel

Beznadziejna firma2006--1-0- 06: 2

W dn. 05.10.2006 otrzyma?am za po?rednictwem tej firmy 3 paczki z uszkodzonymi meblami, najpierw kurier zrobi? mi ?aske ?e je raczy? przynie?? do domu,a pó?niej ustawi? w taki sposób, ?e uszkodzenia na opakowaniu przylega?y do ?ciany i nie by?am ich w stanie zauwa?y? od dwóch dni prosz?, ?eby kto? raczy? podjecha? i spisa? protokól i nic. NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY DO TEJ PORY KORZYSTA?AM Z DHL I TERAZ JUZ WIEM, ?E NIE WARTO KORZYSTA? Z INNYCHG FIRM A ZW?ASZCZA Z UPS

autor : Anna Kusztal

Tragedia2006--1-0- 03: 0

Odradzam wszystkim ta firm?, jest tragiczna, na przesy?k? czekam ju? tydzie?,a kurier nie dotar? nawet do nadawcy, raz podobno nie zd??y? a drugi raz zepsu? mu si? samochód t?umaczenie jak w przedszkolu. To nie s? napewno profesjonali?ci, tragedia

Beznadziejna firma !!2006--0-9- 27: 1

Ja nie wiem czy w tym UPS jaja sobie robia
z klientow czy co .Trzy razy karzystalem z tej firmy i trzy razy sie nie wywiazala z umowy.Za pierwszym razem paczka zostala DOSTARCZONA do innego adresata (nastepnie zostala odebra nie naruszona ale to juz nie ich zasluga),dwa kolejne razy paczki byly dostarczne nie terminowo!!
Naprawde nie polecam , nawet nie wspominam o kosztach.
Pozdrawiam

autor : Irek

?enada2006--0-9- 05: 1

UPS Stolica to najgorsza firma kurierska z której us?ug mia?em w?tpliw? przyjemno?? korzysta?. Na wys?an? paczk? czekam ju? tydzie? (w chwili kiedy to pisz? jeszcze jej nie ma). Telefony do dzia?u interwencji nic nie daj?, zaczynam w?tpi? w to czy ta paczka KIEDYKOLWIEK trafi w moje r?ce. Podsumuj? to jednym s?owem - ?enada.

autor : Daniru

Dowóz klimatyzatora2006--0-7- 05: 1

Krótko i na temat - tragedia. Kurierzy si? spó?niaj? i s? aroganccy. A przy okazji - kuriozum jakich ma?o. Kurier Stolicy nie mo?e uprzedzi? klienta przez telefon ?e si? spó?ni, bo...nie ma s?u?bowego telefonu, a jak bra? towar z magazynu to rzekomo wyj?cie na komórk? by?o wy??czone. Dobrze ?e chocia? firma Zibro umia?a si? zachowa?. Przy takim poziomie us?ug ?ycz? szybkiej plajty. Ju? wiem z jakiej firmy nie skorzystam wysy?aj?c towar z Allegro do klienta.

autor : Jakub Matias

Lista wiadomości | Dodaj komentarz

LogistykaFirm.com nie odpowiada z treść postów zamieszczonych w forum portalu Logistykafirm.com. W razie wštpliwości co do prawdziwości danych lub informacji zamieszczonych w poście na forum proszę kontaktować się z autorem postu lub odpowiedzieć na forum.

Transport Oferuje
KGL Sp. z o.o. SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWALink do pliku
Witamy, Nasza firma działa na rynku usług spedycyjno-transportowych od 1995 roku. Jesteśmy członkiem, współzałożycielem Polskiej Izby Spedycji i Logistyki w Gdyni oraz członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych. Organizujemy pr...
tel.58 621 33 59
Witamy, Nasza firma działa na rynku usług spedycyjno-transportowych od 1995 roku. Jesteśmy członkiem, współzałożycielem Polskiej Izby Spedycji i Logistyki w Gdyni oraz członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych. Organizujemy pr...
tel.58 621 33 59
tel.58 621 33 59
tel.58 621 33 59
tel.58 621 33 59

Ciężarówki - Naczepy - Części
zbiorniki na olej napędowyLink do pliku
Nowe, dwupłaszczowe zbiorniki na olej napędowy. Poj 5000 l. Dostępne również w opcji z SMDP - System Monitoringu Dozowania Paliwa ...
tel.607228141

Praca - Dam
Specjalista ds. logistykiLink do pliku
Nazwa firmy: Socpol to prężnie rozwijająca się Agencja Pracy, zajmująca się głównie rekrutacją i selekcją pracowników na poczet branży transportowej. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują pozyskanie specjalistów o najwyższych kwalifikacjach. W...
tel.91 455 31 23
Kierownik transportu - Dąbrowa GórniczaLink do pliku
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego K...
tel.12 290 44 52
Kurier w Płocku
Zapraszamy do współpracy osoby (firmy): • Zainteresowane rozwożeniem przesyłek na wybranym terenie Płocka i okolic • Z samochodem dostawczym • Zaangażowane • Dyspozycyjne od poniedziałku do piątku • Z dużą kultu...
tel.698638234
Specjalista ds. Sprzedaży Frachtu MorskiegoLink do pliku
Nawiążemy współpracę ze Specjalistą ds. Sprzedaży Frachtu Morskiego z dobrą znajomością języka angielskiego. Region: Polska południowa. Bliższe informacje : kariera@chronosconsulting.pl ...
tel.
Dyspozytor Floty własnej
Wymagania: - minimum 5-letnie doświadczenie w dziale transportu, - znajomość języka niemieckiego/angielskiego - znajomość zagadnień technicznych związanych z obsługą floty własnej - zorientowanie na osiąganie zamierzonych celów - samodzielsność ...
tel.61-65-23-300

[Rozmiar: 3494 bajtów]
Kursy średnie NBP:
z dnia25-04-14
EUR - 4.1893-0.0021
USD - 3.0285 0.0012
GBP - 5.0838-0.0069
CHF - 3.4327-0.0010
Kalendarz
Kalkulator Drobnicowy
LogistykaFirm.com LogistykaFirm.com [Rozmiar: 3494 bajtów]